Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

maroani

New member
Tym razem poczekam cierpliwie aż się pojawi na polskiej stronie soft... ale blado to widzę... ciekawe czy tym razem sprawdzili ten firmware bardziej szczegółowo...
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
Kiedys obywatel hd robit test tv philipsa chyba 8900 tez tam pisal o crosstalk wiec wlazlem na komuniaty tego softu i w pewnej aktualizacji posali Fix 3D wiec tez blado to widze k***a mac!
 

maroani

New member
Kiedys obywatel hd robit test tv philipsa chyba 8900 tez tam pisal o crosstalk wiec wlazlem na komuniaty tego softu i w pewnej aktualizacji posali Fix 3D wiec tez blado to widze k***a mac!

Jak tak będzie to pewnie oddam do serwisu... ile będziemy czekać rok, dwa... i obawiam się że masz rację...
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
Na internetowej na pewno ci nie wykryje już tak było z ostatnią że jej nie ma. A w necie była pobrał to ktoś zainstalował bo nie wiem czy ściągać
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Wersja oprogramowania opublikowana : 2016-01-08

QM152E_000.005.101.047

Poprawki :
BBCi certyfikacja ,
nieprawidłowe CI+klawisz , gdy pojawia się komunikat o błędzie CI nie jest włączone ,
włączenie Google najnowszej aktualizacji zabezpieczeń .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

marjos

Member
Cześć. Ja swojego 50pth6550 oddałem w ramach rękojmi do Euro Rtv Agd. Telewizor po przywiezieniu do domu pograł godzinę i umarł. Reklamacja została uznana i dostalem zwrot gotówki. Jutro jadę po Lg. I tak zakończyła się moja krótka przygoda z firmą Philips. Pozdrawiam.
 

accu

New member
Bez reklam
Cześć. Ja swojego 50pth6550 oddałem w ramach rękojmi do Euro Rtv Agd. Telewizor po przywiezieniu do domu pograł godzinę i umarł. Reklamacja została uznana i dostalem zwrot gotówki. Jutro jadę po Lg. I tak zakończyła się moja krótka przygoda z firmą Philips. Pozdrawiam.

Witam uprzejmie,

Niestety bywa i tak .:neutral:
Myślę , że zaoszczędziłeś sobie kłopotów , jakie potrafią nastręczać telewizory Philips ostatnimi
czasami produkowane .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

maroani

New member
Tak na szybko widać poprawę w 3D jednak przy niektórych sytuacjach np napisy początkowe czy spore tło nadal nie radzi sobie tak jak powinien... reszty jeszcze nie sprawdziłem.
 

h404

New member
. nie wiem co wnosi ta aktualizacja... jesteśmy w gównie po pachy.


Nic nie wnosi, niczego istotnego nie naprawili:

Changelog:
QM152E_000.005.101.047 (Date published: 2016-01-08)
- BBCi Certification
- Incorrect CI+ key error message appearing when CI function is not enabled
- Incorporate Google latest security update

i tyle na tą aktualizację ... :twisted:
 
Do góry