Pierwsze spojrzenie na telewizory Ultra HD LCD firmy Sony serii XF9005 - linia 2018.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wtyczek jest tysiące i trzeba wiedzieć które nie mulą pamięci i nie pracują później w tle. Dlatego po 35 latach szkolenia opanowaliśmy je do perfekcji.
I dlatego je oferujemy gratis przy kalibracji i przed wysyłką telewizora.
Jak będziesz niebieski dostaniesz kontakt do kolegi i on Ci pomoże.
 

bezet

New member
Czy na tym/z tego TV, XF9005, będę mógł się dostać do "windzianych" udziałów udostępnionych przez PC/NAS (smb/samba)?
 

hircik

New member
Witajcie ponownie. Po długim marudzeniu kupiłem 65xf9005. Siedzę 2,2 metra od ekranu i jest fantastycznie. Tv wisi przede mną i nawet dźwięk mi pasuje. Czy możecie rzucić fachowym okiem na te foto bo na jasnym kolorze widać apodczas filmu to i tak jest tam ciemno bo jest to przy samej górnej krawędzi. Oddać tv? Tylko ja to widzę niestety.
 

Attachments

  • IMG_20191128_184022.jpg
    IMG_20191128_184022.jpg
    415,6 KB · Wyś: 44
  • IMG_20191128_184013.jpg
    IMG_20191128_184013.jpg
    389,3 KB · Wyś: 56

bielikk

New member
Bez reklam
Witajcie ponownie. Po długim marudzeniu kupiłem 65xf9005. Siedzę 2,2 metra od ekranu i jest fantastycznie. Tv wisi przede mną i nawet dźwięk mi pasuje. Czy możecie rzucić fachowym okiem na te foto bo na jasnym kolorze widać apodczas filmu to i tak jest tam ciemno bo jest to przy samej górnej krawędzi. Oddać tv? Tylko ja to widzę niestety.

65 cali z dwóch metrów ? - kuźwa to jakieś zboczenie, albo masz słaby wzrok. Po sześciu miesiącach patrzenia w obraz z 2m to już nic nie będziesz widział (totalna ślepota).
 

kiko1980

New member
pytanie trochę z innej beczki - zakupiłem 55xf9005 i zastanawiam się czy mogę powiesić go na starym uchwycie https://www.ceneo.pl/37548072#tab=click niby nośność uchwytu się zgadza, VESA również, tylko w instrukcji uchwytu jest zapisane że służy on do telewizorów do 50 cali. Przerabiał ktoś podobny temat? spróbować wieszać czy warto jednak kupić nowy odpowiedni do cali?
 

gojar

Member
Wagi nie przekracza i w zasadzie to połowa tego co można powiesić na tym uchwycie. Jak rozstaw otworów pasuje do wieszaka, to ja bym wieszał. Wczoraj swoje 65xf9005 powiesiłem na uchwycie na którym przez 7 lat wisiał tv 47 cali i nie było problemów. Ten sony nie jest taki ciężki. 65 cali bez podstawy waży 24,5 kg. Twój wg specyfikacji waży 18,5 kg.
 

kiko1980

New member
dzięki za informacje
po przeczytaniu dzisiaj różnych stron stwierdziłem, że spróbuje jak tylko dojedzie do mnie telewizor
pozdrawiam
 
Do góry