Pierwsze spojrzenie na telewizory Ultra HD LCD firmy Sony serii XF9005 - linia 2018.

hircik

New member
Zastanawia mnie czy to wina kabla bo na starym tv filmy fhd i słabsze szły płynnie a tu nawet cienkie nagrania zacina. Jutro kupię kabelek i zobaczymy. W tym soniaczu można gdzieś ustawić żeby dysk podpięty pod usb w nocy nie świecił? Tv wyłączony a dysk mruga😕
 

hircik

New member
Polecicie jakiś sensowny menager plików ze sklepu Google? Może nie będzie chciało wczytywać wszystkiego tylko sobie poprzeglądam i jak coś będę chciał włączyć to nie będzie zacinać
 

hircik

New member
Tak na szybko zainstalowałem File Commander bo nie znalazłem ES file explorer i na razie żaden film się nie zaciął. Jak ustawić żeby pliki wideo domyślnie otwierały się przez vlc?
 

Piotr1980

New member
Na stronie Sony znalazłem taki tekst:
https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00167580
Wynika z niego, że wszystkie TV Sony z 2018 r. mają cztery HDMI 4K. Jest też na liście XF9005.
Sam już zgłupiałem, będę musiał to sprawdzić osobiście:)
I co sprawdziłeś? Sam się zastanawiam nad zakupem tego tv, obecnie miałbym podpietę NVIDIA shield a w przyszłości jakiś blu-ray uhd. Więc ten HDR działa na wszystkich HDMI?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

darus75

Member
Panowie, głupia sprawa ale proszę tu Was o pomoc.
Chcę zrobić upgrade TiviMate do premium. Zakładam konto w aplikacji i wywalam się przy podaniu maila do konta a mianowicie chodzi o "@".Jak mam wcisnąć małpkę?
Jest przycisk ! @#.Najeżdżam na to i nie mam możliwości wyboru @....
 

betek

Member
Witam, czy mógłby ktoś podzielić się swoimi ustawieniami telewizora 55xf9005? Chodzi mi głównie o codzienne oglądanie telewizji + gra na konsoli ps4 pro. Dziękuję.
 

bartfine

Member
instalujcie kodi jak macie problem z dolby vision w netflixie :) potwierdzam problem którego wczesniej nie widziałem albo który sie pojawił po ostatniej aktualizacji ale tego nie jestem pewien już. Ważne ze kodi rozwiązuje ten problem bo można na sztywno ustawić żeby sie dolby vision nie włączało.
 
Do góry