Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

mik61

New member
Kolego kompromitujesz się z tym swoim profesjonalizmem i brakiem konsekwencji w wypowiedziach - sprawdź swój post z 13 stycznia

Sprawa dotyczyła ostatniej aktualizacji oprogramowania nie wszystkich :p.

Tak jak pisałem jak byś tego nie zrobił czy Wifi czy USB czy może znasz jeszcze inne metody, będziesz miał taki sam problem z oprogramowaniem jak każdy z użytkowników tego telewizora bo pobierasz tan sam plik co każdy. A uściślając dlaczego każdy ma inny problem a dotyczący tego samego telewizora bo każdy jest inny mi np efekt teatru nie przeszkadza, padło kiedyś DVB-T nie mam pojęcia używam satelity, ktoś nie ma okularów 3D lub po prostu nie używa 3D ma teoretyczne pojęcie o tym co przeczytał.

Uraziłem Cię pisząc że takie pierdaloty mogą wpuszczać amatorom? Nie nazwałem Ciebie amatorem, skoro korzystasz z forum technicznego nie uważam Cię za amatora... A ja też nie jestem technikiem Philipsa.
 
Ostatnia edycja:

Sssebo

New member
Nie chodzi o urazy, tylko jeśli to forum ma być techniczne to trzeba być precyzyjnym bo czytają je również amatorzy - np. tacy jak ja , nie zaprzeczam. Wtedy nie było mowy o konkretnej aktualizacji (a z resztą to też chyba bez znaczenia), więc jeśli to forum ma być pomocą to bądźmy konsekwentni w swoich wypowiedziach
 

mik61

New member
Który pad bezprzewodowy pasuje do tego tv, od xbox'a 360 będzie hulał?
I druga sprawa, okulary do 3D mogą być np od samsunga, ważne by były aktywne i po bluetooth?

Udało mi się sprawować dziś po twoim pytaniu Pad od PS4, ale Ty pytałeś o Xbox360 niestety takiego nie posiadam ale może skoro udało się od ps może i uda sie od X
 

martinesco

New member
up
Dzięki, to już coś.
Pytałem o pad od xboxa, bo kojarzę że gdzieś kiedyś była informacja o nim.
Ale suma sumarum nie mam jeszcze ani jednego ani drugiego.
 

maroani

New member
Telewizor w serwisie patrząc wstecz na moje doświadczenia z firmą to wcale bym się nie zdziwił jak bym dostał tv w częściach :)
 

mik61

New member
Telewizor w serwisie patrząc wstecz na moje doświadczenia z firmą to wcale bym się nie zdziwił jak bym dostał tv w częściach :)

Hahaha proszę Cię... Dostaniesz na takich plastykowych foremkach do wyłamywania i samodzielnego montażu :D No to na dniach pojawi się nowy soft ciekawe co znowu spier...
 

MATOS

New member
Dziś kupiłem Philipsa 40PFH6550/88 i po pierwszej aktualizacji nie mogę w ogóle wejść do Sklepu Google Play - pokazuje się strona sklepu na chwilę i za moment powraca do ekranu głównego - co można z tym zrobić? Miał ktoś takie przygody?
 

mik61

New member
Dziś kupiłem Philipsa 40PFH6550/88 i po pierwszej aktualizacji nie mogę w ogóle wejść do Sklepu Google Play - pokazuje się strona sklepu na chwilę i za moment powraca do ekranu głównego - co można z tym zrobić? Miał ktoś takie przygody?

Tak miałem to samo znajdź opcję ponownej instalacji telewizora pomoże na pewno (konfiguracja od nowa)
 

MATOS

New member
Zrobiłem ponowną instalację, ale nie pomogło. Resetowałem ustawienia do fabrycznych i też nic. Mam próbować kilka razy?
 

Ziku90

New member
Masz rację sam tego nie pobrał, ale dziwne jest to usuwanie...hmmm

Dodam, że kilka dni wcześniej przy restarcie TV stwierdził, że jest problem z jakąś zainstalowaną aplikacją i w lewym dolnym rogu wyświetlało się, że pracuje w "trybie awaryjnym". Zastosowałem standardowe wyjście - wtyczka z kontaktu i mu przeszło. Z aplikacji instalowanych samodzielnie miałem Kodi, MX Player i TuneIn Radio Pro.

Cuda na kiju Panowie. Dzisiaj dodatkowo zapomniał jak się łączyć z domowym WiFi i trzeba było znowu inicjalizować połączenie ręcznie (to w ramach testów, normalnie przez te cyrki mam go po kablu podpiętego do sieci).
 

grzesiek1945

New member
Niestety wyłączenie z joysticka też nie pomogło...
Kolego miałem ten sam problem, pomogło odczekać kilka godzin jak nie nie cały dzień z połączonym internetem. Wg mnie Google Play się uaktualnienia i dlatego nie Działa. Po prostu trzeba mu dać czas na samo uaktualnienie. Na smartfona trwa to kilka minut i można to wymusić. Na tv czekałem chyba koło jednego dnia. Od momentu tego oczekiwania Google Play u mnie Działa dobrze.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

zucio

New member
Z innej beczki - czy jak korzystacie z internetu, to matryca (w widoku ścieżki do szukania stron) jest u Was jednolita, bo u mnie ma różne kolory (zielony, niebieski, różowy itp)
 

mik61

New member
Z innej beczki - czy jak korzystacie z internetu, to matryca (w widoku ścieżki do szukania stron) jest u Was jednolita, bo u mnie ma różne kolory (zielony, niebieski, różowy itp)

Raczej jest jednolita, włącz jakiś materiał testowy na YT i sprawdź czy nie masz przebarwień w miejscu gdzie pojawia się miejsce szukajki
 

MATOS

New member
U mnie też jest takie tło, które ma przejścia z jednego koloru w inny, ale jest tak tylko w tej szukajce od internetu - w innych miejscach nie ma takich rzeczy :) Może po prostu takie tło? :)
 

mik61

New member
U mnie też jest takie tło, które ma przejścia z jednego koloru w inny, ale jest tak tylko w tej szukajce od internetu - w innych miejscach nie ma takich rzeczy :) Może po prostu takie tło? :)

Przypatrzyłem się 4x i u mnie kolor jest jednolity biały może kwestia ustawień TV
 
Do góry