Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

AnCyMoNeK

Member
Witam Tv wrócił z naprawy . Miało być 2 tygodnie podobno tak mówili w sklepie i kierowca który odbierał lecz przeciaglo się to do równego miesiąca. Ale w końcu jest i już wisi spowrotem . Plamy znikły czyli czyszczenie pomogło. Z pilotem niestety nic nie zrobili i pewnie dalej czasem trzeba będzie wyciągnąć baterie . Cyt. odpowiedz jaką dostałem : " Pilot sprawny . Widoczne na ekranie zjawisko powstało w wyniku zanieczyszczenia struktury optycznej ekranu przez ciała obce wykonano warunkowe usunięcie wskazanych powyżej ciał obcych na wykonaną usługę odpłatną i wymienione odpłatnie części serwis udziela 3 miesięcznej gwarancji jeśli producent części zamiennej udziela gwarancji dłuższej niż trzy miesiące wówczas zastępuje ona gwarancję serwisu gwarancja nie obejmuje zwykłych czynności regulacyjnych konfiguracyjnych oraz zwykłego zużycia materiałów eksploatacyjnych. "
Miejmy nadzieję że teraz będzie działał bez plam i może coś uszczelnili jeszcze . A co do pilota to jak się zawiesi to wezmę i Nagram film i zapytam się czy to jest sprawny pilot że trzeba wyciągać baterie . Zobaczymy jeszcze jak nowa aktualizacja wpłynęła na niego.
 

AnCyMoNeK

Member
A i mały szczegół po powrocie z serwisu niestety żona nie zauważyła przy odbiorze .
 

Attachments

  • 20190323_132250.jpg
    20190323_132250.jpg
    149,9 KB · Wyś: 40
Ostatnia edycja:

marioking

Member
Takie głupie pytanie.... próbuje po aktualizacji znaleźć zarzadzanie aplikacjami... jak to bylo w poprzedniej wersji gdzie mozna było obczaic ile pamieci zajmuje... zresetowac cache i takie tam drobiazgi.... teraz dostaje szewskiej pasji bo nigdzie tego nie widzę...
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Takie głupie pytanie.... próbuje po aktualizacji znaleźć zarzadzanie aplikacjami... jak to bylo w poprzedniej wersji gdzie mozna było obczaic ile pamieci zajmuje... zresetowac cache i takie tam drobiazgi.... teraz dostaje szewskiej pasji bo nigdzie tego nie widzę...

Wejdź w menu TV - tam masz.
 

albert123

New member
Po ponad trzech tygodnich tv zawitał u mnie w domu po wizycie w serwisie. Matryca wyczyszczona - ciekawe na jak długo?. Wgrano nowy soft jest troche inaczej jesli chodzi o androida ale pozytywnie. Niestety nie zauważyłem poprawy szybkości działania jak to niektórzy zaobserwowali. Fakt jest lepiej w netflixie bo w końcu w każdym momencie oglądania mogę przewijać do przodu lub do tyłu, poprzednio udawało się raz na 10. Ale niestety komunikacja pilota z tv jest fatalna. Progres jest taki ze się nie zawiesza ale czesto muszę przycisnąc przynajmniej 3-4 razy guzik żeby zaskoczył. Na szczęście wykupiłem przedłużoną gwarancję do 5 lat bo sądzę że po wygaśnięciu podstawowej zaczną się prawdziwe problemy.
 

depesz

New member
Zaktualizowałem wczoraj telewizor (to pierwsza aktualizacja, jaką robiłem na nim) i....po aktualizacji zniknęły wszystkie ustawienia.

Wszystkie ale to wszystkie - łącznie z tym, że otwarte są kłódki od trybów ISF i w nich oczywiście też default.

Obraz wygląda jak kupa ;-P

Czy taka utrata ustawień to rzecz normalna?

Na szczęście mam wydruki dołączone do telewizora przez Kiki'ego po kalibracji - więc mogę "przeklepać" wszystko z powrotem - chcę się tylko upewnić, że taka zabawa jest konieczna, i że telewizor ustawienia po kalibracji tracić powinien ;]
 

mr_roba

Member
Mój TV też zgubił ustawienia. Co gorsza podejrzewam, że HBO Go je restartuje jeśli nie ma kłódki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Miyagi

Member
Witam korzysta ktos moze z aplikacji hue w telefonie? Bo mam pytanie hue z tv dziala ok tylko jest problem z aplikacja w telefonie, od kilku dni nie moge sie zalogowac na swoje konto i nie moge sterowac hue z poza domu. Ma ktos podobne problemy? Wczesnie wszystko bylo ok.
 

bobtong

Member
Zaktualizowałem wczoraj telewizor (to pierwsza aktualizacja, jaką robiłem na nim) i....po aktualizacji zniknęły wszystkie ustawienia.

Wszystkie ale to wszystkie - łącznie z tym, że otwarte są kłódki od trybów ISF i w nich oczywiście też default.

Obraz wygląda jak kupa ;-P

Czy taka utrata ustawień to rzecz normalna?

Na szczęście mam wydruki dołączone do telewizora przez Kiki'ego po kalibracji - więc mogę "przeklepać" wszystko z powrotem - chcę się tylko upewnić, że taka zabawa jest konieczna, i że telewizor ustawienia po kalibracji tracić powinien ;]
Też posiadam te " wydruki". Możesz mi przesłać zdjęcia tych wydruków.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry