Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

KamilaKornet

New member
A mi te nóżki się podobają. Wyglądają bardzo przyzwoicie, zrobione z dobrego materiału i przynajmniej kurz można pod i za tv przetrzeć bo w Panasonicu as650 jest typ fizycznie niemożliwe bez przesuwania tv.

DO PRZETRZENIA KURZU JAK NAJBARDZIEJ ja mam podstawę gdzie faktycznie sie on zbiera,,,jednak zdecydowanie podoba mi sie rozwiazanie podstawy z soundbarem w 8602 z tym że za edge leda nawet z kropka kwantową taka sugerowana cena to szok...
Fakt kazdy ma inne oczekiwania estetyczne ani zakrzywiony ekran ani nóżki rodem z samsunga nigdy mi sie nie podobała tego typu filozofia...wiele firm kopiuje rozwiązania od konkurentów...
Denerwuje też w Phili liczba segmentów 5 lat temu w mniejszym 60 cali 240 dziś tylko 128 ...nawet full led traci swój błysk ...oszczednosci kosztem jakości.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena jest wyższa jak dla niebieskich członków forum i bez kalibracji, bez wgrania Terrarium, update i wtyczek.
 

marioking

Member
U ciebie oferta gotówkowa jest może lepsza, ale jak się doliczy prowizje ratalną 3% i to chyba tylko na 10 rat to już takiej dużej różnicy nie ma ;)
I jednak wole tv fabrycznie zapakowane, a update, terrarium to sobie jednak samemu można poinstalować. Podobnie jak kalibracje, może nie taką tip top ale nie to że na fabrycznych ustawieniach nie da się oglądać.

Ps. nie wystawowy, bo byłem w salonie gdzie dotarła moja rezerwacja i fabrycznie zapakowany bez śladu ingerencji, jutro dostawa ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry