Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

FuriousAngel

New member
Witam,
Czy ja również mogę prosic o link do poprzedniego oprogramowania?
Bede wdzięczny za instrukcje jak zrobic downgrade.

Jednym slowem nie polecsm nowej aktualizacji.
Jeśli chodzil wam dobrze TV to nie wgrywajcie...
 

CjRudi

New member
A ja powiem inaczej - zainstalowałem i jestem zadowolony. Ustawienia się trzymają, zainstalowałem tv od nowa i przestał mi zamykać aplikacje. Youtube 1080p. Wszystko elegancko.

Powiem więcej. Miałem problem z cloudingiem, duża chmura po środku.wkurzało mnie niemiłosiernie. Wyczytałem gdzieś, że miękką szmatką trzeba troche mocniej dociskając przetrzeć. Pomyślałem, że to jakieś farmazony, ale z racji tego, że miałem strasznie zakurzony ekran, to dziś wycierając go, potarłem mocniej.

Ja pierdykam, 2 miesiące oglądania z chmurą i wkurzania się, a chmura znikła.

MASUJĄC EKRAN MOŻNA USUNĄĆ CHMURĘ. Nie ma gwarancji, że zniknie, ale mi pomogło. Jestem szczęśliwy :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Martwe piksele też można zamykać masując ekran. Nie zawsze to działa na 100% ale wielu ludziom pomogło.
 

grzesiek1945

New member
A macie tak że jak włączycie na YouTube filmik z jakością 1080p to obraz się zatrzymuje a dźwięk idzie dalej? Na 720p dział ok, może to dlatego że ten tv ma słabe podzespoły i nie daje rady 1080p. Mam najnowsze oprogramowanie z końcówką 10.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

piterkos

New member
Witam
Mam to najnowsze oprogramowanie. Zainstalowałem Skype. Mam podłączoną kamerkę ( z mikrofonem ) pod USB. Pytanie czy jest jakaś możliwość, aby Skype widział kamerkę i aby dało się rozmawiać?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

MATOS

New member
U mnie na każdym sofcie, który miałem: .54, .210, .9, .10 jest coś takiego, że gdy włączę telewizor i mam do niego podpięty komputer po HDMI, to zawsze ekran z komputera jest wyświetlany do góry nogami - jak przełączę na telewizję i wrócę do źródła z komputera, to wtedy obraz już jest normalny. Też macie takie coś?
 

mik61

New member
U mnie na każdym sofcie, który miałem: .54, .210, .9, .10 jest coś takiego, że gdy włączę telewizor i mam do niego podpięty komputer po HDMI, to zawsze ekran z komputera jest wyświetlany do góry nogami - jak przełączę na telewizję i wrócę do źródła z komputera, to wtedy obraz już jest normalny. Też macie takie coś?

U mnie podłączony laptop i na żadnych sofcie nie miał tego problemu
 

Ziku90

New member
A macie tak że jak włączycie na YouTube filmik z jakością 1080p to obraz się zatrzymuje a dźwięk idzie dalej? Na 720p dział ok, może to dlatego że ten tv ma słabe podzespoły i nie daje rady 1080p. Mam najnowsze oprogramowanie z końcówką 10.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

O dziwo na 40PFH5500/88 YT odtwarza bez problemu, normalnie działają wszystkie filmy na tym oprogramowaniu i w sumie na każdym poprzednim.
 

maykel

New member
Działa Wam wifi miracast? Próbuję wyświetlić obraz z laptopa z Win10 na TV i coś tam próbuje się łączyć, kręci się kółko , po czym windows wyświetla komunikat, że nie połączono, a TV często się po tym restartuje. Soft QM152E.0.5.101.54

Wysłane przy użyciu tapatalka
 

Ziku90

New member
Działa Wam wifi miracast? Próbuję wyświetlić obraz z laptopa z Win10 na TV i coś tam próbuje się łączyć, kręci się kółko , po czym windows wyświetla komunikat, że nie połączono, a TV często się po tym restartuje. Soft QM152E.0.5.101.54

Wysłane przy użyciu tapatalka

Przy użyciu Samsunga S4 mini nie udało mi się nigdy z tej opcji skorzystać, objawy były podobne, testy na poprzednich softach - aktualnie nie mam telefonu więc z najnowszym nie sprawdzę.
 

mik61

New member
Przy użyciu Samsunga S4 mini nie udało mi się nigdy z tej opcji skorzystać, objawy były podobne, testy na poprzednich softach - aktualnie nie mam telefonu więc z najnowszym nie sprawdzę.

Wifi MiraCast nie działa z Xperia Z5 albo ja nie potrafię tego skonfigurować ale z LG G3 działa bez zająknięcia
 

maykel

New member
Mam G3 to sprawdzę. Niestety bardziej zależy mi na przesyłaniu obrazu z laptopa z windowsem na "ekran bezprzewodowy". TV generalnie odnajduje, nawet się komunikują, ale na informacji trwa łączenie się kończy... Mam prośbę, jeśli macie komputer z windowsem to sprawdźcie u siebie.

Wysłane przy użyciu tapatalka
 

piterkos

New member
Ja wczoraj też męczyłem się, aby wysłać obraz z S5 na telewizor. Nie mógł mi znaleźć telewizora. W końcu podłączyłem się przez wifi Direct i w tym czasie włączyłem ScreenMirroring I wtedy załapał.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Ator

New member
U mnie castowanie z Samsunga Galaxy S4 Active działało od początku prawidłowo na 50PFH6550. Zarówno jeśli chodzi o castowanie z konretnych aplikacji np. twitch (dział rewelacyjnie) jak i poprzez screen mirroring - w tym drugim przypadku jednakże odświeżanie masakrycznie wolne. Chciałem np na telewizorze pokazać mapy z Locusa i podczas przesuwania mapy na tv zamiast płynnego ruchu mapy widać totalną pikselozę, dopiero po odczekaniu w bezruchu kilku sekund obraz staje się czytelny.
 

Ator

New member
@Kiki, jeśli to pytanie do mnie to odpowiem pytaniem: jakie znaczenie ma łącze skoro castowanie odbywa się w trybie Wifi-direct czyli jest ograniczone możliwościami interfejsu Wi-fi w obu urządzeniach. Łącze internetowe nie ma tu nic do rzeczy.
 
Do góry