Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Miyagi

Member
Witam.Tv posiadam już ponad rok ale mam pytanie odnośnie ambilight, co zrobić aby ambilight mrugał w rytm muzyki?? Ustawiam amblight śledzenie audio i rytm ale diody sobie świecą jak im pasuje nie w rytm muzyki.Czy gra muzyka czy nie to świecą sobie według jakiegoś schematu przemiennie.Trzeba coś ustawić??
 

Miyagi

Member
Sprawdzałem teraz i Lumina,Colora,Retro i Spektrum jakoś tam działają z audio i lampki świecą dopiero jak się włączy audio, natomiast tryb Skaner, Rytm i Impreza święci nawet jak nie gra żadna muzyka.Też tak macie??
 

DrLiveAct

Member
Ludziska mam pytanie. Czy dokupująć bramkę do hue oraz taśmę zrobię bez problemu 4-stronny ambilight? Bardziej chodzi mi o to czy tą taśmę bez problemu da się skonfigurować w ustawieniach tv, żeby śledziła dolną krawędź telewizora? Telewizor wisi na ścianie i zastanawiam się czy nie zrobić sobie pełnoprawnego 4-stronnego ambilighta.

Sorry, że w tym temacie, ale dotyczy akurat tego modelu, a nie znalazłem na forum wątku

Potrzebujesz dwie taśmy i dwie bramki(zasilacze) HUE aby miało to sens , dzieli to dolną krawędź na dwie części i ma to jak najbardziej sens 8)

Nie działa to jak oryginalny 4 stronny ambi z 2015 roku ale dużo lepiej to wygląda niż 3 stronny ambi dla ubogich :mrgreen:

Ciekawe czy w 2020 bedzie 4stronny ambi 75" :confused:
 
Ostatnia edycja:

FanKosmosu

New member
Najbardziej ciekawe, czy po klęsce OLED 803/903 które zostały zmiażdżone cenowo przez LG B8/C8 pod koniec 2018 i na początku 2019 r. (teraz upychają złogi z magazynów i wstrzymują dostawy 754/804/854), Philips zmieni zdanie i wróci do produkcji TV 4K LCD z pełnym podświetleniem FALD. Gdyby taka się stało, to powstałby następca Philips PUS8102 z 2017 r., oby również w 75 calach. Ptaszki ćwierkają, że na IFA 2019 r. we wrześniu Philips zapowie model 8104/8304/8304 co może wskazywać na nawiązanie i następstwo po 65PUS8102.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
CO zmiażdżone i czym ?
Przecież wszystkie Oledy Philipsa są tańsze od LG albo w tej samej cenie .
 

FanKosmosu

New member
CO zmiażdżone i czym ?
Przecież wszystkie Oledy Philipsa są tańsze od LG albo w tej samej cenie .

Porownujesz 803 do C9? To nie fair. 803 miał rywalizować z B8/C8...i tą rywalizację przegrał sprzedażowo, cenowo, sprzętowo itd.

Plan był taki że Philips robi tanie LCD, wycofuje się z FALD, bo segment premium miał być w OLED. Skutek jest taki że próbują upychać model 803 z 2018 w 2019, gdy konkurencja (LG C9, zaraz wjedzie B9) robi pierwsze promocje na modele z 2019 (smartfon do C9)...a tu ani widać na rynku 754/804/854.
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Ja mam jedną taśmę 2m i mostek w tv ustawiłem prawy
dolny też fajnie świeci.
 

Attachments

  • 20190716_193900.jpg
    20190716_193900.jpg
    30,3 KB · Wyś: 51

DrLiveAct

Member
mając dwie taśmy na dole ma się uczucie, że coś więcej się dzieje :oops:
i ma to namiastkę ambi 4 stronnego :-D
pomijając fakt, że to powinien być standard w tej klasie...
btw jutro zgłaszam reklamację : kurz :(

Philips'a ratuje te cholerne ambi... :roll:


ambi till i die 8)
& skalibruj FTW! :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mają być nowe listwy Philipa Light - podłączane po usb.
Ciekawe czy będą miały opóźnienie.
 

andrew.84

Member
U mnie ostatnio przestała działać dolna klawiatura qwerty I wyszukiwanie głosowe. Wyskakują mi takie komunikaty, a nie mogę sparować pilota z tv. Reszta działa ok, tylko qwerty I wybieranie głosowe przestało nie wiedzieć czemu.
41364c91c793e1ed7b6d5f2dfcd2772b.jpg
322188b763735d7b50406ef9220212a7.jpg


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Miyagi

Member
mając dwie taśmy na dole ma się uczucie, że coś więcej się dzieje :oops:
i ma to namiastkę ambi 4 stronnego :-D
pomijając fakt, że to powinien być standard w tej klasie...
btw jutro zgłaszam reklamację : kurz :(

Philips'a ratuje te cholerne ambi... :roll:


ambi till i die 8)
& skalibruj FTW! :)


Witam a ile juz posiadasz telewizor i w ktorym miejscu pojawia sie kurz?? Ja kupowalem w tamtym roku w maju u kikiego i tez chyba powoli zaczynaja sie problemy z kurzem.U mnie pojawil sie pionowy pas na srodku ekranu nad znaczkiem philips.
 

PiotrekZas

Member
Odnośnie problemów z pilotem andrew84...
Hej. Był już ten problem parę stron wstecz :)
Ja po prostu wyłączam na chwilę TV z kontaktu i po uruchomieniu Android się ładuje od nowa.
Po takim zabiegu u mnie pomogło.
 

jkl777

Member
Witam a ile juz posiadasz telewizor i w ktorym miejscu pojawia sie kurz?? Ja kupowalem w tamtym roku w maju u kikiego i tez chyba powoli zaczynaja sie problemy z kurzem.U mnie pojawil sie pionowy pas na srodku ekranu nad znaczkiem philips.

Witam,

Mozesz mi podeslac swoj numer serwisowy dotyczacy kurzu? Zbieram dane do zgloszenia do UOKiKu w/s naruszenia interesow konsumentow.
 
Do góry