Philips seria PFL 5008 - nowości 2013

pados135

New member
Film FHD - > U siebie nie zaobserwowałem używam Sandiska i Toshiby po 16GB . Na USB Emtec-u 16GB jak zgrałem trailer miałem klockowanie . Na kompie było OK. Ale Emtec w samochodowym odtwarzaczu np. bardzo wolno odczytuje katalog z plikami MP3 więc bardziej podejrzewam jego winę
 

pados135

New member
Moje wstępne ustawienia - w weekend będę się bawił dokładnie:
Styl obrazu:Osobisty
Kontrast podś: 70
Kolor:50
Ostrość: 8
Redukcja szumów: minimum
Redukcja MPEG: Wł
Pixel PHD - minimum
Ostrość zaawansowana - Wył
Dynamiczny Kontrast - Wył
Dynamiczne podśw - Wył
Intensyw barw - Średni
Czujnik św - włączony
Gamma - -1
Odcień - własne
Odcień personalny - 120 - 115 - 104
Kontrast wideo - 70
Jasność - 50


Może zrobimy tabelę z własnymi ustawieniami i każdy z nas lub nowych nabywców Phila 5008 będzie miał ułatwione zadanie kalibracji TV ?
 
Ostatnia edycja:

pados135

New member
Czy używacie HDD 2,5 cala do nagrywania programów z TV. jak się spisuje nagrywanie .Czy są jakieś problemy ? O jakiej macie pojemności podłączone dyski ?
 
Ostatnia edycja:

edraven

New member
Czy macie może problemy z odtwarzaniem kanału tuba.fm na smarcie? Bardzo lubię ten kanał, ale od jakiegos czasu w ogole nie mam obrazu. Wiecie coś o tym?
 

pados135

New member
Mam mały dylemat dot . zakupu HDD 2,5 cala do nagrywania programów . Dysk będzie podłączony do TV Philips 42PFL5008 . Jak wiem wydajność prądowa portu USB w każdym TV jest na poziomie 500mA. Doszukałem się dokładnej specyfikacji dysków Toshiba 1TB i WD 1Tb i wychodzi ,że mają one pobór prądu maksymalny na poziomie 900mA. Dyski USB w standardzie 3.0 jakie są dostępne na rynku nie mają możliwości podłączenia zewnętrznego zasilania lub nie maja kabla ,który umozliwia podłączenie pod 2 porty USB w TV. Z kolei producenci TV nie zalecają korzystania z zewnętrznego HUB-a z zewnętrznym zasilaniem.
Jakie macie zastosowane dyski 2,5 HDD do nagrywania programów z TV ?
 

jacek_jk

New member
przeczytałem wszystkie posty i pozostałem w kropce co do tego tv..

zastanawiam się w teraz nad dwoma modelami, a mianowicie

owy Philips 47PFL5008H vs LG 47LA640S

i już sam nie wiem co wybrać.. czy może przeskoczyć na Philips 46PFL4508H/12 aktywne 3D


 

pados135

New member
Jak popatrzysz na 5008 i 4508 to sam zauważysz różnicę .LG - poczytaj poinie na forum . A Ambilight jest rewelacyjne - oczy znacznie mniej się męczą
 

strzala

Member
Żaden Philips nie ma obsługi flasha, więc na pewno weeb.tv nie będzie działać. Zresztą wydaje mi się, że ten LG nad którym się również zastanawiasz też nie ma, ale to musiałby ktoś potwierdzić na 100%. Jeśli to jest dla Ciebie ważna opcja, to musisz zwrócić uwagę np. na Samsungi, bo one mają.
 

pados135

New member
Czy Samsungi mają obsługę flasha - z tego co wiem i dowiedziałem się na infolinii tylko najwyższy model . Jak mi powiedzieli TV to nie komputer więc wszystkiego mieć nie może
 

tdx

New member
Bez reklam
Przegladarka w samsungu jest taka sama w kazdym tv z funcja smart niezaleznie od modelu....
Wiec nie wiem o jakim najwyzszym modelu piszesz

Wysłane z mojego GT-I9100
 

pados135

New member
Mnie flash jest niepotrzebny bo od tego mam kompa , ale wiszę ,że inni potrzebują. Gdy szukałem TV dla siebie rozpatrywałęm TV samsunga , ale na niego się nie zdecydowałem.
 

tdx

New member
Bez reklam
No to dobra do czego innym potrzebny jest flash?

Do youtuba? meczyki.pl zalukaj.tv kinomaniak.tv weeb.tv? wszystko na przeglądarce na samsungu chodzi....
 
Do góry