Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

szybal

Banned
Witam
Kamili Kamilo czy inny transie nie chodzi o cenę tylko o bzdury które piszecie o marce.
Dla mnie jest już obojętne czy 7 czy 6 czy 5 ja go mam i cieszę się że jest.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dokładnie jest jak napisałeś.
To jak typowi hejterzy, nie mam , nie wiem ale przyłożę jak się okazja trafi.
 

bobtong

Member
Zamówiłem na forum jestem zadowolony z ceny tym bardziej że po kalibracji.. Teraz tylko czekam na kuriera
(kiki miałeś mi dać znać dziś kiedy wyślesz, mam nadzieje że jak najszybciej...)
Dziwi mnie to że w modelu 6262 youtube obsługuje HDR
Testował już ktoś pliki HEVC 4k HDR z portu usb 3.0 ???
Mam pytanie w sprawie HUE mostek musi być ustawiony pod TV ???
Jeżeli TV posiada DTS hd premium to czy mój amplituner z tv przetworzy DTS HD master (nazwy podobne)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W poniedziałek będę potwierdzał bo opóźniła się dostawa.
Okres Świąteczny więc transport się im zapycha.
Ale do świąt wszyscy dostaną wszystkie zamówione modele Philipsa.
Ale cenę masz z dnia zamówienia z kalibracja i z dostawą.

Hue się nie bawiłem, nie wiem, ale mogę się dopytać .
 

marioking

Member
Dokładnie jest jak napisałeś.
To jak typowi hejterzy, nie mam , nie wiem ale przyłożę jak się okazja trafi.

A może świadomi klienci, wiem że dla sprzedawcy to zmora, ale jak widać hipokryzje to razi. A szczególnie pewne teksty w wielu wątkach tv w sprzedaży, najlepszy, najlepszy, najlepszy, same najlepsze, bo prostu nie ma złych tv, tylko najlepsze.

Jakoś kiedyś wciskano ze back led to top premium, albo 226 stref "must have" by być high end.. a teraz ani to nie jest prawdą, bo back led jest w niższych klasach a w top premium krawędziówki, jak również połowa stref w klasie co by nie mówić premium to OK?? Jest nieźle, ale może nie mamy jako klienci zawsze wpływu na działanie mega korpów, nie to że mam siedzieć cicho i łykać wszystko jak potulne ciele. TV kupiłem bo wydaję się najlepszą opcja w tej cenie i czasie, ale nie znaczy że mam klapki na oczach i nie dostrzegam manipulacji.

Ps. Sieciówki widać mają priorytety, bo w euro czy innych tych www shopach tv się wylewają :wink:
 
Ostatnia edycja:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zamówiłem na forum jestem zadowolony z ceny tym bardziej że po kalibracji.. Teraz tylko czekam na kuriera
(kiki miałeś mi dać znać dziś kiedy wyślesz, mam nadzieje że jak najszybciej...)
Dziwi mnie to że w modelu 6262 youtube obsługuje HDR
Testował już ktoś pliki HEVC 4k HDR z portu usb 3.0 ???
Mam pytanie w sprawie HUE mostek musi być ustawiony pod TV ???
Jeżeli TV posiada DTS hd premium to czy mój amplituner z tv przetworzy DTS HD master (nazwy podobne)

HUE może być gdziekolwiek oby pracował w tej samej sieci. Mam mostek i 4 żarówki :)
 

KamilaKornet

New member
Witam
Kamili Kamilo czy inny transie nie chodzi o cenę tylko o bzdury które piszecie o marce.
Dla mnie jest już obojętne czy 7 czy 6 czy 5 ja go mam i cieszę się że jest.

Może bez wycieczek personalnych obrońco Phila i szczęśliwy nabywco Phila .Konstytucja zapewnia kobietom prawo do bycia traktowaną na równi z mężczyzną.Nie musisz pisać i zwracać się do mnie.Razem z Twoim guru byście chorzy byli by kogoś nie obrazić czy komuś nie dołożyć.
Raczej Kamilu jak już chciałeś sensownie napisać obok imienia Kamilo.:) Mam nadzieję że niebawem do Philipsa będzie dokładany w pakiecie słownik PWn lub szybki kurs na pendrive podstaw wychowania i kultury. a na dziś póki obowiązuje zapoznaj się z konstytucją.Bo za słowo trans możesz być pociągniety do odpowiedzialności karnej.
Jeszcze nie jesteś właścicielem ani moderatorem tego forum kolego Szybal by zabraniać innym pisanie..na temat tego modelu.Takie prawo mamy my jak i Ty.jesteś nieuprzejmy bo cena tego tv znacząco spadła w kilka dni i się mścisz.To tylko tv i tylko pieniądze.To nie jest samo w sobie żadną cenną wartością..natomiast ważne ze masz porządny tv jeden z najlepszych w swojej klasie.I może nawet dobrze że to nie oled, moim zdaniem.Grasz na konsoli więc to docenisz z pewnością.Niepokojące sa tylko te oszczędności korporacyjne nawet w full ledach ciąć liczbę stref z 240 na 128...ale to akurat przypadłość chyba wszystkich producentów by było coraz taniej i gorzej.
 
Ostatnia edycja:

KamilaKornet

New member
Dokładnie jest jak napisałeś.
To jak typowi hejterzy, nie mam , nie wiem ale przyłożę jak się okazja trafi.

Każdy kto ma inne zdanie jak Ty niezależny , uczciwy i nieomylny sprzedawca jest zawsze hejterem. Hejterem jest także ktoś kto nawet mieszka w Usa czy Azji i korzysta z Phila i śmie coś napisać złego na temat tej marki a nawet nie słyszał o takim forum jak hdtv ani nie interesują go informacje z Polski bo dla niego to kraj niszowy.Pozwól niech sobie inni skomentują Twoje uczciwe wpisy ,,ja nie zamierzam reagować na Twoje zaczepki.
Mam Philipsa inny model nad którym się zachwycałeś kilka sezonów temu i prawdopodobnie kupię też Philipsa ale jestem świadoma jego wad jak i zalet.I Tyle.Naprawianie świata i ludzi zawsze warto zacząć od samego siebie a nie tylko od innych...okres świąt to czas zadumy i refleksji.
 
Ostatnia edycja:

bobtong

Member
W poniedziałek będę potwierdzał bo opóźniła się dostawa.
Okres Świąteczny więc transport się im zapycha.
Ale do świąt wszyscy dostaną wszystkie zamówione modele Philipsa.
Ale cenę masz z dnia zamówienia z kalibracja i z dostawą.

Hue się nie bawiłem, nie wiem, ale mogę się dopytać .
Czyli mogę nawet do piątku czekać na swoje Okno ???
 

szybal

Banned
Witam
Ja mam taki zwykły.
 

Attachments

  • 20171217_103525.jpg
    20171217_103525.jpg
    19,1 KB · Wyś: 93

KamilaKornet

New member
Czyli mogę nawet do piątku czekać na swoje Okno ???

Nie dziw sie zarówno poczta Polska oraz firmy kurierskie maja problem z niedoborem pracowników.To najgorszy tydzień roku w dostawie towaru.Nie każdy chce zatrudniać Ukraińców i ,,skazańców.To akurat nie wina kikiego że kupiłeś tak późno.W skrajnym przypadku może paczka nawet do świąt nie dotrzeć jeśli nie będzie nadana jako priorytetowa.Zakupy to się robi albo wcześniej albo po świętach albo w styczniu.To oczywiste od dawna.Do tego mamy śladowe bezrobocie i nie ma kto pracować.Nie wiem czy masz tę świadomość ze sklepy franczyzowe typu Żabka będą nawet do zamknięcia z powodu braku rąk do pracy.500+ robi swoje...po co pracować jak kasa z zasiłków i zapomóg patologii wpada do dłoni sama..
 

bobtong

Member
Nie dziw sie zarówno poczta Polska oraz firmy kurierskie maja problem z niedoborem pracowników.To najgorszy tydzień roku w dostawie towaru.Nie każdy chce zatrudniać Ukraińców i ,,skazańców.To akurat nie wina kikiego że kupiłeś tak późno.W skrajnym przypadku może paczka nawet do świąt nie dotrzeć jeśli nie będzie nadana jako priorytetowa.Zakupy to się robi albo wcześniej albo po świętach albo w styczniu.To oczywiste od dawna.Do tego mamy śladowe bezrobocie i nie ma kto pracować.Nie wiem czy masz tę świadomość ze sklepy franczyzowe typu Żabka będą nawet do zamknięcia z powodu braku rąk do pracy.500+ robi swoje...po co pracować jak kasa z zasiłków i zapomóg patologii wpada do dłoni sama..
Tak czytam to co napisałaś i nie mogę w to uwierzyć
Nie sądzę abym późno zamówił, ponieważ gdybym chciał to z miejsca jak teraz tutaj siedzę przed lapkiem zamawiam w euro i na jutro mam najpóźniej we wtorek także twoje pouczanie mojej osoby jest nie potrzebne
 
Ostatnia edycja:

marioking

Member
Tak czytam to co napisałaś i nie mogę w to uwierzyć
Nie sądzę abym późno zamówił, gdyż z miejsca jak teraz tutaj siedzę przed lapkiem zamawiam w euro i na jutro mam najpóźniej we wtorek także twoje pouczanie mojej osoby jest nie potrzebne

Późno to względne, kwestia że w sklepie a nie sieci, to różnica, euro jednak ma pewnie na stanie w polsce dziesiatki tych tv jak nie setki, nie musi czekać na dostawe producenta. Ekonomia, duży może więcej. Trzeba mieć świadomość, u kikiego masz bardziej bezpośrednie podejście i takie dopieszczenie ale kosztem że ma też pewne ograniczenia.
 

KamilaKornet

New member
Tak czytam to co napisałaś i nie mogę w to uwierzyć
Nie sądzę abym późno zamówił, ponieważ gdybym chciał to z miejsca jak teraz tutaj siedzę przed lapkiem zamawiam w euro i na jutro mam najpóźniej we wtorek także twoje pouczanie mojej osoby jest nie potrzebne

Nie pouczam tylko pomagam i tłumaczę .Źle mnie odebrałeś. Sieciówki typu eurortvagd maja własny transport...inni sprzedawcy nie tak trudno to zrozumieć?sieciówka ma 260 sklepów w Polsce a nie jeden czy trzy..w moim miescie jest ich 6...kup w sklepie internetowym lub na Allegro to zobazcysz ile trwa wysyłka w tygodniu najgorszym na zakupy...tak jest od zawsze..bo wigilia jest 24 w grudniu :) trudno to zrozumiec?
Nie mogę uwierzyć w to co Ty napisałeś!! Kiki muis skalibrowąc tv dodac oprogramowanie które Ci obiecał to jest indywidulane podejscie ..inne niz w Saturn czy MM.I nie ma na stanie 100 Philipsów bo nawet sieciówki z tym modelem maja problem z distępnoscia.Philips zawsze był najgorszy w dystrybucji własciwie Tp Vision.Phiips 8102 jest w moim miescie tyko jeden i to z ekspozycji...czyli używany.:( Nie kazdy tak szybko potrzebuje nowy tv na świeta by obejrzec Kevina samego w domu 20 rok z rzedu :) zycie trwa nadal..tu akurat Kikego bronie bo ne ejst to jego wina kiedy dotrze tv.Sa inne uwarunkowania na które sklep nie ma wpływu.
 
Ostatnia edycja:

bobtong

Member
Późno to względne, kwestia że w sklepie a nie sieci, to różnica, euro jednak ma pewnie na stanie w polsce dziesiatki tych tv jak nie setki, nie musi czekać na dostawe producenta. Ekonomia, duży może więcej. Trzeba mieć świadomość, u kikiego masz bardziej bezpośrednie podejście i takie dopieszczenie ale kosztem że ma też pewne ograniczenia.
Bardzo dobrze wiem dlaczego akurat kupiłem tutaj tv a nie gdzieś indziej i rozumiem pewne ryzyko właśnie z okresem w jakim zmawiam, dlatego pytam i jednocześnie daje do zrozumienia że czekam..
Jeżeli kupuje TV to chyba proste i banalne że chce wszystko wiedzieć i być na bieżąco na wypadek czarnego scenariusza abym mógł skorzystać z bramki nr 2
 

KamilaKornet

New member
Bardzo dobrze wiem dlaczego akurat kupiłem tutaj tv a nie gdzieś indziej i rozumiem pewne ryzyko właśnie z okresem w jakim zmawiam, dlatego pytam i jednocześnie daje do zrozumienia że czekam..
Jeżeli kupuje TV to chyba proste i banalne że chce wszystko wiedzieć i być na bieżąco na wypadek czarnego scenariusza abym mógł skorzystać z bramki nr 2

Akurat czekać to musisz.,,a bramka nr.2 to byłby zwrot lub rezygnacja z zakupu..nie sądzę byś w przeddzień wigilii biegł do euro po tv zamiast po pachnącą choinkę) myślę że do piątku Kiki Tobie dostarczy ten upragniony tv.:) i nie ziści sie czarny scenariusz.
 

bobtong

Member
Nie pouczam tylko pomagam i tłumaczę .Źle mnie odebrałeś. Sieciówki typu eurortvagd maja własny transport...inni sprzedawcy nie tak trudno to zrozumieć?sieciówka ma 260 sklepów w Polsce a nie jeden czy trzy..w moim miescie jest ich 6...kup w sklepie internetowym lub na Allegro to zobazcysz ile trwa wysyłka w tygodniu najgorszym na zakupy...tak jest od zawsze..bo wigilia jest 24 w grudniu :) trudno to zrozumiec?
Nie mogę uwierzyć w to co Ty napisałeś!! Kiki muis skalibrowąc tv dodac oprogramowanie które Ci obiecał to jest indywidulane podejscie ..inne niz w Saturn czy MM.I nie ma na stanie 100 Philipsów bo nawet sieciówki z tym modelem maja problem z distępnoscia.Philips zawsze był najgorszy w dystrybucji własciwie Tp Vision.Phiips 8102 jest w moim miescie tyko jeden i to z ekspozycji...czyli używany.:( Nie kazdy tak szybko potrzebuje nowy tv na świeta by obejrzec Kevina samego w domu 20 rok z rzedu :) zycie trwa nadal..tu akurat Kikego bronie bo ne ejst to jego wina kiedy dotrze tv.Sa inne uwarunkowania na które sklep nie ma wpływu.
"Nie wierze w to co napisałaś"Chodzi mi o to że na takim forum o takim temacie wywalasz jakiś
ukrainców, skazańców, 500+,a jeszcze we wcześniejszym poście równouprawnienie oraz konstytucja ,Żabki itp ..(jak gazecie W)
W jakiejś dziwnej ofensywie w moją stronę bo zapytałem się kikiego faceta od którego kupuje i mam prawo wiedzieć co i jak.
Może i urodziłem się wczoraj ale nie w nocy wiem jaki mamy okres tym bardziej będę się częściej pytał o wszystko, nie wiem dlaczego tobie to nie pasuję, może jesteś jego adwokatem...
Spokojnie nie róbmy żadnych afer piszmy o tym co istotne czyli Hardwere softwere i odczucia
 
Do góry