Philips (test otwarty) 55PUS8601 to model z HDR, nowym niespotykanym dźwiękiem DTS Premium, pełną stabilnością systemu Android. Obsługa głosowa, Hex C

paczek79

New member
Ten post oczywiście przeczytałem, dlatego też zdziwiło mnie, że nie ma tego w specyfikacji. Byłbym bardzo rad jakby tak było, bo to dla mnie zakupowych cel nr 1 na rok 2016 :)
 

michalr1575

New member
Witam,chciałbym się podłaczyć do tego tematu,szukałem wszędzie informacji na ten temat i nic,czatowałem z pracownikiem Philips a ten nic o tym nie wiedział i odesłał mnie do specyfikacji:) a juz go dziś prawie kupiłem :)
 

kmbox

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,chciałbym się podłaczyć do tego tematu,szukałem wszędzie informacji na ten temat i nic,czatowałem z pracownikiem Philips a ten nic o tym nie wiedział i odesłał mnie do specyfikacji:) a juz go dziś prawie kupiłem :)

Witam,
wg menu 8601 ma opcje High Dynamic Range.

attachment.php


i wg linku z ostatniego postu ze strony 11 wynika że 8601 wspiera HDR

Pozdrawiam
kmbox
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, Philips PUS8601 wspiera HDR na 100%.
Jest dostępny w specjalnej cenie z kalibracją dla niebieskich członków forum.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Jest nowa wersja oprogramowania(jest załadowana na serwer) m.in. dla telewizorów Philips PUS8601/12 .
QM151E_0.5.177.6

Poprawki:
nowy pakiet Google GMS,
kanał Logo aktualizacja,
ulepszenia dla nagrań,
ulepszenia dla Pause TV,
zaktualizowane certyfikaty BBC iPlayer,
ulepszenia do Ambilight,
ulepszenia dla stabilności działania,
ulepszenia bez obrazu w szczególnych przypadkach zastosowania np. PlayStation3 .

Piszą , że po udanej aktualizacji ,( gdy telewizor ponownie jest uruchomiony)powinno się telewizor
na 2 do 3 minut przełączyć w tryb czuwania .





Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spać spokojnie - to jest ta sama matryca.
I modeli 65" sprzedaje się kilka razy więcej niż 55".
 

accu

New member
Bez reklam
Możesz spać spokojnie - to jest ta sama matryca.
I modeli 65" sprzedaje się kilka razy więcej niż 55".

Witam uprzejmie,

Należą się oczywiście podziękowania:-| za wykonanie pierwszego testu telewizora Philips 55PUS8601/12 .
Podsumowanie zalet telewizora "rozbudza" moje nieskrywane nadzieje , że tym razem firma TP Vision
i współpracująca z nią firma Philips zaprojektowała i wdrożyła do seryjnej produkcji produkt dopracowany , który będzie sprawiał , że na twarzach nabywców tego telewizora , będzie "gościł"
często uśmiech , będący oznaką zadowolenia z jego funkcjonalnego i stabilnego działania , oraz
z jakości wyświetlanego obrazu i jakości dźwięku .
Myślę , że trzeba poczekać ze dwa miesiące , kiedy to na rynku powinna być już dostępna większa ilość telewizorów serii PUS8601/12 i może również pojawią się już na specjalistycznych portalach ich testy .

BTW, czekam również na serię telewizorów firmy Sony XD9305 , która zapowiadana jest na miesiąc kwiecień 2016 r. o ile nie będzie opóźnień , jak w ubiegłym roku .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W tej materii mogą swoje , subiektywne zdanie , czy to jest piękna reklama Philipsa , czy wiarygodny test
napisać użytkownicy , którzy już zakupili telewizory z serii PUS8601/12 i je użytkują na co dzień .

Ja przyjmuję wyniki testu w "dobrej wierze" , choć brak mnie wielu danych , jakie np. można
spotkać w testach telewizorów przeprowadzanych przez portal francuski : hdfever.fr .:-| np.przez recenzenta Nicolas Becuwe .

BTW, na razie na forum czytałem posty dwóch użytkowników , którzy są zadowoleni z zakupionych telewizorów Philips serii PUS8601/12 .

Czy podstawa centralna do telewizora Philips 55PUS8601/12 o nazwie PTS840 jest dostępna ?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

tomeko12

New member
posiada Miracast - ale poprzez aplikację Chrome Cast...
Tekst miesiąca :)
Miracast: przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzeń wspierających ten standard (smartfony, tablety i laptopy)
Chromecast (Googlecast): przesyłanie obrazu i dźwięku z aplikacji wspierających ten standard (Googlecast, Youtube, HBO GO i wiele innych)
A mój samochód
posiada automatyczna skrzynię biegów - ale poprzez ręczna skrzynię biegów
 

Macieks34

New member
tutaj wszyscy zachwalaja philipsa,, a kazdy go odradza na Facebooku wyzywaja na kiepski servis,,braki z oprogramowaniu zawieszaniu sie..w media expert mi odradził sprzedawca mowił ze nawet na wystawce siadają ..wywalić 8 tys i byc niezadowolonym
 

accu

New member
Bez reklam
tutaj wszyscy zachwalaja philipsa,, a kazdy go odradza na Facebooku wyzywaja na kiepski servis,,braki z oprogramowaniu zawieszaniu sie..w media expert mi odradził sprzedawca mowił ze nawet na wystawce siadają ..wywalić 8 tys i byc niezadowolonym

Witam uprzejmie,

Przecież telewizorów Philips serii PUS8601/12 , oprócz nielicznych egzemplarzy , nie ma jeszcze w szerokim dostępie
w sieci polskich sklepów ze sprzętem RTV :-|.
Wybacz , ale piszesz ogólniki , które nie są związane z testowanym telewizorem Philips 55PUS8601/12 .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Tekst miesiąca :)
Miracast: przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzeń wspierających ten standard (smartfony, tablety i laptopy)
Chromecast (Googlecast): przesyłanie obrazu i dźwięku z aplikacji wspierających ten standard (Googlecast, Youtube, HBO GO i wiele innych)
A mój samochód

Witam uprzejmie,

Trafiony , zatopiony .:-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Tekst miesiąca :)
Miracast: przesyłanie obrazu i dźwięku z urządzeń wspierających ten standard (smartfony, tablety i laptopy)
Chromecast (Googlecast): przesyłanie obrazu i dźwięku z aplikacji wspierających ten standard (Googlecast, Youtube, HBO GO i wiele innych)
A mój samochód

Ponieważ do tej pory nie korzystałem z tej funkcji jaka jest zatem różnica między tymi rozwiązaniami?
 
D

Deleted member 121090

Guest
Jeśli brać pod uwagę drastyczne różnice pomiędzy entuzjastycznymi testami poprzednich modeli Philipsa a fatalnymi opiniami ich faktycznych użytkowników, też uważam, że trzeba poczekać z fanfarami.
Niestety uważam podobnie jak vigoo, że test TV nie powinien zawierać wielu sformułowań żywcem zerżniętych z materiałów reklamowych. Traci z tego powodu na wiarygodności.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Zgadzam się z opinią , że entuzjastyczne testy poprzednich modeli telewizorów Philips rozmijają się
z opiniami faktycznych użytkowników , którzy stosunkowo szybko je zweryfikowali .:-|
Ale teraz może być odwrotnie , i telewizory Philips serii PUS8601/12 mogą nas pozytywnie "zaskoczyć". Oby
tak się stało .:-| Minusem zarówno telewizora Philips 55PUS8601/12 , jak i Philips 65PUS8601/12
jest ich bardzo wysoka cena .

BTW, nowa wersja oprogramowania jest już dostępna .

Erfahrungsthread Software 5.177.6 für die Serien 8601 und 8901

Użytkownicy zgłaszają już pierwsze problemy , np. z nagrywaniem programów cyfrowych na dysk HDD podłączony do gniazda USB telewizora .:-| Zgłaszają również nieprawidłowe działanie Ambilight .
No , ale "pierwsze koty za płoty".;)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry