Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

kandol

New member
Czy ktoś wskaże drogę do ustawień "subiektywnie" najlepszych obrazu? Zakupiłem telewizor (50PFH6550/88) ze sklepu Outlet-rtv-multimedia za 2600 zł (allegro). Póki co po przywróceniu do ustawień fabrycznych i aktualizacji jest ok. Spędziłem dopiero godzinę przed nowym TV więc nie wiem czy wszystko działa właściwie? Na co zwrócić uwagę względem softu - pytanie do kolegów zanurzonych w tym wątku dłużej ;-)
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
3d 6650

3d jest bardzo słabe

na poprzednim sofcie mozna było w ustawieniach obrazu ( przy konwersji 2d w 3d zmienic perfect motion teraz jest wyszazone ) czyli gorzej niz było a sam obraz jak po dobrze zakrapianej imprezie crosstalk okropny
 

Szympo

New member
Po ostatniej aktualizacji pojawil sie u mnie nowy problem, ktory ktos juz tu kiedys opisywal. Mianowicie po zmianie zrodla gubi mi sygnal. HDMI traci sygna i musze na nowo wlaczyc, antena tez traci i musze przelaczyc o kanal dalej i cofnac i YT wywala do ekranu startowego. Na ekranie niedawno pojawil sie jeden bad pixel, ale sam nie wiem ile jest dopuszczalnych w obrebie srodka matrycy by uwzglednilo na gwarancji.
 

damian1010

New member
Mam 6580 i u mnie na kanałach satelitarnych tez się robi czarny obraz więc aktualizacja do bani ma ktoś może soft z końcówką .054 bo tylko na nim działał bezproblemowo
 

Ziku90

New member
Po ostatniej aktualizacji pojawil sie u mnie nowy problem, ktory ktos juz tu kiedys opisywal. Mianowicie po zmianie zrodla gubi mi sygnal. HDMI traci sygna i musze na nowo wlaczyc, antena tez traci i musze przelaczyc o kanal dalej i cofnac i YT wywala do ekranu startowego. Na ekranie niedawno pojawil sie jeden bad pixel, ale sam nie wiem ile jest dopuszczalnych w obrebie srodka matrycy by uwzglednilo na gwarancji.

Polecam, u mnie pomogło:

Hi Megagold5,

I think the problem with the black screen after turning on the TV is not linked to the TV SW itself, but linked to an update of the app from Google, name Chromecast Android Shell app v1.18. I have had the exact same problem as you. What worked for me was uninstalling this update:
This is how I fixed it:

Press Home button on the remote and scroll down to the Settings. At the right side you will find Manage Apps. Wait for the apps to load and then scroll one row down to System apps and look for an app called Chromecast Android Shell. Check if your version is 1.1855065: this version was causing these black screens for me... If you click Uninstall Updates, then the problem will be gone. I think it's best to restart the TV by unplugging the power cord, waiting a minute and plugging it back. Let me know if this works for you

U mnie usunąć trzeba było aktualizację bodajże od "Google Cast Service", taka była wersja jak powyżej - "Chromecast Android Shell" nie miałem.
 

freeman1982

New member
Polecam, u mnie pomogło:



U mnie usunąć trzeba było aktualizację bodajże od "Google Cast Service", taka była wersja jak powyżej - "Chromecast Android Shell" nie miałem.

Wielkie dzięki oglądam od 15minut i nic nie gaśnie jupi :) wcześniej 2-3razy to normalka że przerywało na DVB-T.

Dla tych co nie mogą znaleźć ma taką ikonkę.
ID04813%20-%202.PNG
 

kandol

New member
Ktoś tu wyżej instalował skype, mam pytanie jak to wyszukać bo u mnie nie znajduje? Korzystając z okazji czy APP na adroid niekoniecznie ze sklepu idzie jakoś zainstalować? Jak u Was działa Google cast? U mnie znajduję urządzenie tj TV, ale finalnie wyświetla błąd.
 
Ostatnia edycja:

FuriousAngel

New member
Nowe oprogramowanie to tragedia.
Wywala kodi oraz netflix.

Czy ktos moze pomoc mi i podpowiedzieć jak wrocic do wcześniejszej wersji softu?

Pozdrawiam
 

pastys

New member
Na wywalanie kodi i netflixa pomaga ponowna instalacja tv. Traci się wtedy wszystkie ustawienia (dlatego warto wcześniej sobie je spisać) i kodi trzeba będzie od nowa zainstalować razem z potrzebnymi wtyczkami ale dla pozbycia się tej bolączki warto przez to przejść.
 

rusty666

New member
Na wywalanie kodi i netflixa pomaga ponowna instalacja tv. Traci się wtedy wszystkie ustawienia (dlatego warto wcześniej sobie je spisać) i kodi trzeba będzie od nowa zainstalować razem z potrzebnymi wtyczkami ale dla pozbycia się tej bolączki warto przez to przejść.

Potwierdzam, u mnie pomogło.
 

kandol

New member
Jak wam działa castowanie na nowym sofcie? U mnie działą tylko YT jeśli w ogóle znajdzie i się połączy.
 

jeszczedl

New member
Hej koledzy co tak wątek zamarł? Czyżby nowy soft był w końcu udany i nikt już nie narzeka na swój tv i tylko oglądają?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

freeman1982

New member
Szybciej wysprzedamy TV niż soft będzie udany.
Po uporaniu się z samoczynnym zanikaniem kanałów podczas oglądania o dziwo jakoś działa :)
 

Marco1515

New member
Mam pytanie do użytkowników tego modelu 6550 ? Czy poprawnie działa już soft i 3D ? Czy warto kupić 50 cali za 2000 zł z 5 letnią gwarancją ? Pozdrawiam !
 
Do góry