Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

Dobrze ze allegro daje mozliwosc zwrotu wiec warto bylo zaryzykowac :)

Tyle na razie o nim wiem, cos dużo po rusku na etykiecie***😜​​​​​​​
Kurier przywiezie w poniedziałek/wtorek
 

Attachments

  • 20190605_155619.jpg
    20190605_155619.jpg
    601,9 KB · Wyś: 37

szybal

Banned
Będzie dobrze mój ma już 18 miesięcy obraz rewelka żadnych plam czy problemów.
Nie robię aktualizacji do Oreo bo wszystko śmiga.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Szybal ja już od dawna śmigam na Oreo - zero problemów ale zastanawiam się czy nie sprzedac TV i brać 75 lub więcej cali - u mnie jakoś już taki maławy się wydaje.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ja też chcę 75 cali ale jaki model masz na myśli?

No i tu zaczyna się problem - 8303 to nie ta liga i te parametry co bym chciał (IPS i Edge LED)
Może Sony 75XF9... lub coś z Samsunga QLED ale brak ambi :( - nie wiem czy umiałbym się przyzwyczaić ?
Najlepiej OLED ale 77" to nadal kosmos cena...
Jak tu żyć ? :razz::razz::razz:
 

Andy70

New member
Proszę Państwa, podłączyłem do tv swojego starego Pioneer-a VSX D510 kablem optycznym - źródło dźwięku ustawiłem na amplitunerze TV/SAT i przypisałem mu gniazdo optyczne. Podłączenie przewodu do tv jak napisali na stronie Philipsa aktywuje gniazdo w tv i przed podłączeniem do ampli sprawdziłem i świeci na czerwono, w ampli tv/Sat ustawione na digital i przypisane.
Jednak jest cisza i teraz mam pytanie - czy trzeba jeszcze coś ustawić na TV aby mieć dźwięk z ampli?
 

tygrys33

New member
Witam nie odzywałem sie od kilku miesięcy bo wszystko było ok jednak od miesiaca widze ciemne plamy (jak z kurzu) na górze ekranu szczególnie na jasnym tle (jednak i mnie to dopadło) zamierzam za radą Kikiego u którego kupowałem TV oddac do serwisu w lipcu jak wyjade na wakacje. Moje pytanie do uzytkowników którzy mieli taki problem jak to w ich przypadku było załatwione i czy rezultat naprawy był zadowalający?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Proszę Państwa, podłączyłem do tv swojego starego Pioneer-a VSX D510 kablem optycznym - źródło dźwięku ustawiłem na amplitunerze TV/SAT i przypisałem mu gniazdo optyczne. Podłączenie przewodu do tv jak napisali na stronie Philipsa aktywuje gniazdo w tv i przed podłączeniem do ampli sprawdziłem i świeci na czerwono, w ampli tv/Sat ustawione na digital i przypisane.
Jednak jest cisza i teraz mam pytanie - czy trzeba jeszcze coś ustawić na TV aby mieć dźwięk z ampli?

Przełącz w TV na inny tryb dźwięk - nie wiem jak masz ustawiony ? - masz tam kilka opcji.
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Szybal ja już od dawna śmigam na Oreo - zero problemów ale zastanawiam się czy nie sprzedac TV i brać 75 lub więcej cali - u mnie jakoś już taki maławy się wydaje.


Ataszek, wez odrazu ponad 100" bo po roku nawet 86" bedzie sie wydawac male :grin::grin:.
Tak szybko przyzwyczaja sie ludzkie oko.
A tak serio, szkoda ze nasz model byl dostepny "tylko" w 65". :( . Tez z checia przygarnalbym 75".
Ale bez ambi ciezko wyobrazic sobie dalsze ogladanie.
 
Do góry