Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Daje mu jeszcze parę dni na opuszczenie mojego imperium.. Jeżeli nie. TV chyba wystawie na sprzedaż, a zainwestuje w inny model. Osłabia mnie to już....

No i przecinek zapadł w sen zimowy. Życie...
Mało tego wczoraj zauważyłem znaczące pogorszenie jakości obrazu nie tylko telewizji lecz z każdego sygnału. Masakra jakaś.
Po weekendzie reklamacja.
 

koniefka

New member
A u mnie obraz jakby się poprawił. Wróciły ostrość i soczyste kolory. Dzisiaj na meczu minimalny banding. Musiałem szukać na siłę. Oby nie zapeszyć.
 

Oliviakrk

New member
Jesteście pewni, że to nie wina kablówki? Nie oglądam w ogóle telewizji, telewizor mam dla ps4 i netflixa. I jest cały czas tak samo.
 

koniefka

New member
Tydzień temu Predator w Polsacie, to była totalna porażka. Masakryczny obraz. Dzisiaj Obcy kontra Predator u mnie żyleta. I to z kablówki.
 

inuictus

Member
Czy istnieje możliwość podczas przełączania kanałów aby była informacja o tym co konkretnie za program jest na danym kanale? (Jak to ma miejsce w Samsungu). Czy tylko dopiero po wejściu w info lub guide?
 

szybal

Banned
Witam
Wprowadziłem dzisiaj ponownie wartości kalibracji i nie widzę różnicy w obrazie przed i po aktualizacji .
Z dobrego sygnału obraz bardzo dobry Hdr nadal ciemny.
 

philipstv

New member
To bardzo dobry wyświetlacz w cenie ok 6000,- tys nic mu nie brakuje . Dziś formuła na satelicie w 4k na RTL UHD ASTRA free o 15 można potestować
 

Oliviakrk

New member
W tej cenie to najlepsza opcja. Pół roku szukałam... A nie ma modelu idealnego. Sony ma problem z ruchem. I czarny jest niebieski - ale za to ma nieziemski HDR. Samsung nie wyświetla wszystkich detali (np. potrafi zgubić linę od kolejki linoweJ).

A OLEDy wszystkie bym zaraz zepsuła grając w Fife.

Koniec końców ten był najsensowniejszy.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
W tej cenie to najlepsza opcja. Pół roku szukałam... A nie ma modelu idealnego. Sony ma problem z ruchem. I czarny jest niebieski - ale za to ma nieziemski HDR. Samsung nie wyświetla wszystkich detali (np. potrafi zgubić linę od kolejki linoweJ).

A OLEDy wszystkie bym zaraz zepsuła grając w Fife.

Koniec końców ten był najsensowniejszy.
Trochę przesada z tymi OLEDami :D
 

dlugilong

Member
Proszę o pomoc w kilku kwestiach:
1. używam trybu isf Dzień - za każdym razem jak wyłączę tv i ponownie go włączę to obraz jest przyciemniony mniej więcej o 30-40%. Jak zmienię tryb na inny i ponownie wrócę na isf dzień to wszystko wraca do normy. Jaka może byc przyczyna? Czujnik światła jest wyłączony.
2. Jaka polecacie przeglądarkę do zdjęć? Ta wbudowane jest dla mnie niezadowalająca. Chodzi mi np o to, żeby w czasie oglądanie zdjęć i ich przewijania po naciśnięciu strzałki zmieniało się zdjęcie a nie pojawiało to menu na ekranie.
2. jak ustawić domyślne aplikacje jak np chroma czy inna przeglądarka tak żeby podczas uruchamiania np zdjęcia odpalała się ta wybrana przeglądarka?
Z góry dziękuję za pomoc

WESLEY w kwestii punktu 1. Poradziłeś sobie? Ja mam to samo i już szału dostaję, za każdym razem muszę rozjaśniać ręcznie obraz....
 

inuictus

Member
Rozumiem że ta czarna kropka to martwy piksel? Reklamować? Oczywiście widać to tylko z bliska.

c92fc65cf93cb71f0dab6aa42392cd3a.jpg
 
Do góry