Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

KamilaKornet

New member
"Nie wierze w to co napisałaś"Chodzi mi o to że na takim forum o takim temacie wywalasz jakiś
ukrainców, skazańców, 500+,a jeszcze we wcześniejszym poście równouprawnienie oraz konstytucja ,Żabki itp ..(jak gazecie W)
W jakiejś dziwnej ofensywie w moją stronę bo zapytałem się kikiego faceta od którego kupuje i mam prawo wiedzieć co i jak.
Może i urodziłem się wczoraj ale nie w nocy wiem jaki mamy okres tym bardziej będę się częściej pytał o wszystko, nie wiem dlaczego tobie to nie pasuję, może jesteś jego adwokatem...
Spokojnie nie róbmy żadnych afer piszmy o tym co istotne czyli Hardwere softwere i odczucia

Niestety piszę o faktach.Bezrobocie ma wpływ na jakość firm kurierskich.Nic do Ciebie nie mam.Nie jestem ani adwokatką Kikiego:) ani nikogo innego. Skończyłam ekonomię a nie prawo.Wyluzuj szkoda nerw. Może warto zadać ważne pytanie na pw a nie publicznie bo Kiki może nie zauważyć.
 

bobtong

Member
Akurat czekać to musisz.,,a bramka nr.2 to byłby zwrot lub rezygnacja z zakupu..nie sądzę byś w przeddzień wigilii biegł do euro po tv zamiast po pachnącą choinkę) myślę że do piątku Kiki Tobie dostarczy ten upragniony tv.:) i nie ziści sie czarny scenariusz.
Gdybym musiał to biegałbym kij z choinką :p.
Jestem już tydzień bez TV pograłbym w coś (chyba uzależnienie:smile:) już nie piszę o tym że jakaś dziwna cisza całymi dniami (zespół odstawienia)
Choinkę już mam :p
 

KamilaKornet

New member
Gdybym musiał to biegałbym kij z choinką :p.
Jestem już tydzień bez TV pograłbym w coś (chyba uzależnienie:smile:) już nie piszę o tym że jakaś dziwna cisza całymi dniami (zespół odstawienia)
Choinkę już mam :p

no fakt myslałam ze masz jakiś zastąpczo starszy tv .nawet jakiś crt lub stara plazme lub lcd.u mnie jak naprawiali Philipsa przez dwa tygodnie miałam inny tv o mniejszej przekątnej.Teraz rozumiem ten pospiech:)
 

bobtong

Member
Niestety piszę o faktach.Bezrobocie ma wpływ na jakość firm kurierskich.Nic do Ciebie nie mam.Nie jestem ani adwokatką Kikiego:) ani nikogo innego. Skończyłam ekonomię a nie prawo.Wyluzuj szkoda nerw. Może warto zadać ważne pytanie na pw a nie publicznie bo Kiki może nie zauważyć.
Bezrobocie wydaje mi się nie ma nic do tego a bardziej jakość pracownika który tyra po 16 godz za 2200 złotych ponieważ polityka firmy jest taka że zatrudnia mniej pracowników aby płacić mniej ZUSu później się tłumacząc że Polacy to lenie i nie chce im się pracować
Pytanie zadałem publicznie bo nie widziałem potrzeby aby pisać na prv, a poza tym trochę konsternacji nie zaszkodzi
 

bobtong

Member
no fakt myslałam ze masz jakiś zastąpczo starszy tv .nawet jakiś crt lub stara plazme lub lcd.u mnie jak naprawiali Philipsa przez dwa tygodnie miałam inny tv o mniejszej przekątnej.Teraz rozumiem ten pospiech:)
Mam tylko siebie lenovo, oneplus oraz kobietę w pracy :( idzie czubka dostać a od wczoraj mi się router psuje
 

neoxs

New member
Ehkm to może ja przerwę tę dyskusję polityczną - serio Panowie/Panie poklikajcie na PW albo przenieście się na tematyczny offtopic ;)

Na dzień dobry chciałem podziękować Kiki za ekspresową transakcję - tv zamówiony późnym wieczorem w środę, a dotarł w piątek :) Dopiero wczoraj udało mi się ogarnąć mieszkanie i postawić telewizor na swoje miejsce. Po przejściu z FullHD 47' jestem zachwycony wszystkim a ambilight.... cóż nie wyobrażam sobie już tv bez tego gadżetu. Wszystko działa, wygląda ekstra jestem b. zadowolony. Nóżki mimo moich obaw są naprawdę solidnie i na żywo prezentują się elegancko - na pewno nie wyglądają tandetnie (oczywiście to moje zdanie) jak to ktoś wcześniej wspominał.
Btw. płaciłem przy odbiorze kartą.... tylko kurier DPD przyjechał bez terminala... na szczęście bankomat był blisko ale latania trochę było...

Co do promocji cenowych itp. to fakt ładnie TV zjechał z ceny. Co śmieszne w środę korespondowałem z Oleole i Euro RTV o ewentualnych promocjach, zniżkach i dostałem 20zł rabatu na zakupy od Oleole, że do nich w ogóle się odezwałem xD + info, że nie mogą mi zaproponować żądnej obniżki. Dzisiaj widzę, że cena spadła do 6 999zł.

Nie żałuję, że zamówiłem sprzęt od Kiki bo:
- nie przepłaciłem, a nawet o dychę wyszło taniej ;)
- wzorowy kontakt i indywidualne podejście do klienta
- tv został skalibrowany i sprawdzony przed wysyłką do mnie. Tutaj ktoś wspomniał, że woli mieć fabrycznie zamknięte pudło i ma pewność, że przyszło z fabryki itp. Kiedyś też tak bez zająknięcia bym powiedział, gdyby nie akcją sprzed 2 tyg. Zamówiłem wypiekacz chleba w Emagu - przyszedł w idealnym opakowaniu, zabezpieczony, zaplombowany itp. Otwieram a tam cała górna pokrywa rozwalona na kawałki jakby ktoś młotkiem po niej walił :/ Na pewno to się nie uszkodziło w transporcie bo pudełka fabryczne i zabezpieczający karton były w idealnym stanie. Po tyg. wiszenia na telefonie, mailach i zlewaniu mnie oddałem sprzęt w ramach 14 dni i czekam na przelew zwrotny.

Jedyne czego mogę żałować to, że przy cenie 6 999zł dokupiłbym jeszcze ubezp. sprzętu ale z drugiej strony czytając opinie na necie zauważyłem, że to jest loteria z tym uznawaniem ubezp. Mam jednego znajomego, któremu uznali taką gwarancję jak mu spadł telefon (wartość ok 1 tys zł) i się rozbił. Zaś koledze kot zrzucił laptopa (tak był ubezp. od tego) z biurka i odrzucili wniosek.

Podsumowując jestem póki co b. zadowolony z zakupu i życzę sobie oraz Wam wszystkim bezawaryjnego korzystania z dobrodziejstw naszych telewizorów ;)
 

KamilaKornet

New member
Ja też uważam ze w takiej klasie i cenie tego tv nie ma się co nawet zastanawiać.Euroagd nawet płaci jedną ratę czyli wychodzi 6650 a jak ktoś tu jeszcze pisał o dodatkowej obnizce o 200 zeta na infolinii cena wydaje sie wymarzona.Neoxs mam ambilight 5 lat ..szybko potrawi oczarować...jak ogladasz mecz Psg...w LM Jesteś w szoku jak widzisz poświatę zielona na scianie od boiska ...i zmnieniejąca sie akcje gry.Nie bardzo tylko pojmuje polityke Tv vision jak można choc to pózniejsza premiera ale jednak tak wysoko wyceniać kwantową kropkę (samsungi nie są takie drogie Qled) 8602 bo to edge led.choć z fajnym soundbarem i podstawą.ale taka róznica jest nieyobrażalna bo ponad 11 k nadal kosztuje .55 cali kosztuje jak ten 65.Najwaziejsze by tv nie był z ekspozycji bo to złom który powinien byc mocno obniżany.
 
Ostatnia edycja:

tygrys33

New member
Witam
wszystkich forumowiczów, mimo iż forum czytam od lat dołączyłem do waszego grona dopiero w czwartek i od razu "awansowałem" na niebieskiego. Ja również zamówiłem w/w model u Kikiego zamówiłem w czwartek w piątek
był u mnie wraz z wieszakiem, wczoraj instalowałem.
Jestem mega zadowolony, Ambilight robi fantastyczny efekt, obraz super
zrobił na mnie fantastyczne wrażenie, mimo iż przesiadłem się z V30 Panasonica (plazma przeniesiona na piętro, obraz ma dalej bardzo dobry).
Jako że sprzedaje konsole nie omieszkałem podpiąc nowego X boxa, i PS4 PRO . W HDR 4K robi piorunujące wrażenie, ktoś powie że nie widziałem
modelu tego czy owego, tak moze i nie widziałem w każdym razie nie stał obok mojego Filipka i nie miałem punktu odniesienia ale wierzcie mi więcej do szczęscia mi nie potrzeba ta gra świateł w HDR jest fantastyczna naprawdę inny wymiaar gier, jest minimalny imput lag ale mogę to zaliczyć do wady typu przyczep się do czegokolwiec.
Na sam koniec seans w 4K Alien przymierze, zeby tak wszystkie programy wyglądały...ech. Cyfrowy Polsat w zasadzie jakościa doruwnuje mojj plaźmie. Multimediów jeszcze nie przerabiałem, dzisiaj sprawdzę szybkość androida i reszte funkcji smart.
Cena u Kikiego bardzo uczciwa obsługa także szybka i fachowa.
Można szukać 100zł tanie tu czy tam ale czy to ma sens można tak czekać do następnych świat. Cenowa obniżka na ten model cena/możliwości myślę iżosiągneła apogeum, zdecydowany kupuje a nie miesiącami gada i pisze na forum że chce kupić.
Należę do klintów którzy wola aby ktoś fachowy sprawdził sprzę przed sprzedażą niz dostać fabrycznie zapakowany i jwszcze do tego kalibracja.
Ja w każdym razie jestem BARDZO ZADOWOLONY i dziękuje Kikiemu.
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tym modelem jak i szczęśliwych już posiadaczy Filipka.
 

andrep

Member
Aby było na temat to napiszę że po paru dniach używania dalej mnie mile zaskakuje ten TV , natomiast boję się uzależnienia (jak pisała Kamila) od ambilighta , gdy przyjdzie kiedyś pora na wymianę to może człowiek nie brać innej marki pod uwagę. Dobrze że jest tu kobieta , bo przynajmniej "ciśnienie" niektórych kolegów jest pod kontrolą.(to tak poza tematem).Zakupu nie żałuję , a muszę dodać że wcześniej brało mnie na Sony i nawet już zamówiłem i zapłaciłem w MM, ale zanim dotarł to się wycofałem i dobrze że posłuchałem rad kolegi Kiki. Dzisiaj bym dokonał tego samego wyboru, tak jak szybal pisał musi być dobry sygnał i wtedy jest naprawdę OK.
Pozdrawiam Wszystkich
 

bobtong

Member
Aby było na temat to napiszę że po paru dniach używania dalej mnie mile zaskakuje ten TV , natomiast boję się uzależnienia (jak pisała Kamila) od ambilighta , gdy przyjdzie kiedyś pora na wymianę to może człowiek nie brać innej marki pod uwagę. Dobrze że jest tu kobieta , bo przynajmniej "ciśnienie" niektórych kolegów jest pod kontrolą.(to tak poza tematem).Zakupu nie żałuję , a muszę dodać że wcześniej brało mnie na Sony i nawet już zamówiłem i zapłaciłem w MM, ale zanim dotarł to się wycofałem i dobrze że posłuchałem rad kolegi Kiki. Dzisiaj bym dokonał tego samego wyboru, tak jak szybal pisał musi być dobry sygnał i wtedy jest naprawdę OK.
Pozdrawiam Wszystkich
Ambilight nie jest problemem, możesz sobie dokupić :Ambivision, dreamscreen, light pack, light berry.
Minus taki że trzeba wywalić przynajmniej z 900 zł i ambilight będzie działał tylko po kablu HDMI zwykłej tv z anteny nie pooglądasz.
Plus masz 4 strony na powieszonym TV coś pięknego
 

szybal

Banned
Mi też się podoba ten model.
 

Attachments

  • 20171217_175727.jpg
    20171217_175727.jpg
    27,9 KB · Wyś: 74

star0

New member
Witam. Rowniez zakupiłem ten telewizor i jestem pod dużym wrażeniem, ale mam maly problem z odtwarzaniem plików 4k,hdr hevc. Pliki te lekko przycinają. Dysk usb 3.0 prędkość ok 100mb więc po tej stronie nie ma chyba problemu. Czy ktoś ma dostęp do takich filmów i mógłby sprawdzić? Bitrate ok 50Mb. Pozdrawiam
 

bobtong

Member
Witam. Rowniez zakupiłem ten telewizor i jestem pod dużym wrażeniem, ale mam maly problem z odtwarzaniem plików 4k,hdr hevc. Pliki te lekko przycinają. Dysk usb 3.0 prędkość ok 100mb więc po tej stronie nie ma chyba problemu. Czy ktoś ma dostęp do takich filmów i mógłby sprawdzić? Bitrate ok 50Mb. Pozdrawiam
Tego się obawiałem a z kodi próbowałeś???

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Witam.
Dołączam do grona posiadaczy 65PUS8102 - jutro do mnie dojedzie:D:D:D
Napiszcie jakie macie ustawienia do niego tak aby obraz był jak najlepszy - byłem dzisiaj u znajomego który to właśnie dzisiaj takiego samego odebrał i powiem szczerze że obraz bez korekt jest nie za ciekawy - podpięty do NC+ kanały HD wypadły bardzo słabo ! Netflix to już obraz mega dobry z materiałów 4K HDR.
Jak go poustawiać ?
 

tomaszeklolek

New member
Bedziesz u siebie tez podlaczal pus8102 pod nc+? Zdaj relacje. Kilka opini czytalem ze ten tv musi miec dobry sygnal podany, tzn ze pod nc+ sie nie nadaje i sa lepsze do tego modele? Ja tez glownie ogladam z nc+ a czasem cos z dysku zewnetrznego.
 
Do góry