Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety w tym przedziale w najbliższym czasie bez zmian.
Zostanie 75PUS8303 za 7999 zł
Będą nowe modele 75" ale w niższej klasie.
A 85" nie planują.
 

dlugilong

Member
Witam a działa u was chromecast?? Chodzi mi czy łączy się wam telefon z tv?? Bo od pewnego czasu nie moge nic przesyłać na tv z telefonu, nie działa również przesyłanie z youtuba. Nie wiem czy to wina tv czy aplikacji google home.
Miałem ten sam problem. Standardowy Android nie dawał rady więc zainstalowałem sobie aplikację XCast z Google Play. Teraz wszystko jest ok.
 

FanKosmosu

New member
Ceny będą dobre ale TV jak sam pisałeś nie w tej klasie co 8102

LCD premium 4K robi i będzie już tylko robiło Sony (XG95) oraz Samsung (serię od Q70RAT w górę). Może jeszcze TCL wyjedzie na jesień z jakimś LCD z FALD o jasności powyżej czy w okolicach tych 1000 nitów.

Nawet Vincent Teoh wyraził opinię, że Samsung robi drogie LCD nie dlatego bo chce, ale tylko dlatego że musi. Według Vincenta, jak tylko wygasną patenty na OLED w dużych calarzach, które LG zakupiło 7-8 lat temu od upadającego koncernu Kodak, to Samsung spuści wodę w klozecie po "QLed" i natychmiast przejdzie na OLED.
 

bobtong

Member
LCD premium 4K robi i będzie już tylko robiło Sony (XG95) oraz Samsung (serię od Q70RAT w górę). Może jeszcze TCL wyjedzie na jesień z jakimś LCD z FALD o jasności powyżej czy w okolicach tych 1000 nitów.



Nawet Vincent Teoh wyraził opinię, że Samsung robi drogie LCD nie dlatego bo chce, ale tylko dlatego że musi. Według Vincenta, jak tylko wygasną patenty na OLED w dużych calarzach, które LG zakupiło 7-8 lat temu od upadającego koncernu Kodak, to Samsung spuści wodę w klozecie po "QLed" i natychmiast przejdzie na OLED.
Samsung raczej nigdy nie wyda modelu z Oled. Koreańczycy mocno stawiają na technologię microLED

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

szybal

Banned
Dostałem informacje że na dniach ma wejść poprawiony Soft Oreo.
Jak ktoś ma podobny problem jak miałem ja z kolorami HUE powinno to naprawić.
 

AnCyMoNeK

Member
Macie tak czasami że dajecie mikrofon na pilocie żeby znaleźć coś w YouTube a on tak jakby nie reagował czyli jakby mnie nie słyszał wpisywać mogłem ale mówić już nie . Dopiero zainstalowanie TV od nowa pomogło . Jaką szybkość internetu trzeba mieć żeby osiągnąć obraz 4K na YouTube. Obecnie przez WiFi gdzieś odbiera mi 5 mega i maksymalnie buforuje do HD rozdzielczości
 
Ostatnia edycja:

janunio

New member
Bez reklam
Według Vincenta, jak tylko wygasną patenty na OLED w dużych calarzach, które LG zakupiło 7-8 lat temu od upadającego koncernu Kodak
Powiedz Vincentowi, że patenty na OLED wygasną kiedy LG zrezygnuje z opłat patentowych.
KODAK jest po kryzysie i notuje ponownie zyski od 2013 roku.
 

PiotrekZas

Member
Hej. Miałem tak chyba ze 2 razy. W tym raz przy sąsiedzie... Ale obciach hahaha. Nie instaluj od nowa TV. U mnie wystarczyło wyłączyć na chwilę TV z gniazdka. Po takiej "operacji" pilot działa spowrotem. Wydaje mi się że odcięcie zasilania powoduje ponowne załadowanie androida.
 

gromboy

New member
Macie tak czasami że dajecie mikrofon na pilocie żeby znaleźć coś w YouTube a on tak jakby nie reagował czyli jakby mnie nie słyszał wpisywać mogłem ale mówić już nie . Dopiero zainstalowanie TV od nowa pomogło . Jaką szybkość internetu trzeba mieć żeby osiągnąć obraz 4K na YouTube. Obecnie przez WiFi gdzieś odbiera mi 5 mega i maksymalnie buforuje do HD rozdzielczości
Ja tak mam czasem z pilotem.
I tak przy wyłączaniu tv (patrz fota)

Coś zaczyna się dziać dziwnego [emoji6]
88e9dc5eb73937761370606aedbe524c.jpg


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry