Philips seria PFL 8008 - nowości 2013

szybal

Banned
Witam ja akurat uważam że seria 8 jest bardzo udana miałem już 46 8007,55 8007 a jutro odbieram 55 8008 więc mogę coś nieco o tej serii napisać,co do obrazu uważam że każdy ustawia pod siebie jak mu pasuje ,obraz rewelacja dźwięk daję radę,smart tv i menu jak dla mnie wystarczająco szybkie,pointer i klawiatura dopełnia resztę,o ambi już nie wspomnę
 

birut

New member
A czy model 8007 ma glosnik niskotonowy tez w podstawie.Czy ma ktos fote jak wyglada ten tv z podstawa na scianie jako wieszak.Jak to wyglada czy jest jakas reg. w pionie.Sklaniam sie ku 8007 a nie 8008 zwlaszcza ze wzgledu na wieszak.
 

szybal

Banned
To prawda wieszak podstawa dwa w jednym rewelacja nie wiem dlaczego 8008 tego niema,co do głośników w podstawie naprawdę dają radę ja powiesiłem w opcji najbliżej ściany tv tak przylega że ciężko z boku usb podłączyć ale wygląda super,regulacji nachylenia nie ma jest tylko lewo prawo żeby zlapac poziom
 

strzala

Member
Nie wiem, czy na zdjęciu wiele zobaczysz, bo telewizor jest dosyć blisko ściany. W jednej wersji montażu może być 4 cm od ściany i wtedy nie ma żadnej regulacji. Ja na przykład zastosowałem wersję 7 cm od ściany i wtedy jest regulacja w poziomie. Do regulacji w pionie trzeba by zastosować dodatkowo jakiś własny wieszak z taką opcją.
 

mikas

Member
Ja kupiłem ten LCD od Kiki i nie mogę narzekać, cloudnig ma, ale telewizor został skalibrowany i po przyciemnieniu obrazu dla mnie jest ok. Oglądając wcześniej różne tv w marketach i czytając opinie na internecie postawiałem na ten model. Kolory ma super, jak na razie ani razu się nie zawiesił a mam go ponad 1,5 miesiąca. A clouding da się zniwelować kalibracją obrazu.
Na pewno płacą tyle za ten lcd chciało by się mieć coś idealnego, ale w tej chwili każdy producent podchodzi do tego jak podchodzi.
 

szybal

Banned
Witam mam już 8008 w porównaniu do 8007:pilot bardzo plastikowy w 8007 była góra z aluminium,okulary 3d na baterie w 8007 były ładowane przez usb,kamera wbudowana,stojak nie jest wieszakiem szkoda mam za tp aplikacje cloud.
 

MacUr

New member
Witam czy to normalne że przy you tonę nie działa klawiatura na pilocie?

Właśnie. Przy okazji pomóżcie z problemem. Jak pisałem, wersję 8008 mam z wymiany gwarancyjnej. W porównaniu z 7007 jest "inna". W 7007 klawiatura działała w YouTube, teraz nie. W 7007 w YouTube mogłem odtworzyć film 3D, teraz nie. No i najważniejsze - w programach HD wokół szybko poruszających się obiektów jest otoczka z jakby grubszych pikseli, zakłócenia. O ile ten youtube to przeżyje to tu nie wiem czy to kwestia ustawień (jakich??) czy znowu mam przeżywać męki z serwisem

Już pisałem w tym wątku o tym, ale nie znam się. A tu widzę że wielu z Was wie jak działa philips
 

birut

New member
Telewizor wisi na scianie.Wrazenia hmm lcd jest naprawde bardzo cienki.Po wlaczeniu glosniczki naprawde daja rade.Jak je pierwszy raz zobaczylem to stwierdzilem ze twitery w aucie mam 2x wieksze :) Internet dzialal w nim od razu.Narazie nie sciagalem aktualizacji na usb.Tv pytal sie mnie czy zrobic aktualizacje bo wykryl nowa ,ale przez net sie nie udalo.
Clouding jest obecny ,ale narazie nie bawilem sie ustawieniami.Wady tej nie widac podczas ogladania filmow.No i ambilight pierwszy raz go widze w warunkach domowych.Jak zgasilem swiatlo poprostu rewelacja.Efekt jest mega.ja mam bardzo jasniutko sciane co poteguje ten bajer.Ogolnie jak narazie polecam.
Powiedzcie mi czy ten pilot ma wskaznik jak mysz?
 

szybal

Banned
Witam czy ktoś wie kiedy zacznie działać klawiatura i 3d w you tobe.?Przyznam że w 8007 działało rewlacyjnie a w 8008 taki feler.
 

rafald86

New member
Telewizor ten z tego co wiem obsługuje telewizję cl+ W związku z tym chciałbym się dowiedzieć ,który dostawca oferuje telewizję cyfrową dla tego modelu ?Przeglądałem ofertę Polsatu cyfrowego i modeli Philipsa tam nie widzę I czy ten telewizor ma obsługę zewnętrznych dysków twardych?
 

mikas

Member
Wczoraj zauważyłem że da się sterować pilotem od TV moje urządzenie multimedialne Mede8er. A ja w ogóle nie programowałem pilota w żaden sposób. Czy jest jakaś szansa lub da się jakoś zaprogramować ten pilot by obsługiwał także podłączonego do niego tuner tv-sat Dreamboxa 800 HD ?
 

digit6

New member
Mam 7tys na telewizor 55". Moge miec za ta kwote Samsunga F8000 lub Philipsa 8008. Co byscie wybrali na moim miejscu? Tv bedzie wisial na scianie w odleglosci 2m, wydaje mi sie ze wielkosc odpowiednia.
Bardziej podoba mi sie Samsung i jakosc obrazu bedzie mial tez lepsza, skoro Philips 8008 jest bardziej porownywalny do serii 7 samsunga.
Philips i ambilight jednak powala i tylko to mnie do niego przekonuje.

Jak bardzo okrojony jest SmartTV Philipsa w porownaniu do Samsunga?
 

szybal

Banned
Smart ma podstawowe aplikacje najczęściej używane,ambilajt jest rewelacyjny szczególnie zimą jak jest ciemno i smutno sciana ożywa,filmy koncerty bajki gry efekt powala.
 

SDman

Banned
Mam 7tys na telewizor 55". Moge miec za ta kwote Samsunga F8000 lub Philipsa 8008. Co byscie wybrali na moim miejscu? Tv bedzie wisial na scianie w odleglosci 2m, wydaje mi sie ze wielkosc odpowiednia.
Bardziej podoba mi sie Samsung i jakosc obrazu bedzie mial tez lepsza, skoro Philips 8008 jest bardziej porownywalny do serii 7 samsunga.
Philips i ambilight jednak powala i tylko to mnie do niego przekonuje.

Jak bardzo okrojony jest SmartTV Philipsa w porownaniu do Samsunga?

Witam,
miałem ten sam dylemat aż mnie głowa rozbolała, a rozwiąże ten problem
najprawdopodobniej plazma i parę tys. w kieszeni.

Na początku też wydawało mi się, że samsung lepszy jest od Philipsa ale to mylące jest
za sprawą szybkości działanie i fajnego smarta, a wiadomo jest, że obraz (dla mnie również dźwięk)
jest w TV najważniejszy.
Moim zdaniem Philips ma obraz i dźwięk lepszy + cudowne ambi (może mi tego brakować)

Jak dokupisz Blu BD-F6500 będziesz miał najlepszy zestaw -smart z Blu samsunga i jakość
z Philipsa + oczywiście też smart TV.

Obecnie na teście mam ST60 i wspominany Blu zabiją jakością treści internetowych na PDP.
Wcześniej dawał to samo na moim Philipsie 9664 - szok .

Pozdr.
 
Do góry