Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

efel

New member
W kwestii pada bezprzewodowego do Xboxa 360.

Nie zadziała bezprzewodowo, ponieważ w odróżnieniu od pada do Playstation ten od xboxa nie działa przez bluetooth, tylko ma jakiś własny format transmisji. Być może da się podłączyć pada od xboxa one po usb i będzie działał, ale chyba lepiej się zaopatrzyć w pad do ps4 który jest sprawdzony że działa.
 

MATOS

New member
Koledze chyba chodziło o ten ekran:

9quaghhdaey5
 

Tomek3city

New member
W kwestii pada bezprzewodowego do Xboxa 360.

Nie zadziała bezprzewodowo, ponieważ w odróżnieniu od pada do Playstation ten od xboxa nie działa przez bluetooth, tylko ma jakiś własny format transmisji. Być może da się podłączyć pada od xboxa one po usb i będzie działał, ale chyba lepiej się zaopatrzyć w pad do ps4 który jest sprawdzony że działa.

Kurcze dałbym sobie rękę uciąć, że w instrukcji jest napisane odwrotnie, że pad od Xboxa działa a od PS tylko po kablu.
W sumie poszukałem:
Obsługiwane gamepady
Z tym telewizorem przetestowano niektóre
gamepady bezprzewodowe. Inne gamepady mogą
nie być w pełni zgodne.
Poniżej przedstawiono obsługiwane gamepady…
• Logitech F710
• Logitech F510
• Xbox 360 Wireless Controller dla systemu Windows
• Speedlink Strike FX Wireless Gamepad
• Kontroler przewodowy konsoli Sony PlayStation
• Kontroler Mad Catz C.T.R.L. Kontroler mobilny dla
systemu Android
• Kontroler Ipega, PG-9023
• Kontroler Ipega, PG-9025
• Kontroler PhoneJoy
Problemy
Aby usunąć potencjalne zakłócenia telewizora
powodowane przez inne urządzenia
bezprzewodowe…
• Użyj przedłużacza USB, aby odsunąć nanoodbiornik
na odległość około 1 metra od telewizora.
• Możesz także użyć podłączonego do telewizora
zasilanego koncentratora USB, aby podłączyć do
niego nanoodbiorniki.

P.s. Ja próbowałem sparować pada od PS3 i nie działał, przy czym po kablu działa spoko. Ale może w ostatnich wersjach softu coś zmienili. Ja testowałem w zeszłym roku
 

markx

New member
A podpisał ktoś myszkę? Pointer się pokazuje i działa w każdej jednej aplikacji oprócz głównego ekranu. Tam można tylko pointerem pojeździć, ale aplikacje trzeba włączyć z pilota.
 

mik61

New member
A podpisał ktoś myszkę? Pointer się pokazuje i działa w każdej jednej aplikacji oprócz głównego ekranu. Tam można tylko pointerem pojeździć, ale aplikacje trzeba włączyć z pilota.

Z tego co pamiętam to Philips dopiero wraca do Pointera i pokazała się opcja uruchomienia go w poprzedniej aktualizacji chyba dlatego do końca nie jest to aż tak dograne czytałem to gdzieś na jednym z testów tego TV
 

bartson2

New member
Od dwóch tygodni po wejściu do androida wyświetla mi się "W tej chwili nie ma rekomendacji" Wczesniej wyswietlały mi się propozycje filmów, piosenek itp. Ktoś coś wie, styknął się z problemem??

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
 

pawelik2015

New member
Od dwóch tygodni po wejściu do androida wyświetla mi się "W tej chwili nie ma rekomendacji" Wczesniej wyswietlały mi się propozycje filmów, piosenek itp. Ktoś coś wie, styknął się z problemem??

Wysłane z mojego czegośtam przy użyciu Taptalka
Umnie pojawia sie w sytuacji kiedy z jakiegoś powodu telewizor nie połączył sie automatycznie przez wifi z internetem. Czasem kiedy zaraz po włączeniu tv odrazu wchodzę na smarttv
 

nikolay

New member
Umnie pojawia sie w sytuacji kiedy z jakiegoś powodu telewizor nie połączył sie automatycznie przez wifi z internetem. Czasem kiedy zaraz po włączeniu tv odrazu wchodzę na smarttv
Ja mam poł. po kablu i mam to samo - czasem rekomendacje są czasem nie, raczej świerzo po włączeniu ich nie ma. Chociaż wnikliwie tego nie analizowałem bo w sumie rekomendacje te są mi niepotrzebne.

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
 

koboos

New member
Ma ktoś może kartę katalogową 50PFH6550 zapisaną na dysku?
Aktualna posiada datę wydanie 2016-03-03. Ciekaw jestem czy nie zmienili jakichś funkcji, żeby nie można było później reklamować (bo np. telewizor wcale nie miał mieć jakiejś funkcji).
Tutaj jest aktualna:
download.p4c.philips.com/files/5/50pfh6550_88/50pfh6550_88_pss_polpl.pdf
 

mik61

New member
Ma ktoś może kartę katalogową 50PFH6550 zapisaną na dysku?
Aktualna posiada datę wydanie 2016-03-03. Ciekaw jestem czy nie zmienili jakichś funkcji, żeby nie można było później reklamować (bo np. telewizor wcale nie miał mieć jakiejś funkcji).
Tutaj jest aktualna:
download.p4c.philips.com/files/5/50pfh6550_88/50pfh6550_88_pss_polpl.pdf


To nie istotne co tam jest Jeśli kupiłeś TV w październiku 2015 a karta katalogowa jest z 3.03.2016 to ważne jest dla Ciebie to jaka była wtedy karta produktowa nie po aktualizacji bo samo to jest podstawą do reklamacji wprowadzanie w błąd konsumenta, z resztą specyfikacja TV znajduje się na opakowaniu z telewizora z boku na nalepce znamionowej
 

mik61

New member
Właśnie o tą kartę pytam

Namieszałem nie sugeruj się kartą produktową na ich stronie widzę że z karty został usunięty wpis na temat 3D sprawdziłem po twoim poście opakowanie, jest tam ewidentnie nalepka znamionowa o specyfikacji telewizora są tam wyraźnie opisane wszystkie funkcje włącznie z 3D tam samo na fakturze zakupu pisze o specyfikacji w nazwie towaru. Działa wam forum tv Philips bo to już powinno się pojawić oprogramowanie dla TV ale od wczoraj mi forum nie działa
 

Ziku90

New member
Namieszałem nie sugeruj się kartą produktową na ich stronie widzę że z karty został usunięty wpis na temat 3D sprawdziłem po twoim poście opakowanie, jest tam ewidentnie nalepka znamionowa o specyfikacji telewizora są tam wyraźnie opisane wszystkie funkcje włącznie z 3D tam samo na fakturze zakupu pisze o specyfikacji w nazwie towaru. Działa wam forum tv Philips bo to już powinno się pojawić oprogramowanie dla TV ale od wczoraj mi forum nie działa

Nie, żebym bronił Philips-a, ale w podanej karcie 3D ciągle figuruje:
"Obraz/wyświetlacz
• 3D: Gra na pełnym ekranie w trybie dwuosobowym*,
Konwersja trybu 2D do 3D, Active 3D, Automatyczne
wykrywanie sygnału 3D"

Może tylko jest mniej to widoczne.
 

Calvex

New member
No właśnie, bo co by nie mowic, ale modele z 2015, a 2016 będą praktycznie identyczne.

I jako, że w tym roku chce kupic jakis tv do 4,5 tys, to zastanawiam sie nad tv firmy Philips. No i tu pytanie, gdybyscie mieli mozliwosc oddac tv i dostać pełny zwrot kasy, to zrobilibyscie to ? Czy zostalibyście nadal z tym tv ? Kupilibyscie ten tv po raz drugi ?
 

mik61

New member
No właśnie, bo co by nie mowic, ale modele z 2015, a 2016 będą praktycznie identyczne.

I jako, że w tym roku chce kupic jakis tv do 4,5 tys, to zastanawiam sie nad tv firmy Philips. No i tu pytanie, gdybyscie mieli mozliwosc oddac tv i dostać pełny zwrot kasy, to zrobilibyscie to ? Czy zostalibyście nadal z tym tv ? Kupilibyscie ten tv po raz drugi ?

Szczerze? Za 4,5 tyś to kupisz coś lepszego niż Philips

Jeśli miałbym możliwość oddać dostać zwrot. Mam taką możliwość puki co wszystko działa więc nie widzę takiej potrzeby.

Zostaję z tym TV bo spełnia moje wymagania puki co

Drugi raz kupiłbym gdyby nie było problemów wieku młodzieńczego (android)

Ambilight? Dla mnie to tylko światełka na ścianie taka lampka nocna jak gram na PS4 albo oglądam jakiś film tak bardzo się skupiam na filmie że nie dostrzegam tego
 
Ostatnia edycja:
Do góry