Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

iceblast007

New member
Może ktoś wyjaśnić jaka jest różnica między PFT6550 a PFT6510? warto dokładać 350zł do 6550? czy może lepiej do 4000zł sięgnąć po jakiś inny model z tej serii?
 

balekkombo

New member
Koledzy walczę z przesłaniem obrazu bezprzewodowo z pc na philipsa 6510 i nie mogę uruchomić. Otóż miracast się nie łączy bez względu na ustawienia :/ Czy istnieje jakaś aplikacja która wspierana przez ten tv która obsłuży google cast ? Próbował ktoś połączyć tv z laptopem i jak wygląda sam przesył obrazu czy będzie on płynny ?
 

mik61

New member
Koledzy walczę z przesłaniem obrazu bezprzewodowo z pc na philipsa 6510 i nie mogę uruchomić. Otóż miracast się nie łączy bez względu na ustawienia :/ Czy istnieje jakaś aplikacja która wspierana przez ten tv która obsłuży google cast ? Próbował ktoś połączyć tv z laptopem i jak wygląda sam przesył obrazu czy będzie on płynny ?

Próbowałem u mnie mirracast działa płynnie tak samo z tel LG G3 jak i z laptopem lenovo y510p nie wiem czy specyfikacja ma coś do tego ale mam dość mocny laptop i7 2x Geforce 755M +jakiś intel i 12GB Ram DDR3 1666, jeśli chodzi o internet mam łącze symetryczne 30/30 na światłowodach i przesyłanie obrazu z KOMPA na TV działa w porządku ale mam TV 6550/88
 

Slawek111_2009

New member
Po ostatniej aktualizacji TV 50PFT6550/12 nie mogę nic zainstalować na TV. Cały czas mam "przygotowanie do instalacji" program 600kb czekałem 40min. No porażka. Kinoplex też mi nie działa po tej aktualizacji - nieodtwarzaja się filmy. Może macie jakieś pomysły. Odłączenie od zasilania na kilka min już robiłem... tylko proszę nie piszcie bym robił kalibracje bo to chyba nic nie da...
 

mik61

New member
Po ostatniej aktualizacji TV 50PFT6550/12 nie mogę nic zainstalować na TV. Cały czas mam "przygotowanie do instalacji" program 600kb czekałem 40min. No porażka. Kinoplex też mi nie działa po tej aktualizacji - nieodtwarzaja się filmy. Może macie jakieś pomysły. Odłączenie od zasilania na kilka min już robiłem... tylko proszę nie piszcie bym robił kalibracje bo to chyba nic nie da...

Ciekawie piszesz bo po aktualizacji na moim PFH6550 nie mam żadnych problemów z instalacja aplikacji, nie odtwarzają się filmy ale z czego z USB?
 

expo69

New member
Witam
Jestem posiadaczem modelu 6510 i mam problem z tym, że nie działa mi aplikacja PLAYER. Po wejściu pisze, że aplikacja jest niedostępna i żeby się skontaktować z dostawcą.

Druga sprawa, to istnieje jakoś opcja, żeby w przeglądarce działał flash? Mianowicie chodzi mi o to żeby odtwarzać filmy ze strony cda.pl itp itd

Czytałem i ściągnąłem też aplikacje kodi, polecicie jakieś wtyczki, gdzie będą filmy, seriale z polskimi napisami, językiem? Pozdrawiam
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o app player skontaktuj sie z TVN. Cda.pl obejrzysz poprzez wtyczkę do KODI (pozniej dopisze nazwe). Co do innych wtyczek - Genesis, napisy PL ladowane automatycznie :). Na YT wszystko znajdziesz krok po kroku

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 

expo69

New member
Ok, byłbym wdzięczny odnośnie wtyczki do cda ;)

Pobierałem też pliki zip z tej strony -> mods-kodi.pl/downloads.php?cat_id=5&rowstart=0 ale żadna nie chciała się zainstalować przez kodi, wyskoczył błąd "niespełnione zależności".

Ok, poszukam coś na temat Genesis :)
 

pawelik2015

New member
Z tymi napisami to tak różowo nie jest. Ja mam genesis/1channel/Icefilms. O ile liczba filmów jest spora to w większości przypadków są to filmy znane od lat.Druga sprawa równie irytująca to sytuacja kiedy mam na liscie 30 serwerów z danym filmem i większość nie działa albo wpisać trzeba kod captcha. Jak juz sie znajdzie film to wyszukiwanie napisów trwa z 10 minut. Jakoś ten automat u mnie sie nie sprawdza. NapiProjekt z reguły nie wyszykuje nic, OpenSubtitles jeszce najlepiej wychodzi. Pozatym w większosci przypadków pliki z filmami maja nazwy kompletnie nie związane z tytulem filmu np v.mp4 i trzeba samemu wpisać nazwę w wyszukiwarkę
 

peter33

New member
Witam!
Po wielu poszukiwaniach padł wybór na philips 55' 6550/12 i od paru dni jestem jego posiadaczem. Przesądził wygląd zewnętrzny , ambilight, jakość obrazu 100hz android funkcjonalność. Brałem pod uwagę jeszcze sony 755c ale ostatecznie żona wybrała.
Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne obraz z cyfrowego polsatu jakość super to najważniejsze w tv. Ustawienia z AV forum. Yt działa ok. Filmy z pendr.odtwarza.ustawienia obrazu trzyma bo tyle się o tym pisze .tyle udało mi się sprawdzić to dla niezdecydowanych.
Od pierwszego włączenia pojawia się komunikat aktualizuj oprogramowanie i teraz nie wiem czy to czegoś nie popsuje ale i tak nie będę tego ciągle anulował. I teraz mam pytanie ,, aktualizowanie listy programów TV '' oczywiście nie znajduje .co można z tym zrobić?
 

mik61

New member
Witam!
Po wielu poszukiwaniach padł wybór na philips 55' 6550/12 i od paru dni jestem jego posiadaczem. Przesądził wygląd zewnętrzny , ambilight, jakość obrazu 100hz android funkcjonalność. Brałem pod uwagę jeszcze sony 755c ale ostatecznie żona wybrała.
Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne obraz z cyfrowego polsatu jakość super to najważniejsze w tv. Ustawienia z AV forum. Yt działa ok. Filmy z pendr.odtwarza.ustawienia obrazu trzyma bo tyle się o tym pisze .tyle udało mi się sprawdzić to dla niezdecydowanych.
Od pierwszego włączenia pojawia się komunikat aktualizuj oprogramowanie i teraz nie wiem czy to czegoś nie popsuje ale i tak nie będę tego ciągle anulował. I teraz mam pytanie ,, aktualizowanie listy programów TV '' oczywiście nie znajduje .co można z tym zrobić?

po aktualizacji bankowo padnie ci YT odtwarzanie z USB a co do trzymania ustawień wątpię żeby jednak Ci trzymał jest to ogólny problem. Aktualizowanie listy programów TV masz moduł CAM? Polsat? Jeśli nie to wydaje mi się że dotyczy to kanałów odbieranych bezpośrednio z TV jak np DVB-T a Masz pewnie polsat przez tuner zewnętrzny
 

peter33

New member
To narazie nie robię aktualizacji bo odwrotu pewnie nie ma.
A co do listy programów TV to jest opcja wgrania przez USB (opcja dla zaawansowanych ) może ktoś robił mam zewnętrzny tuner CP
 

mik61

New member
To narazie nie robię aktualizacji bo odwrotu pewnie nie ma.
A co do listy programów TV to jest opcja wgrania przez USB (opcja dla zaawansowanych ) może ktoś robił mam zewnętrzny tuner CP

Hmm Ciekawie piszesz a co to da wgrywanie tej listy? Też używam zew. tunera tylko że dzielę kartę NC+ na 3 tunery za pomocą Nbox z Enigma 2 :D
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Myślę, że chodzi Tobie o to, że komunikat o aktualizacji kanałów Ci się pojawia? Wejdź w ustawienia/instalacja kanałów/ auromatyczna aktualizacja i komunikat aktualizacji na wyłączony. Nie będzie już tych informacji.

Kopiowanie kanałów na/z USB to jest inna kwestia. Dotyczy kanałów zainstalowanych na tunerze TV, żeby po reinstalacji je później skopiować na TV.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry