Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Ataszek

Active member
Bez reklam
U mnie też kilka razy wystąpił problem z pilotem : raz wogóle nie reagował (pomogło wyjęcie baterii) a raz przestała działać dolna klawiatura i wyszukiwanie głosowe (nowe parowanie pomogło choć nie jest to takie proste ja piszą - niby 3 sek. trzeba przytrzymać odpowiedni guzik ale dopiero może za 10 razem udało się sparować).
Co do BT to rzeczywiście - nie widzi NIC :x
 

szybal

Banned
Co do pilota na drugi dzień użytkowania
pojawiła się prośba o aktualizacje pilota
od tamtej pory działa bez problemu .
Też tak mieliście?
 

treumatic

New member
szybal:
tak


Ja natomiast jestem zniesmaczony uplynniaczem. Dziala to tak ze minimalne daje wartosc taka sama jak na maksymalnych i robi sie teatr. Czy ktos moze napisac czy byly inne przypadki w innych seriach Philipsa takie same ze roznica miedzy minimalnym a maksymalnym ustawieniem uplyniacz jest teoretycznie zerowa?
Strasznie mnie to irytuje.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
szybal:
tak


Ja natomiast jestem zniesmaczony uplynniaczem. Dziala to tak ze minimalne daje wartosc taka sama jak na maksymalnych i robi sie teatr. Czy ktos moze napisac czy byly inne przypadki w innych seriach Philipsa takie same ze roznica miedzy minimalnym a maksymalnym ustawieniem uplyniacz jest teoretycznie zerowa?
Strasznie mnie to irytuje.

Witam uprzejmie ,
Jeżeli piszesz o funkcji Natural Motion(Perfect Natural Motion) , to tak jest od wielu lat . Najlepiej ją wyłączyć .
Natomiast włączyć funkcję Pecfect Clear Motion (Clear LCD) .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

AnCyMoNeK

Member
Ja zauważyłem że z pilotem mam tak że np: daje podglasnianie tv reaguje mrugnieciem diody czerwonej na tv a nie reaguje poglosnieniem . Czy to normalne ?
 

DzaceQ

Banned
Tym razem napiszę o problemach które pojawiły się po 2 tyg. użytkowaniach.
Z pilotem mam od samego początku problemy. A to wyczerpuje baterie, wiesza się, raz chodzi raz nie chodzi, wyszukiwanie głosowe działa tylko raz. Po włączeniu wyniku z youtuba już go nie wykrywa. Nie mogę się połączyć z żadnym urządzeniem po bluetooth. Trochę się wkurzyłem i zadzwoniłem do Philipsa. I tu szok. Facet powiedział mi że wszystkie Philipsy od 2017 NIE OBSŁUGUJĄ BLUETOOTHA. MOŻE SIE TO ZMIENI PO JAKIEJ AKTUALIZACJI ALE KIEDY I CO NIEWIADOMO. WYSZUKIWANIE GŁOSOWE ZOSTANIE CAŁKOWICIE WYŁĄCZONE PRZEZ POLITYKĘ GOOGLA.
Jedynym pocieszeniem jest fakt że nowego pilota mam dostać do tygodnia.
Napiszcie proszę czy też macie problemy jak powyżej.
Zero problemu z pilotem, śmiga jak należy.
 
Do góry