Philips seria PFL 8008 - nowości 2013

SDman

Banned
podobny problem miałem z Iplą jak miałem po wifi, moze zasieg za słaby ??

Podłaczyłem kablem i Ipla ruszyła ( problem opisywałem wczesniej )

Witam,
Ipla po wifi śmiga na każdym urządzeniu, prosty test jak na YT materiał 1080p pójdzie po WiFi to znów coś Phil przekombinował

Pozdr.
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
SDman

Na początku mi po WiFi tez działało, ale przestało...

( IMHO - mam wykupiony pakiet Ipla-mix, da sie to jakos uzyc w TV ? )

Po podłączeniu kabla po LAN poszło

TVN Player cały czas działa ok
 

samael

New member
Pora odtrąbić sukces. Przyszedłem z pracy do domu, włączyłem TV, odczekałem 2 min (zzz) i.... wszystko działa, po WiFi - TVN Player, Ipla, VOD itp...
Mam nadzieje że tak już zostanie :)
 

SDman

Banned
Witam,
w jednym z salonów EuroRTV w Łodzi skuteczną antyreklamę robią Philipsowi -chyba, ze coś nie tak jest.
Obraz ma takie ziarno, że ostatnie takie widziałem na Trinitronie i słabym sygnale (antena z dachu) .
Stoją obok siebie 6008 i 8008 w 47" więc nie największe .
Ziarno jest na obu ale w 8008 zdecydowanie jest go więcej.
Ktoś tutaj o tym już pisał, że go oddał i chyba wszedł w nowego Samsunga ciekawe.

Pozdrawiam.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Co znaczy , cytuję "6008 i 8008 w 47" - przecież seria 8008 telewizorów firmy Philips nie ma wielkości
o przekątnej ekranu 47 cali , ma , ale o wielkości przekątnej ekranu 46" , 55" i 40" .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

SDman

Banned
Witam uprzejmie,

Co znaczy , cytuję "6008 i 8008 w 47" - przecież seria 8008 telewizorów firmy Philips nie ma wielkości
o przekątnej ekranu 47 cali , ma , ale o wielkości przekątnej ekranu 46" , 55" i 40" .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Witam,
oczywiście moja pomyłka już poprawiam - upss nie da się.

Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Za pozno juz chciales poprawic i juz nie ma dostepu do edycji.. albo cos sie pokrecilo bo niestety ma troszke wad technicznych to forum... a propo philipsa 8008 to ja jeszcze tak bym nie przesadzal bo to moze byc np jeden taki egz. walniety albo moze cos z softemjest... to trzeba poczekac i zobaczyc gdzies w innym sklepie tyle ze to musi byc euro agd rtv lub media expert bo wiecej nigdzie philips nie jest sprzedawany jesli chodzi o duze sieciowki...
 

SDman

Banned
Za pozno juz chciales poprawic i juz nie ma dostepu do edycji.. albo cos sie pokrecilo bo niestety ma troszke wad technicznych to forum... a propo philipsa 8008 to ja jeszcze tak bym nie przesadzal bo to moze byc np jeden taki egz. walniety albo moze cos z softemjest... to trzeba poczekac i zobaczyc gdzies w innym sklepie tyle ze to musi byc euro agd rtv lub media expert bo wiecej nigdzie philips nie jest sprzedawany jesli chodzi o duze sieciowki...

Witam,
kolega @HDTV_Fan to zaobserwował w zakupionym egzemplarzu , czyli to nie przypadek, że 1 sztuka .
6008 jak pisałem to zapiaszczenie tez miał tylko mniejsze .
Mam Philipka od 4 lat i mowy nie ma o takiej reprodukcji obrazu HD .
Uwielbiam obraz bardzo ostry więc ostrość na 7, ostrość zaawansowana na "max". Obraz brzytwa, a z Technisata -wymiata (ale się rymło).
Chyba muszę znaleźć czas i Technisata (sporo nagranego na jego dysku materiału) zataszczyć do Euro ale musi być w 55"
Bo jak to na 46" takie ziarno to co to na 55" byłoby ?

PS.
@HDTV_Fan nowego Samsunga wychwala F8000 -powiem krótko też mnie zaciekawił tak na szybko bez kalibracji - surowy obraz .TS miałem i było bardzo dobrze.
Chyba to 1 w życiu Samsung którego looknąłem .

Pozdr.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tam samsungom nie wierze i chyba dlugo to sie nie zmieni.... a propo philipsa to roznie moze byc na pewno jesli jest to jakis problem dla philipsa to w tym modelu to w 55 calach bedzie to bardziej widoczne wedlug mnie...
 

bugi156

New member
Chciałem się przyłączyć do tematu. Szukam telewizora i bylem wczoraj w eurortv w Koronie (Wrocław) obejrzeć Sony 55wt805, Panasonica 55wt60, Samsunga 55ES8000 oraz Philipsa 55pfl7007 i 47pfl6008 właśnie. I obraz na tym ostatnim to jakaś masakra była, bardzo nie ostry i ziarnisty na moich materiałach a to było tylko 47". Tak jak szedłem z mocnym nastawieniem na niego bądź pfl7008 tak po porównaniu jakości obrazu z pozostałymi telewizorami zdecydowanie odpuściłem. Model 7007 świecił dużo lepiej. Przeleciałem wszystkie możliwe tryby, sporo prywatnych zdjęć, serial 720p i kilka trailerów w 1080p i wszędzie tragedia. Do tego menu chodziło jakby chciało a nie mogło. Może faktycznie w tych salonach EURO specjalnie coś robią tym telewizorom bo to aż niewyobrażalne biorąc pod uwagę testy nowych serii Philipsa. Co myślicie? Może jutro dam im szansę i spróbuję w innym salonie EURO je przetestować.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Twoja kasa Twój wybór.
Porównuję te telewizory ze sobą w warunkach testowych i w warunkach sklepowych i Philips 8008 gra rewelacyjnie.
 

bugi156

New member
Nie twierdzę, że 8008 gra źle a ty kłamiesz bo nawet go nie widziałem:) Ale do moich potrzeb raczej ips by się przydał ( 30 stopni), nie sądzisz?
Ja pisałem o modelu 6008 czyli możliwe, że kolejny wadliwy albo specjalnie "popsuty" egzemplarz po prostu widziałem. Jutro jadę do innego salonu i dam jeszcze jedną szansę. Przygotuję jeszcze więcej materiału tym razem na zewnętrznym dysku 2,5". Przeczyta z niego?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Właśnie powinieneś sprawdzić sprzęt przed zakupem w domu.
wówczas jest o czym dyskutować. Niestety na sklepie jest inaczej niż w domu, choćby z powodu innego oświetlenia.
 

bugi156

New member
Ok, a powiedz mi gdzie mi na takie coś pozwolą bo ja nie mam pojęcia. Pierwszy raz słysze o prezentacji w domu:) I jaki jest orientacyjny koszt takiej zachcianki?
 

SDman

Banned
Nie twierdzę, że 8008 gra źle a ty kłamiesz bo nawet go nie widziałem:) Ale do moich potrzeb raczej ips by się przydał ( 30 stopni), nie sądzisz?
Ja pisałem o modelu 6008 czyli możliwe, że kolejny wadliwy albo specjalnie "popsuty" egzemplarz po prostu widziałem. Jutro jadę do innego salonu i dam jeszcze jedną szansę. Przygotuję jeszcze więcej materiału tym razem na zewnętrznym dysku 2,5". Przeczyta z niego?

Witam,
czyli jednak ślepy nie jestem :neutral:.
Potwierdzasz to co ja również w Euro RTV dostrzegłem na Philipsach 6008, 8008.
Niestety w tylko w tym 1 miejscu (salonie) jest taka fajna możliwość testowania.
Chyba jednak zakup w necie z możliwością zwrotu jest najrozsądniejszym wyborem !

PS.
Dobra oferta jest na Sony w905 w Saturnach + Xperia Z -czas ruszyć na testy pogoda do d...y.
Pozdr.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bugi 156 idz do innego salonu i tam sprawdzic - jak sie potwierdzi to w kolejnym to oznacza ze cos nie halo jest i decyzja nalezy do ciebie... w sklepie o tyle jest zle sprawdzic bo tam jest oswietlenie do kitu a to powoduje przeklamanie na kolorach, ciezko jest sprawdzic kontrast, ale inne sprawy jak plynnosc, szybkosc menu, ziarnistosc mozna sobie posprawdzac... np. w salonach SC jest o tyle dobrze ze te lepsze maja dedykowane pomieszczenie i tam mozna sobie sprawdzic , bo mozesz wylaczyc swiatlo :_) Ja pamietam jak szukalem tv i np widzialem wykonanie nizszych serii philipsa to sie pokrywalo w kilku salonach agd rtv... wiec mysle ze moze ci to samo wyjsc w kolejnych sklepach to samo.. ale wykonanie samo serii 8 jest ok.. jak dla mnie..
 
Do góry