Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Robsto

Member
Pytanie do posiadaczy modelu 65PUS8102 - jak zachowuje się podłączony dysk HDD? tzn. dotychczas w moim ks7000 miałem "na stałe" podłączony do One Connecta 2TB dysk HDD, jak chciałem to włączałem sobie film lub cokolwiek innego. Po skończonym oglądaniu zmieniałem źródło na np. CP i dysk sam się wyłączał. Z kolei w innym moim TV (LG) dysk podłączony do USB pracuje cały czas, bez względu na źródło :( Jak jest z tym Philipsem?



Podłączyłem właśnie 2tb - kręci nawet przy wyłączonym tv w trybie gotowości :(
Może po jakimś czasie odłącza na razie 10 min i kręci :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

jonus

New member
W przypadku 55PUS7303 jak podłącze dysk pod USB 3.0 pracuje cały czas nawet po wyłączeniu. Z kolei pod USB 2.0 wyłącza się jak cały system w TV czyli po ok 5-10 min.
 

zdzislav4

New member
Zakładając nowe postacie :) nic nie zmienisz .
Daj sobie spokój i nam .
Nie pisz o marce o której nie masz pojęcia.
Dlatego tak się cieszę z Twojej obecności tutaj. Ty z pewnością wiesz o marce wszystko i chętnie uświadamiasz nas maluczkich jak szczęśliwi powinniśmy być obcując z jej absolutnie bezawaryjnymi produktami. Brak mi słów by Ci wystarczająco podziękować.
Dziękuję również kikiemu, który tak dzielnie dba o dobre imię marki i niezakłócony dopływ gotówki.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
a gdzie jest poprzedni wpis @zdzislav4??? tez usuniety??? Bo tylko odpowiedz szybala widze i po odpowiedzi sadze ze wpis zdzislava byl niekorzystny??? He he. To juz jest zabawne....aczkolwiek przykre, ze coraz czesciej brak tu merytorycznej wymiany zdan.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Sprawdzałem w 3.0. Dysk się wyłącza :)
Spróbuję ustalić po jakim czasie - wczoraj wyszedłem na kilka godzin - po powrocie dysk spał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Będę wdzięczny za info :) Sprawdź proszę jak się zachowuje po podłączeniu do 2 i 3 w sytuacji kiedy mamy podłączony dysk, coś oglądamy a potem zmieniamy źródło.
I jeszcze jedno pytanie: czy to jest panel 10 bit, 128 stref i 120hz? bo ile stron tyle informacji :)
 
Ostatnia edycja:

Robsto

Member
Będę wdzięczny za info :) Sprawdź proszę jak się zachowuje po podłączeniu do 2 i 3 w sytuacji kiedy mamy podłączony dysk, coś oglądamy a potem zmieniamy źródło.


Sprawdzone - czy 2.0 czy 3.0 - dysk odpala się wraz z TV ( nie ważne czy z niego korzystasz) - wyłącza się w standby równo po 10 minutach.

Przy okazji gdzie wbić ten kod by wejść w menu serwisowe?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Czy można ustawić "ambi" tak żeby włączał się w określonych godzinach np od 18? Jaki to aje efekt w słoneczny dzień?
 

szybal

Banned
Jak masz słoneczny salon to widać słabo ale u mnie działa ambi na okreta.
 

Attachments

  • 20180603_182547.jpg
    20180603_182547.jpg
    36,7 KB · Wyś: 159
Do góry