Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Robsto

Member
Zależy jak na to spojrzeć. Jak na wgranie oprogramowania - to dużo. Jak na naprawienie nie działającego ambilight gdzie mogła np paść płyta główna - niewiele.

Tak - w cenie jest naprawa plus transport.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Też u siebie zauważyłem, że po ostatniej aktualizacji YT wspiera HDR ale nie da się tego oglądać. Kolory totalnie wyprane. Szkoda. Wątpię by to poprawili.
 

gromboy

New member
Witam,
Ja może trochę z innej beczki.
Też jestem posiadaczem tego modelu TV i jestem zadowolony.
Zastanawiam się nad zakupem odtwarzacza 4k, który pokaże mi prawdziwą moc naszego tv.
Możecie coś polecić?
Chodzi mi też czy jest sens ładowania np. 3k w odtwarzacz czy taki do 1k wystarczy.
Z góry dziękuję za opinie.


Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To extra.

Z bardzo dobrych BD 4K masz :
Panasonic DP-UB820


719c-55d4-42eb-856a-7cee3b26a8c2_large.jpg

Procesor HCX dla obrazu Blu-ray Ultra HD Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD 4K PRO HDR firmy Panasonic z procesorem HCX dla obrazu Blu-ray Ultra HD wykorzystuje oryginalne technologie przetwarzania obrazu, aby zapewnić jego najwyższą jakość. Precyzyjna reprodukcja kolorów i efektu HDR — niezbędne elementy technologii Ultra HD — stanowią podstawę obrazu o wysokiej rozdzielczości. Efektem są całkowicie nowe, niespotykane dotąd wrażenia. * HCX to skrót od Hollywood Cinema Experience. * Pod nadzorem laboratorium firmy Panasonic w Hollywood.
 

andrew.84

Member
Po 4 latach bezawaryjnej pracy coś się stało.
Telewizor cały czas pokazuje zamrożone logo Philips i nie chce ruszyć. Próbowałem kilku hard restartów, raz pojawiły się koła, te przy starcie Androida, ale dalej nic się nie działo.
Teraz znowu cały czas świeci logo Philipsaz jakieś pomysły?
 

MarianM

New member
Po 4 latach bezawaryjnej pracy coś się stało.
Telewizor cały czas pokazuje zamrożone logo Philips i nie chce ruszyć. Próbowałem kilku hard restartów, raz pojawiły się koła, te przy starcie Androida, ale dalej nic się nie działo.
Teraz znowu cały czas świeci logo Philipsaz jakieś pomysły?

Wywalić na szrot i wziąć OLED od innego producenta. (Pół żartem, pół serio)
Mi jeszcze nie padł, ale nie mogłem patrzeć na kurz przy górnej krawędzi matrycy i robaczki (serio - kiedyś widziałem, jak jeden się ruszał) i zdegradowałem go na TV do sypialni.
 

Robsto

Member
Po 4 latach bezawaryjnej pracy coś się stało.
Telewizor cały czas pokazuje zamrożone logo Philips i nie chce ruszyć. Próbowałem kilku hard restartów, raz pojawiły się koła, te przy starcie Androida, ale dalej nic się nie działo.
Teraz znowu cały czas świeci logo Philipsaz jakieś pomysły?


Jak sytuacja?
 

andrew.84

Member
Poszedł wczoraj do serwisu. Wcześniej jeszcze próbowałem go postawić z oprogramowania serwisowego, odczytał je, ale potem zawiesił się na ekranie "Kasuję". Mam nadzieję, że to tylko coś z oprogramowaniem, ale serwisant który odbierał, podejrzewa, że może to być płyta główna.

Póki co wjechał stary, dobry Panasonic 47as650 z sypialni :)
A ja zastanawiam się powoli nad czymś innym, może 75".
28d455fbc6611c1cd357329b0dcc157e.jpg
e599bec224633f5237cad8d01e6d15ac.jpg
c9c20e7fc238f5815ac4e995098b340f.jpg
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Hej. Mój ciągle jeszcze całkiem dobrze zipie. Za 2 tygodnie mija 4 lata od zakupu. Weszła jakaś nowa aktualizacja ale brak jakichkolwiek oficjalnych komunikatów czego dotyczy. YT wspiera HDR przy 60f ale kolory nadal są wyprane. Szkoda, bo przy oledowej prawie czerni fajnie by wyglądały materiały 4K/HDR na YT. Problem tylko mam wciąż z plamami i robalem który zastygł za matrycą. Jednak uważam, że warto w niego zainwestować PLN 350 za czyszczenie matrycy i tak chyba niedługo zrobię.
 

Master-78

Member
Cześć,

Od tygodnia mniej więcej widzę, że jest 'nowszy soft', ale TV wysypuje się, przy próbie jego download'u.
Komuś się udało? Macie info, czy i co zostało zmienione?
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Cześć,

Od tygodnia mniej więcej widzę, że jest 'nowszy soft', ale TV wysypuje się, przy próbie jego download'u.
Komuś się udało? Macie info, czy i co zostało zmienione?


siema


Moj post powyżej. upgrade wszedl ale nie wiem czego dotyczy. Na oficjalnej stronie fila cisza.
Ostatni komunikat z 02.07.2021.



Pozdr.
 

Miyagi

Member
Witam. Mam pytanie odnośnie easy link. Mam podłączone ps5 do tv kablem HDMI , w tv easy link włączone na ps5 HDMI cec włączone a nie mogę włączyć jednym pilotem dwóch urządzeń. Wcześniej mi to działało a teraz nie działa. Ci moze być przyczyną?
 
Do góry