Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

FanKosmosu

New member
@kiedy będzie "The One" w rozmiarach większych od 65" i po ile? W RTV Euro AGD pojawiły się pierwsze LCD Philips z końcówką "4".

Dasz jakieś info albo oferty?
 

kismoMR

New member
Ten tv ma wadę której nie rozumiem
... Mam w domu kilka urządzeń wśród nich głośniki, słuchawki na bluetooth łączą się z każdym urządzeniem...... A ten tv ma to poprostu niedorobione po co to dawać jak nie można korzystać....
Taka mój wywód...
Pozdro


Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
 

FanKosmosu

New member
Ten tv ma wadę której nie rozumiem
... Mam w domu kilka urządzeń wśród nich głośniki, słuchawki na bluetooth łączą się z każdym urządzeniem...... A ten tv ma to poprostu niedorobione po co to dawać jak nie można korzystać....
Taka mój wywód...
Pozdro


Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

Philipsy z 2017-2018 nie potrafią łączyć się przez bluetooth z urządzeniami audio. Dopiero modele z 2019 mają to odblokowane (modele z końcówką "4").
 

kismoMR

New member
Philipsy z 2017-2018 nie potrafią łączyć się przez bluetooth z urządzeniami audio. Dopiero modele z 2019 mają to odblokowane (modele z końcówką "4").
To po cholerne to dodali...... Hmmm to może być podstawą do rekompensaty hihih :) - suchar
A jest chociaż jedno urządzenie które się łączy przez bluetooth? Z tym tv

Odblokowanie bluetooth powinno być następna opcja w następnej aktualizacji

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
I co masz nie masz
może będzie lub nie będzie?

witam ponownie
sorry za zwłokę (brak czasu)

więc tak: 8102 potestowałem weekend i odesłałem w poniedziałek, dotarł w środę a w piątek miałem już zwrot kasy na koncie...

miał być nowy a przegrał 2750h...
choć zapakowany profeska, można było się pomylić i uznać że to nówka

co do samego modelu 8102:
fald działał dziwnie delikatnie mowiąc, niektóre sceny tak przyciemniał i znikało 80% informacji, nawet połowa loga HBO była zaciemniona.
Jednak wystarczyło włączyć boczną belke menu, ekran wyczuł większą jasność i wkoncu wszystko się rozświetliło.

Co do podświetlenia, niektóre czarne plansze wyświetlane na lcd były fenomenalne, czerń jak smoła, inne zaś obnażały nierownomierne podswietlne i było sporo plam (postaram się wstawić kilka fotek)

Ostrość i ruch też pozostawiała wiele do życzenia, obraz miał dziwne zrywy co 5 sekund, i jakby czasem tracił precyzje ostrości.

Wifi bardzo słabe dopiero po podpięciu kabla lan dało sie cokolwiek oglądac z YT (mam dobre łącze i router wiec to bankowo od tv)

Ambi wypas, dzwiek rowniez, a te wady byc moze dlatego ze tv nie byl nowy i poprostu cos w nim bylo uszkodzone.

Czekam na dobra propozycje na 65 cali 8404 od kikiego i zobaczmy.

Pozdrawiam
 

DJ82

Member
Kiedy nowy firmware? ktoś się może dowiedzieć?? bo już mnie denerwuje codzienne wyłączanie sundbara.

Czy już zapomniano o naszym modelu??
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
To po cholerne to dodali...... Hmmm to może być podstawą do rekompensaty hihih :) - suchar
A jest chociaż jedno urządzenie które się łączy przez bluetooth? Z tym tv

Odblokowanie bluetooth powinno być następna opcja w następnej aktualizacji

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

Z tego co wiem, to ta opcja nie będzie możliwa do odblokowania bo jest to sprawka sprzętu, a nie oprogramowania. Informacja do jakiej mnie odesłano w instrukcji :

"* Ten telewizor nie obsługuje głośnika niskotonowego/głośników/słuchawek Bluetooth."
 

SEBOL74

Member
Bez reklam
Jest nowa aktualizacja:

TPM171E _ 107.001.038.000–Date: 2019/06/26

-Android Oreo 8.0.0 based software
-Improvements for translations
-Updated Audio Quality for 9104
-Fix for RC firmware upgrade issue and pairing not working
-Fix for Ambilight settings are not stored after restart
-Fix for Google cast issues (casting is suddenly interrupted or not started)
-Fix for DTS TruVolume output level drops over time

Wczoraj zrobilem, zadnych roznic nie widze bo nie mialem zadnych problemow.

Pozdr.
 

DJ82

Member
Wgrałem najnowszy soft i nadal to samo :(

Sprawdziłem JBLa na innym TV i wszystko OK (tak jak na tym przed wgraniem OREO). Czy PHILIPS kiedyś to poprawi?? moim zdaniem jest to wada TV w tej chwili...
 

Antoniusz W

New member
Ludziska mam pytanie. Czy dokupująć bramkę do hue oraz taśmę zrobię bez problemu 4-stronny ambilight? Bardziej chodzi mi o to czy tą taśmę bez problemu da się skonfigurować w ustawieniach tv, żeby śledziła dolną krawędź telewizora? Telewizor wisi na ścianie i zastanawiam się czy nie zrobić sobie pełnoprawnego 4-stronnego ambilighta.

Sorry, że w tym temacie, ale dotyczy akurat tego modelu, a nie znalazłem na forum wątku
 

kismoMR

New member
Jest nowa aktualizacja:

TPM171E _ 107.001.038.000–Date: 2019/06/26

-Android Oreo 8.0.0 based software
-Improvements for translations
-Updated Audio Quality for 9104
-Fix for RC firmware upgrade issue and pairing not working
-Fix for Ambilight settings are not stored after restart
-Fix for Google cast issues (casting is suddenly interrupted or not started)
-Fix for DTS TruVolume output level drops over time

Wczoraj zrobilem, zadnych roznic nie widze bo nie mialem zadnych problemow.

Pozdr.
A za podasz linka.... No chyba że na oficjalnej stronie jest ta wersja tylko pod inną nazwą?

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry