Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

pados135

New member
Moje nowe ustawienia :
Ustawienia TV PHILIPS 42PFL5008H/12
Styl obrazu: Osobisty
Kontrast podświetlenia: 40
Kolor: 72
Ostrość: 10
Redukcja szumów: średni
Redukcja MPEG: Włączone
Pixel PHD - średni
Ostrość zaawansowana - Włączona
Dynamiczny Kontrast - średni
Dynamiczne podświetlenie – najlepsze zasilanie
Intensywność barw - Średni
Czujnik światła - włączony
Gamma - 0
Odcień - ciepły
Odcień personalny - 120 - 115 - 104
Kontrast wideo - 70
Jasność – 50
Dźwięk :
Niskie : 3 , Wysokie : 8 ,
Efekt Surround : Incredible Surround , Automatyczna regulacja Incredible : Włączona , Automatyczna regulacja głośności : włączona ,, Clear Sound : wyłączony
 

waja12

New member
witam mam kilka pytań na temat tego modelu. Czy ten telewizor odtworzy mi strone typu kinomaniak,tv lub you tube i będzie można filmy z tych serwisów oglądać. Bo jeżeli nie to jaki model byście polecali do tego typu stron. bo mam kompa stacjonarnego i nie bardzo mi sie widzi chodzenie z nim i podłączanie. tylko chciałbym przez wifi sie połączyć i coś sobie obejrzeć np na kinomaniaku. podobno ten telewizor ma udostępnianie przez DLNA na czym to ogólnie polega. i ostatnie pytanie chodzi mi o ten ambilaight . Jezeli bym zdecydował sie na ten tv to był by on u mnie we wnęce w takiej półce z karton gipsu i nie wiem czy ten efekt był by dobry bo ten tv w 42 calach ma 95 cm a ja mam wnękę 1 m szerokości podejrzewam ze na płaskiej ścianie było by lepiej . Bardzo prosze o odpowiedz bo zastanawiam sie nad nim i mam go do kupienia w avansie za 2299 zł
 

polo508

New member
Hmm ma ktoś jakieś dobre ustawienia pod PS3? Zwłaszcza dźwięk , bo zdarzają się sytuacje np z dialogami gdzie czasami bardzo głośno słychać coś z daleka a z bliska jest praktycznie niesłyszalne.
 

jacek_jk

New member
No to dobra do czego innym potrzebny jest flash?

Do youtuba? meczyki.pl zalukaj.tv kinomaniak.tv weeb.tv? wszystko na przeglądarce na samsungu chodzi....

mi jest potrzebny do weeb.tv, ale samsung mnie nie interesuje bo już kupiłem tego philipsa..

fajnie by było bez kompa mieć weeb.tv ale to nie problem, podepnie się kompa..
 

pados135

New member
Zastanawiam się dlaczego raster kanałów jest inny dla Niemiec ,Czech i Polski.
W mojej kablówce muszę ustawić kraj na Niemcy aby znalazł mi wszystkie kanały,które mam w pakiecie. Jak ustawię na Polskę mam tylko połowę. Co za tym idzie Smart jest wtedy ustawiony na Niemcy czyli nie mogę np. dograć TVN Playera. Jest podobnież sposób aby ustawić kraj na Polske , a kanału wybierać dla Niemiec ale jakoś to nie wychodzi. Czy robiliście taki myk ?
 

Nyg

New member
Zastanawiam się dlaczego raster kanałów jest inny dla Niemiec ,Czech i Polski.
W mojej kablówce muszę ustawić kraj na Niemcy aby znalazł mi wszystkie kanały,które mam w pakiecie. Jak ustawię na Polskę mam tylko połowę. Co za tym idzie Smart jest wtedy ustawiony na Niemcy czyli nie mogę np. dograć TVN Playera. Jest podobnież sposób aby ustawić kraj na Polske , a kanału wybierać dla Niemiec ale jakoś to nie wychodzi. Czy robiliście taki myk ?

Jak wejdziesz w smarta (i chyba jeszcze w Appsmart czy coś takiego) to masz na dole ustawienia kraju (z tego co pamiętam-nie mam mozliwości teraz sprawdzić czy na 100%)
 

pados135

New member
Spróbowałem wejść do APP galery - tam pod czerwonym klawiszem sa Niemcy. Ale po cwili od wejścia do APP Galery rozwala mi połączenie z Netem. i koniec .Próbowałem kilka razy - jest to samo. Ale np. You Tube chodzi cez problemów . Filmiki śmigają i jest OK
 

Nyg

New member
No i tu pewnie tkwi problem. U mnie jak nacisnę czerwony przycisk wyskakuje lista państw (dużo tego) i bez problemu można zmienić kraj. Ładują się wtedy aplikacje dostępne w danym państwie.
 

pados135

New member
Jeszcze zdążyłem przed wyjściem do pracy : weszłem do APP Galery- pod czerwonym klawiszem są faktycznie kraje - zmieniłem na Polskę i jest OK. Wielkie dzięki za pomoc NYG
 

bobekdawca

New member
Cześć,

Proszę o poradę związaną z filmami 3D. Telewizorek 42PFL5008H/12. Poczytałem cały temat dotyczący tego tematu. Wyczytałem że na tym telewizorze nie wyświetlę filmów 3D DTS i występują problemy z tekstem w txt.
Mój problem polega właśnie na tym że po włożeniu Pendrive z filmem 3D Men.In.Black.3.2012.1080p.BluRay.3D.H-SBS.DTS.x264-PublicHD Date .........: September 8 2012 Runtime ......: 1:45:49.384 (h:m:s.ms) Size .........: 11.6 GB Video ........: 1920x1080 Bitrate ......: 13.5 mbps (x264/CBR/ L4.1) Audio 1.......: English DTS 5.1 Ch 1510 kbps Source .......: Men in Black 3 2012 1080p 3D Blu-ray AVC DTS-HD MA 5.1-HDClub Subs .........: N/A Rating .......: 7.1/10

Co następuje to brak dźwięku i brak napisów. Z tego co wiem to należy coś z robić z formatem dzwięku, i napisy zamienić na srt.

Prosze poradźcie jak najłatwiej bądź najlepiej i jakimi programami poradzić sobie z konwersją filmów. I czy w ogóle opłaca się taki zabieg, czy nie lepiej płaczyć TV z Laptopem.
Pozdrawiam,
 
Do góry