Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja czekam na dobry TV z wieloma strefami, ale minimum 75" w cenie do 10-15k zł. Taki Philips byłby idealny gdyby nie ten mały rozmiar :/
 

Robsto

Member
Wreszcie i ja zdecydowałem się na 8102 :)
Zakupiłem w Euro z super cenie.
Na razie zachwycam się.
Coś więcej mądrego napiszę za kilka dni - jak wszystko rozkminię :)
Ambi - rozwala !!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

szybal

Banned
Wreszcie i ja zdecydowałem się na 8102 :)
Zakupiłem w Euro z super cenie.
Na razie zachwycam się.
Coś więcej mądrego napiszę za kilka dni - jak wszystko rozkminię :)
Ambi - rozwala !!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ambi jest super jak jeszcze dokupisz HUE można zanużyc się w tym co się ogląda.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Teraz ta szpara będzie „chodziła” mi po głowie, jak swego czasu martwy pixel dla @sebol74. :x


po co mi przypomniales!?:???: juz o tym zapomnialem. A tak na serio, pisalem ze pixel jest widoczny tylko z bardzo bliska. Na co dzien niewidoczny wiec nie robie juz z tym zadnego problemu. Pozdr.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Moze to kogos zainteresuje. zrobilem aktualizacje do wersji 240 tylko ze wzgledu na jeden powod. Jak wczesniej pisalem tv regularnie sam wlaczal dzwiek codziennie po 04-ej rano. Przeczytalem komunikaty o nowej wersji i bylo m.in. to: "Fix to avoid at audio being heard at 4AM/6AM on some ARC devices ". I pomoglo ! tv juz nie budzi i nie straszy mieszkancow. I potwierdzam ze po aktualizacji szybciej smiga menu i pilot. HDR jeszcze nie zdarzylem przetestowac. Pozdr.
 

koniefka

New member
po co mi przypomniales!?:???: juz o tym zapomnialem. A tak na serio, pisalem ze pixel jest widoczny tylko z bardzo bliska. Na co dzien niewidoczny wiec nie robie juz z tym zadnego problemu. Pozdr.

A tylko ja mam się denerwować? W grupie zawsze raźniej :razz:
A tak na poważnie, to mam nadzieje, że przez ten defekt nie będzie problemu z kurzem. :cry:
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj w euro agd philips 8102 za 5999. Można rozłożyć na 30 rat i dwie spłaca rtv. To się nazywa okazja. Tv w takim przypadku wychodzi 5599zł.
 

danonek112

New member
Zerknij na jakość spasowania tyłu obudowy z ramką. Zresztą przeczytaj kilka stron wcześniej, jaką ja miałem przygodę z euro. Koniecznie sprawdź sprzęt przy dostawcy, a jak bd coś nie tak, to po prostu nie odbieraj. Powiedz, żeby Ci przysłali nową sztukę
 

popson

New member
Rozmawiałem dzisiaj z infolinią i twierdzą że to wszystko idzie z magazynu głównego nowe i fabrycznie zapakowane.

Pytałem o kuriera i Pan powiedział że to jedzie ich transportem, należy Pana zaprosić do środka, przy nim rozpakować sprawdzić itd, że mają obowiązek poczekać aż sprawdzę. Jeżeli coś znajdę to Pan zabiera i przywozi inny nowy, a jeżeli coś później się wychwyci to mówi gość że raczej też z reguły bez problemu wymieniają.

P.S.
Możecie polecić dobry regulowany góra dół wieszak pod nowe cudeńko ? :)
 

danonek112

New member
Panowie,dotarł do mnie kolejny egzemplarz. I są kolejne zastrzeżenia. A mianowicie, Pan przywiózł egzemplarz , który rzekomo sprawdził osobiście i mówił, że był nowy. Moje wątpliwości wzbudził brak jednego styropianu, ale pomyślałem, a walić to. Co się okazało po włączeniu telewizora? Był włączony tryb sklepowy. Powiedzcie mi jak sprawdzić ilość godzin, które tv przepracował?
 
Do góry