Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

marioking

Member
Wejdź w menu TV - tam masz.


Chyba się nie zrozumieliśmy... kiedys było(w poprzendiej wersji android) na dole menu "ustawienia aplikacji".... W nowym cudnym androidzie znalazłem to dopiero menu>setings>ustawienia systemu android>pamiec i resetowanie>wewnetrzna pamiec>aplikacje ..... i po tym tuzinie kliknięć mam to czego szukałem...



jesli to gdzies jest ukryte w menu to bede szczesliwi jak zdradzisz ten trikc.... Bo obecnie bawie sie z emulacja w kodi > retroarch i wymuszac zamykanie aplikacji po kazdym falstarcie to po po prostu udreka!!!!!
 

marioking

Member
Ha... jak to wybiórczo mózg działa... nawet o tym nie pomyślałem... w tej masie klikania i szukania :p dla mnie to się kończyło na czasowym wyłączniku :p Poza tym definicje bywają mylne bo dla mnie "menu" to co dałem na fotce... dzięki bo krew już mnie zalewała.
 

ivoovi

New member
Po aktualizacji mam problem z uruchomieniem Netfix-a.
Kręci kółko tak z 10-15 min i nic.
Zrobiłem restart Netflix do ustawień początkowych i dalej lipa.
Zerknijcie proszę czy u was jest ok
 

ssack

New member
Witam,
czy moglibyście sprawdzić jak wygląda po aktualizacji sprawa z poborem prądu w standby ? Przed aktualizacją przez 10-15 min TV ciągnął ok 20-30 W, a później usypiał i pobór spadał do 3-5W. Mam wrażenie, że teraz jest większy pobór ale nie mam Watomierza i nie mogę tego sprawdzić. Zmieniłem listwę na "master-slave" i mi nie wyłącza pozostałych sprzętów, a przy PC działała ok.
 

szybal

Banned
Bardzo miła Pani na infolini powiedziała że problem znany : znikający suwak , przekłamane kolory itd.
Mam dostać łatkę programową na e- mail .
Oby pomogło i tak dużo później ten problem się pojawił u mnie koledzy opisywali ten przypadek zaraz po aktualizacji do Oreo
 
Do góry