Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

CjRudi

New member
Nadeszła wiekopomna chwila, wygrałem batalię i zamieniłem TV na zestaw Zygmuntów I Starych ;) Jakby ktoś potrzebował okularów 3d -> priv. mam jedną sztukę. Jezu, co za ulga ;) współczucia dla pozostałych na placu boju!
 

koboos

New member
Nadeszła wiekopomna chwila, wygrałem batalię i zamieniłem TV na zestaw Zygmuntów I Starych ;) Jakby ktoś potrzebował okularów 3d -> priv. mam jedną sztukę. Jezu, co za ulga ;) współczucia dla pozostałych na placu boju!
Gratulacje! Co sobie kupiłeś? Dostałeś zwrot gotówki czy wymianę na inny model?
 

CjRudi

New member
Przecież napisał że wymienił TV na Zygmunty, czyli banknoty 200 zł.

Tak czy siak gratulacje, sam pamiętam tą ulgę jak mi zwrócono kasę za ten bubel. Reklamowałeś 3D?

Tak jak piszesz, dostałem kasę. Dzięki, ulga jest spora, teraz szukam OLEDa, tylko nie wiem czy dać się porwać szaleństwu i brać 65 cali, czy być normalnym i zostać przy 55. W sklepie 55 cali wygląda na malutki przez te minimalne ramki (55b7v).

Reklamowałem między innymi 3d, ale też po którejś wizycie w serwisie coś uszkodzili i miałem takie dwa ciemniejsze pasy po bokach (gdzieś wcześniej chyba wkleiłem fotkę). Śmieszne jest to, że najpierw mi reklamacje odrzucili, ale jak serwis przywiózł telewizor i zapytał czy zamawiałem zwrot sprzętu bez ekspertyzy, a ja stwierdziłem, że nie - za pare dni napisali drugiego SMSa, że jednak uznana reklamacja, zanim zdążyłem iść do rzecznika ;)

Do zobaczenia w wątku o Oledach LG na jasnym forum konkurencji ;)
 

efel

New member
Tak jak piszesz, dostałem kasę. Dzięki, ulga jest spora, teraz szukam OLEDa, tylko nie wiem czy dać się porwać szaleństwu i brać 65 cali, czy być normalnym i zostać przy 55. W sklepie 55 cali wygląda na malutki przez te minimalne ramki (55b7v).

Reklamowałem między innymi 3d, ale też po którejś wizycie w serwisie coś uszkodzili i miałem takie dwa ciemniejsze pasy po bokach (gdzieś wcześniej chyba wkleiłem fotkę). Śmieszne jest to, że najpierw mi reklamacje odrzucili, ale jak serwis przywiózł telewizor i zapytał czy zamawiałem zwrot sprzętu bez ekspertyzy, a ja stwierdziłem, że nie - za pare dni napisali drugiego SMSa, że jednak uznana reklamacja, zanim zdążyłem iść do rzecznika ;)

Do zobaczenia w wątku o Oledach LG na jasnym forum konkurencji ;)

Ja wziąłem OLEDa 55B7. 65 cali to już za duży kosmos cenowy dla mnie. Dopłacać ponad 4 tys zł za dodatkowe 10 cali? Uznałem, że nie warto, bo i tak siedzę blisko TV (około 2 metry). Natomiast jakbyś jednak miał kasę i czuł potrzebę to napiszę tylko, że wersje 65 cali są bardziej podatne na problemy bandingu i żółtego zafarbu. Więcej możesz poczytać na jasnym forum. Od siebie dodam tylko że przesiadka z badziewia Philipsa na ten OLED od LG to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała w dziedzinie sprzętu. Obraz na OLEDZie jest fenomenalny. Webos w porównaniu do Androida to niebo a ziemia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To kierunek obrałbym i w jednym i w drugim przypadku na Oled TV :
LG 65B7 za 10.399 z kalibracją dostawą , zwrotem kasy 400 zł
Philips 65Oled873 za 9999 zł z kalibracją, dostawą, uchwytem i montażem.
Będziesz miał radość każdego dnia.
 

pasazer

Member
Po reklamacji został mi pilot do tego Philipsa (stan idealny) oraz nowe w pudłku okulary 3D. Jakby ktoś potrzebował to proszę o kontakt priv.
 

Ziku90

New member
Ktoś coś na temat softu QM152E_000.007.040.000 ?

Nie wiem czy ryzykować, czy tylko standardowo nic nie poprawili i gorzej nie będzie.
 

mareq7

Member
Witam. Jakiś tydzień temu postanowiłem zgłosić mój tv na reklamację. Oczywiście główny powód to nie działający 3d. Oprócz tego plamy na ekranie, zawieszający się pilot, gubienie łączności z Internetem, czyli standard. Właśnie dostałem telefon, że jutro dostarczą mi TV. Jestem tylko ciekawy co oni tam zrobili, no bo podobno tego 3d naprawić się nie da. Jutro się okaże. Czy miał ktoś podobną sytuację, że oddali tv bez naprawy 3d? Czy w takim wypadku można ponownie zgłosić tą samą usterkę, czy np. nie uznają już reklamacji na podstawie niedziałającej funkcji 3d? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje zwłaszcza od osób, które miały taką sytuację. Pozdrawiam
 

MATOS

New member
Ja kiedyś zgłosiłem usterkę z 3D i z restartami - TV z serwisu wrócił po kilku tygodniach, nic nie naprawione, wystawiona ekspertyza, że wszystko jest w normie i można ich cmoknąć w wiadomo co. Oczywiście 3D się magicznie nie naprawiło, a restarty nadal obecne prawie codziennie. Wysłałem drugi raz, ale bez skutku, bo chyba nawet go nie przyjęli na serwis i zwrócili za kilka dni. Nigdy nie miałem takich przygód z serwisami sprzętu jak w tym przypadku.

Wysłane z mojego VKY-L29 przy użyciu Tapatalka
 

mareq7

Member
Właśnie przywieźli tv i dokłądnie to samo - ekspertyza że 3d działa i jakieś śmieszne porady jak to oglądać, że może siedzę za blisko albo słońce pada na ekran... Dzisiaj od razu zgłaszam to ponownie bo to śmieszne jest
 

koboos

New member
Drugie zgłoszenie reklamacji w sprawie niedziałającego 3D czy to bezpośrednio do serwisu czy to w ramach rękojmi w sklepie nie zadziała. Ja tak miałem.
Ruszyło dopiero jak zgłosiłem reklamację z tytułu rękojmi w sprawie niedziałającego trybu wyświetlania gry na dwóch graczy (nie pamiętam dokładnie jak to się nazywa, ale wykorzystuje funkcję 3D). Dołączyłem im zdjęcia jak wygląda obraz dla jednego gracza i drugiego, na których widać, że obrazy się zlewają. Tego już mi nie podważyli i uznali reklamację.
 
Do góry