Philips serii 6007/6907 - opinie, pytania, porady, pomoc, różnice

MrBen

New member
Aha, muszę przejść się po sklepach zobaczyć jak to wygląda. A 47PFL 6877 to z tego co widzę to nigdzie w PL nie jest dostępne
 

zaki79

New member
Ile czasu ze stoperem w ręku zajmuje przechodzenie z poszczególnych poziomów menu coraz bardziej w głąb, albo równolegle na tym samym poziomie. Czy jest to kwestia np. 1 sekundy zwłoki, 5 sekund, czy 15, itp.

Żeby mierzyć takie rzeczy ze stoperem w ręku to jeszcze na główę nie upadłem, ale mogę powiedzieć, że poszczególne zmiany trwają około 0,5-1,5 sekundy (w zależności od tego czy włączamy menu, czy poruszamy się w obrębie jednej strony z opcjami). Moim zdaniem dramatu nie ma. Brakuje trochę płynności, ale poza tym działa ok.

Ps. 6067 jest dostępny tylko w Euro, z tego co wiem. Mają tam promocję stąd taka cena. Ma 600Hz (6007- 400Hz) i 14W głośniki (6007- 10W?), ale to raczej jeden kit.
 

Jarecki 123

New member
ja nie miałem tego problemu i nadal nie mam, posiadam najnowszy soft. Ogólnie od dłuższego czasu nie mam z nim problemów jedynie te pstrykanie się pojawia


Dwa miesiące używam TV PHILIPS 47PFL6007K/12.
Od początku byłem zadowolony z tego TV, ale przyznaję że dopiero teraz dogadałem się
z nim na 100%. Na początku użytkowania zrobiłem automatyczną aktualizację softu przez WIFI.
W zasadzie wszystko było ok oprócz tego że przy przejściu z ciemnej sceny na jasną
pojawiało się jakby mignięcie obrazu lub paseczki. W zasadzie dało się z tym oglądać ale
wgrałem soft QF1EU-0.133.5.0_bld4. Te efekty zniknęły ale obraz jakby stracił na ogólnej
jakości, zniknęła opcja wyboru dźwięku przy oglądaniu filmów z USB, menu stało się
bardzo mulaste i nie działała IPLA FILM. Wgrałem więc soft QF1EU-0.150.83.0_bld.
Wszystko super jedynie czasami to mignięcie obrazu wróciło. Przyszło mi do głowy, że to
może być spowodowane gwałtownym skokiem natężenia prądu na matrycy lub coś w tym stylu.
Dynamiczne podświetlenie musi być na NAJLEPSZY OBRAZ bo tylko wtedy matryca jest równo
podświetlona i czerń jest dobra nawet pod dużym kątem patrzenia. No i znikają chmurki
(jak ktoś je ma ewentualnie). Ale takie ustawienie właśnie powoduje powyższą usterkę.
Zakładając że jest ona wynikiem skoku prądu, zrównoważyłem to dając kontrast dynamiczny
na maximum. Usterka zniknęła w 99,9 %.
Mam kilka ustawień obrazu, w zależności co oglądam i jaka jest jakość materiału.
Do oglądania filmów przeważnie używam ustawień opisanych gdzieś na tym forum
- wynik specjalistycznej kalibracji (jurasko).
Są one trochę ascetyczne ale nawet najgorszą kopię filmu można na nich obejrzeć.
W tej chwili mogę powiedzieć że ten telewizor jest prawie idealny.
Przy dobrej jakości HD po prostu raj dla oczu!
Brak chmurek, obraz idealnie płynny w ruchu, doskonała czerń, równe podświetlenie (jak na edge led),
płynne przejścia kolorów i półcieni, piękne kolory, dobry kontrast, ambilight...można się gapić godzinami !
Design i wykonanie na najwyższym poziomie. 3D rewelacja.
Największą wadą tego TV jest beznadziejne SMART TV. W zasadzie tylko IPLA i YT jest do użytku.
Otwarta przeglądarka to po prostu nieporozumienie i totalny bezsens, szkoda czasu i nerwów.
Drugą wadą jest brak dżwięku DTS. Co prawda mogę podłączyć dysk USB do bluraya, wtedy mam DTS ale
problem jest przy filmach 3D z napisami bo TV zmienia na 3D film razem z napisami i jest bigos.
Może dałoby się przerobić ten TV tak żeby była możliwość ingerencji w soft tak jak w kompie?
Wgrałoby się kodeki, playery, wtyczki i inne czary-mary :)
Pomimo tych wad i tak moim zdaniem PHILIPS 47PFL6007K/12 może konkurować z telewizorami z najwyższej półki.
Pobawiłem się sprzętami innych marek u znajomych i mam porównanie.
Aha - bym zapomniał :) Miałem przez chwilę clouding! Kot chciał sobie usiąść na TV, wyskoczył
i bardzo się zdziwił że nie ma na czym. Zdążył jednak uderzyć tylnymi łapami w ekran.
Zrobiły się w okolicy piękne chmurki. Złożyłem na kilka razy ścierkę i tak zrobioną "szpachelką"
posmyrałem równomiernie przez chwilę. Wszystko znikło - idealnie ciemny ekran.
Czyli clouding jest wynikiem złego ułożenia matrycy, na to wychodzi.
 

screw_driver

New member
Zgodze się z opinia powyżej.Nawet zalozylem oddzielny wątek żeby"wypłakać" sie za przygody z moim tv 6907k.
Ale kolega wymienił za mało wad
-brak DTSu to bardzo powazna sprawa,wiekszosc filmów "z pliku" w 1080p ma dzwiek w takim formacie-czyli LIPA
Napisy SRT można przeboleć,nie ma problemu z konwersją trwająca 3 sekundy albo przez napiprojekt od razu mozna pobrac w tym formacie ALE:
-brak polskich czcionek - przy TV na POLSKI rynek jest to wręcz niedopuszczalne
-brak mozliwosci odpalenia napisów z konteneru MKV
-brak mozliwosci odpalenia divx/xvid przez DLNA z serwerów NAS/dyskow sieciowych(przy usb -działa - ale nie po to mam dysk sieciowy zeby przegrywac dodatkowo pliki na usb)
- brak wsparcia zdjęc 3D - mpo ,jak to ?TV 3D ale zdjęć to niedotyczy?
-brak autoprzełączania w 3d/wykrywania przy plikach sbs i góra/dół
-brak autoprzełączania w 3d/wykrywania przy większosci gier 3d na xbox 360(przetestowałem ghost recon future soldier,nba 2k12,gears of war 3,crysis 1 ,2 i 3-batmana pomijam,nie ta technologia)
-brak aplikacji PLEX do obslugi media servera
-ogólna bieda w smart tv(nie musze wypisywać co tu mogloby byc a nie ma;] )
Ogólnie czuję ze przepłaciłem za ten tv pod wzgledem funkcjonalnosci.Ambilight jest sliczny ale jakbym mógł to wybrałbym teraz coś bardziej funkcjonalnego a być może nawet o słabszej stylistyce..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kupuję Mantę za 110 zł , która czyta wszystko i mam telewizor który wszystko dotwarza i rewelacyjną jakość obrazu.
 

Since

New member
Kupuję Mantę za 110 zł , która czyta wszystko i mam telewizor który wszystko dotwarza i rewelacyjną jakość obrazu.

Kiki jak kazdemu polecasz do multimediow dodatkowy sprzet za Dodatkową Kasę!!
to moze kazdemu zasponsoruj co ?? jak jestes taki biznesmen ;/ !!
 

Jarecki 123

New member
Zgodze się z opinia powyżej.Nawet zalozylem oddzielny wątek żeby"wypłakać" sie za przygody z moim tv 6907k.
Ale kolega wymienił za mało wad
-brak DTSu to bardzo powazna sprawa,wiekszosc filmów "z pliku" w 1080p ma dzwiek w takim formacie-czyli LIPA
Napisy SRT można przeboleć,nie ma problemu z konwersją trwająca 3 sekundy albo przez napiprojekt od razu mozna pobrac w tym formacie ALE:
-brak polskich czcionek - przy TV na POLSKI rynek jest to wręcz niedopuszczalne
-brak mozliwosci odpalenia napisów z konteneru MKV
-brak mozliwosci odpalenia divx/xvid przez DLNA z serwerów NAS/dyskow sieciowych(przy usb -działa - ale nie po to mam dysk sieciowy zeby przegrywac dodatkowo pliki na usb)
- brak wsparcia zdjęc 3D - mpo ,jak to ?TV 3D ale zdjęć to niedotyczy?
-brak autoprzełączania w 3d/wykrywania przy plikach sbs i góra/dół
-brak autoprzełączania w 3d/wykrywania przy większosci gier 3d na xbox 360(przetestowałem ghost recon future soldier,nba 2k12,gears of war 3,crysis 1 ,2 i 3-batmana pomijam,nie ta technologia)
-brak aplikacji PLEX do obslugi media servera
-ogólna bieda w smart tv(nie musze wypisywać co tu mogloby byc a nie ma;] )
Ogólnie czuję ze przepłaciłem za ten tv pod wzgledem funkcjonalnosci.Ambilight jest sliczny ale jakbym mógł to wybrałbym teraz coś bardziej funkcjonalnego a być może nawet o słabszej stylistyce..

Polskie znaki w napisach mam, większość filmów na USB mam w MKV (matroska) - wszystkie z napisami i polskimi znakami.
Zdjęć w 3D nie mam - więc nie mam problemu :) A zwykłe fotki fajnie się ogląda w konwersji na 3D.
Przełączenie ręczne w tryb 3D na pilocie trwa sekundę więc to żadna wada.
To urządzenie spełnia w moim domu funkcję telewizora i nie musi mieć opcji centrum dowodzenia
stacji kosmicznej. To co zapewnia ten Philips jest warte każdego wydanego grosza - przynajmniej
ja tak uważam. Zawsze można kupić dwa razy droższy TV, tylko czy on będzie miał na pewno
wszystko dwa razy lepsze ?
 

Lucasx25

New member
Żeby mierzyć takie rzeczy ze stoperem w ręku to jeszcze na główę nie upadłem, ale mogę powiedzieć, że poszczególne zmiany trwają około 0,5-1,5 sekundy (w zależności od tego czy włączamy menu, czy poruszamy się w obrębie jednej strony z opcjami). Moim zdaniem dramatu nie ma. Brakuje trochę płynności, ale poza tym działa ok.
Chodziło mi po prostu o bardziej precyzyjne określenie szybkości. Oczywiście nie miałem na myśli pomiarów do tysięcznych części sekundy, itp.
0,5 do 2 sekund jak drugi kolega wcześniej napisał, to rzeczywiście, może nie błyskawica, ale też znowu nie taka wielka tragedia jakby się można było spodziewać po niektórych wypowiedziach/narzekaniach. W końcu główne przeznaczenie TV to oglądanie a nie skakanie po menu.
Dziękuję za informacje i pozdrawiam
 

mleczkoo

New member
Panowie, mam problem z 6007.
Przy próbie połączenia się ze smart tv wyskakuje wciąż jeden komunikat: serwer philips niedostępny. Problem ma rozwiązywać aktualizacja softu, lecz... obecnie wgrany soft jest najnowszy dostępny na stronie producenta (na stronie z datą 04.02.2013, mój był wgrany 13-stego stycznia). Pominąłem rzeczywiście nieznośnie wolne menu (z tego co się dowiedziałem, wcześniej chodziło to jeszcze wolniej... brr), ale przy niemożliwości włączenia smarta czuję wręcz nabity w butelkę.

Ktoś mądrzejszy pomoże?

Przy okazji: wgrywałem aktualizację na 3 różne nośniki USB i telewizor nie widział żadnej. Ktoś ma pomysł z czym ma to związek? Telewizor widzi tylko nowsze wersje softu, czy też kolejna niespodzianka Philipsa?
 
Ostatnia edycja:

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Chodziło mi po prostu o bardziej precyzyjne określenie szybkości. Oczywiście nie miałem na myśli pomiarów do tysięcznych części sekundy, itp.
0,5 do 2 sekund jak drugi kolega wcześniej napisał, to rzeczywiście, może nie błyskawica, ale też znowu nie taka wielka tragedia jakby się można było spodziewać po niektórych wypowiedziach/narzekaniach. W końcu główne przeznaczenie TV to oglądanie a nie skakanie po menu.
Dziękuję za informacje i pozdrawiam

Nie tłumacz się zadałeś normalne pytanie.
 
Ostatnia edycja:

screw_driver

New member
Polskie znaki w napisach mam, większość filmów na USB mam w MKV (matroska) - wszystkie z napisami i polskimi znakami.
Zdjęć w 3D nie mam - więc nie mam problemu :) A zwykłe fotki fajnie się ogląda w konwersji na 3D.
Przełączenie ręczne w tryb 3D na pilocie trwa sekundę więc to żadna wada.
To urządzenie spełnia w moim domu funkcję telewizora i nie musi mieć opcji centrum dowodzenia
stacji kosmicznej. To co zapewnia ten Philips jest warte każdego wydanego grosza - przynajmniej
ja tak uważam. Zawsze można kupić dwa razy droższy TV, tylko czy on będzie miał na pewno
wszystko dwa razy lepsze ?
Wybacz,ale u mnie to wygląda tak:
ruter sobie działa,podpiety pod sieć 100/100 megabitów na sekunde,do tego jest podłączony jeden dysk sieciowy 500 mb (bank zdjęc),do tego mam NAS synology ds210j z 3 TB danych(filmy i muzyka),do tego jest podłączony switch,konsola,dwa lub trzy laptopy,do dwóch tabletow i kilku telefonów.
Wbierając TV chciałem miec centrum dowodzenia kosmicznego bo lubie sobie ułatwiać życie,w koncu od tego ta technologia jest,i wkr#$%wiam sie jak mi nagle producent tv odpisuje "tak odpalamy te pliki,ale nie po dlna,albo inaczej : dlna działa,ale nie tak jak napisalismy w specyfikacji"
Nie masz zdjęc 3d bo nie umiesz sobie zrobic,nie masz wiedzy,warunków czy sprzetu-ok,rozumiem-ale jak jest tv 3d to niech bedzie 3d do konca a nei w połowie.
Przełączanie nie trwa sekunde ,bo sekunde to trwa odpowiedz tv na sygnał z pilota,chyba ze sterujemy przez myphilipsremote,to jest minimalnie szybciej-ale zaraz przeciez to smart tv,reklamuja ze ma procesor dual core -ale nie,on nie jest chyba od oprogramowania tv.
dwa razy drozej ,bedzie miał dwa razy lepiej,ba! w tej cenie konkurencja ma porównywalne osiagi matryc,nie ma ambilighta ale czyta WSZYSTKO
Dlaczego niekupie sobie Manty czy BD za 500?Bo po co mi to?kolejne pudelko,kolejny pożeracz gniazdka ,miejsca i na cholere???
Jak czytam ze wspiera divx/xvid to ma wspierac a nikt nie dopisał(tylko na usb) po to biore tv z dlna bo go potrzebuje,bo to wygoda,a tu wałek.
w gruncie rzeczy ,nikt z nas nie potrzebuje wogóle TV,nie jest on niezbędny do zycia,wiec bez pieprzenia a mogłes to mozesz tamto sramto
Specyfikacja daje jasno do zrozumienia co TV ma oferować,a w rzeczywistosci - nie oferuje.
Podsumowując z tymi rzeczami to kicha,bo byle szajsung z dolnej półki ma wiecej mozliwosci odtwarzania niż ten philips
Nie mam zastrzezen do jakosci obrazu,ustawien czy dzwieku.
Ale dzwieku DTS z pliku to ja na nim i tak nie usłysze,a obrazu z pliku divx/xvid po dlna i tak nie zobacze...
coz ,musze sie cieszyc ze tak ładnie wygląda dvbt...

Jeszcze jakieś słowa obrony wad które wczesniej wymieniłem?Czekam,mam jeszcze ze dwie książki MOICH kontrargumentów.:)

ps.kolego jarecki albo kłamiesz albo mijasz się z prawda,w innym swoim poście piszesz:
"kv chodzi super, na razie wszystko co załadowałem do USB chodzi.
Nie zauważyłem przycięć.
Napisy zmieniam z TXT na SRT bez polskich znaków.
Nie próbowałem zmieniać wielkości liter na ekranie, na..."
wiec jak bez polskich znaków czy z,wydaje mi sie ,że psychologicznie bronisz swojego wyboru tv,rozumiem Cie,ale lubi sie za zalety a kocha za wady -to nei w tym przypadku.
Pora oprzytomnieć i zdac sobie sprawe ,że jesteśmy klientami,konsumentami i jesli płacimy za produkt z pewną specyfikacja to ma ona być zgodna ze stanem faktycznym,a nie machnal reka jakoś to będzie.Przynajmniej ja tak podchodze do sprawy.
 
Ostatnia edycja:

mariogsxf

New member
Wybacz,ale u mnie to wygląda tak:

Ale dzwieku DTS z pliku to ja na nim i tak nie usłysze,a obrazu z pliku divx/xvid po dlna i tak nie zobacze...
coz ,musze sie cieszyc ze tak ładnie wygląda dvbt...

wiec jak bez polskich znaków czy z.

Masz pretensje do TV, ze nie przeczytałeś, nie doinformowałeś się że nie odtwarza DTS? Bo nigdzie w specyfikacji nie jest napisane że ma taka możliwość. Zresztą po co DTS w chacie? Przecież na większości zestawów głośnikowych w chacie tego nie usłyszysz a za technologię trzeba dopłacić. Każdy film można przerobić na dzwięk AV3 w 10min.

Telewizor odtwarza polskie czcionki, to że nie umiesz tego ustawić to inna sprawa (dobrze, że orientujesz się w zdjęciach 3D...) OPTIONS->NAPISY-> i coś tam środkowoeuropejskie.
 

Jarecki 123

New member
Wybacz,ale u mnie to wygląda tak:
ruter sobie działa,podpiety pod sieć 100/100 megabitów na sekunde,do tego jest podłączony jeden dysk sieciowy 500 mb (bank zdjęc),do tego mam NAS synology ds210j z 3 TB danych(filmy i muzyka),do tego jest podłączony switch,konsola,dwa lub trzy laptopy,do dwóch tabletow i kilku telefonów.
Wbierając TV chciałem miec centrum dowodzenia kosmicznego bo lubie sobie ułatwiać życie,w koncu od tego ta technologia jest,i wkr#$%wiam sie jak mi nagle producent tv odpisuje "tak odpalamy te pliki,ale nie po dlna,albo inaczej : dlna działa,ale nie tak jak napisalismy w specyfikacji"
Nie masz zdjęc 3d bo nie umiesz sobie zrobic,nie masz wiedzy,warunków czy sprzetu-ok,rozumiem-ale jak jest tv 3d to niech bedzie 3d do konca a nei w połowie.
Przełączanie nie trwa sekunde ,bo sekunde to trwa odpowiedz tv na sygnał z pilota,chyba ze sterujemy przez myphilipsremote,to jest minimalnie szybciej-ale zaraz przeciez to smart tv,reklamuja ze ma procesor dual core -ale nie,on nie jest chyba od oprogramowania tv.
dwa razy drozej ,bedzie miał dwa razy lepiej,ba! w tej cenie konkurencja ma porównywalne osiagi matryc,nie ma ambilighta ale czyta WSZYSTKO
Dlaczego niekupie sobie Manty czy BD za 500?Bo po co mi to?kolejne pudelko,kolejny pożeracz gniazdka ,miejsca i na cholere???
Jak czytam ze wspiera divx/xvid to ma wspierac a nikt nie dopisał(tylko na usb) po to biore tv z dlna bo go potrzebuje,bo to wygoda,a tu wałek.
w gruncie rzeczy ,nikt z nas nie potrzebuje wogóle TV,nie jest on niezbędny do zycia,wiec bez pieprzenia a mogłes to mozesz tamto sramto
Specyfikacja daje jasno do zrozumienia co TV ma oferować,a w rzeczywistosci - nie oferuje.
Podsumowując z tymi rzeczami to kicha,bo byle szajsung z dolnej półki ma wiecej mozliwosci odtwarzania niż ten philips
Nie mam zastrzezen do jakosci obrazu,ustawien czy dzwieku.
Ale dzwieku DTS z pliku to ja na nim i tak nie usłysze,a obrazu z pliku divx/xvid po dlna i tak nie zobacze...
coz ,musze sie cieszyc ze tak ładnie wygląda dvbt...

Jeszcze jakieś słowa obrony wad które wczesniej wymieniłem?Czekam,mam jeszcze ze dwie książki MOICH kontrargumentów.:)

ps.kolego jarecki albo kłamiesz albo mijasz się z prawda,w innym swoim poście piszesz:
"kv chodzi super, na razie wszystko co załadowałem do USB chodzi.
Nie zauważyłem przycięć.
Napisy zmieniam z TXT na SRT bez polskich znaków.
Nie próbowałem zmieniać wielkości liter na ekranie, na..."
wiec jak bez polskich znaków czy z,wydaje mi sie ,że psychologicznie bronisz swojego wyboru tv,rozumiem Cie,ale lubi sie za zalety a kocha za wady -to nei w tym przypadku.
Pora oprzytomnieć i zdac sobie sprawe ,że jesteśmy klientami,konsumentami i jesli płacimy za produkt z pewną specyfikacja to ma ona być zgodna ze stanem faktycznym,a nie machnal reka jakoś to będzie.Przynajmniej ja tak podchodze do sprawy.



Pisząc wcześniejsze posty poznawałem dopiero ten telewizor, myślałem że nie czyta polskich
znaków ale jednak czyta. Nawet jest możliwość wybrania zestawu znaków w menu.
Z obrazem też się długo bawiłem zanim znalazłem odpowiednie ustawienia ale teraz jest
rewelacyjny.
Moje wrażenia opisałem subiektywnie ale szczerze - nie jestem akwizytorem Philipsa :)
Ten TV spełnił wszystkie moje oczekiwania oprócz opcji internetowych i oczywiście
wadą jest brak DTS. Co do zdjęć 3D to nawet nie przyszło mi do głowy żeby szukać
telewizora pod tym kątem. Chcałem mieć filmy w 3D i mam.
Z DLNA korzystałem raz dla testów i działa ale nie używam.
Z dysku USB korzystam non stop i wszystko OK (oprócz DTS).
Ze Smart TV często oglądam IPLĘ - działa super,
szkoda że otwarta przeglądarka jest bez sensu i nie ma TVN Player.
Czyli dla mnie dla mnie ten Philips ma to czego chciałem tylko Smart TV kiepskie
ale podobno ma być lepiej.
Rozumując w ten sposób jak kolega "screw_driver" to w każdym sprzęcie znajdziemy
setki wad. Za tą cenę warto go kupić chociażby za sam obraz.
Tak uważam po dwóch miesiącach eksploatacji i porównań do innych TV.
 

screw_driver

New member
Masz pretensje do TV, ze nie przeczytałeś, nie doinformowałeś się że nie odtwarza DTS? Bo nigdzie w specyfikacji nie jest napisane że ma taka możliwość. Zresztą po co DTS w chacie? Przecież na większości zestawów głośnikowych w chacie tego nie usłyszysz a za technologię trzeba dopłacić. Każdy film można przerobić na dzwięk AV3 w 10min.

Telewizor odtwarza polskie czcionki, to że nie umiesz tego ustawić to inna sprawa (dobrze, że orientujesz się w zdjęciach 3D...) OPTIONS->NAPISY-> i coś tam środkowoeuropejskie.

Koloego mariogsxf ,nie chodzi o to ,ze nie doczytałem,tylko ,że jest to wada bo zdecydowana większość plików full HD ma dzwiek w DTS. Konwersja konkwersja,wszystko można ,owszem,ale gdzie tu wygodna?I Chyba chodziło Ci o AC3 ale rozumiem ,że literówka.
Natomiast w specyfikacji ejst napisane jak byk,OBSŁUGA DLNA i OBSLUGIWANE KODEKI DIVX/XVID,tylko szkoda ,że nie napisali ,że TV robi to tylko z USB, tv NIEOBSŁUGUJE DIVX/XVID przez DLNA z lokalnych serwerów NAS(mpeg-4 i h.264 za to są obsługiwane z każdego źródła).
Rozumiemy się czy mam nagrać filmik i wrzucić na YT?
ps.a to czy usłyszę czy nie to już naprawdę - chyba tylko moja sprawa;)

Do "Jarecki 123" To dobrze ze TV spełnia Twoje wymagania,nie twierdze ,że jest kiepski,ale irytuje mnie i to okropnie gdy jestem niedoinformowany bo jest napisane zjedno,a w rzeczywistosci jest inaczej.
Jeszcze taka kwestia: napisy macie wyświetlane z kontenera mkv czy osobne srt ? Mi osobbne SRT dzialają ale chyba mam jakiś problem z dodatkowymi ,z kontenera.
 
Ostatnia edycja:

Wandyta

New member
Witam.

Użytkuje od wczoraj 47 PFL 6907k i mam problem, otóż oglądam sobie dzisiaj tvn, mija 10-15 sekund i obraz znika, to samo dzieje się na innych kanałach SD. Jak włączam Tvp 1 oraz Tvp 2 (oba HD), to tego problemu nie mam. Co mogę z tym fantem zrobić ? Mam czas by go jeszcze oddać :?
 
Do góry