Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

lukasz1983

New member
Po pierwszych dniach uzytkowania W755C jestem zachwycony. Dwa inne tv w porownaniu do bubla Philipsa. Co do wymiany w Euro RTV, trzeba reklamacje zlozyc,a jak serwis nie uzna, to pisac odwolanie. 6550 jest na tyle awaryjny,ze zawsze mozna cos nowego podac przy reklamacji :)
 

zgom

New member
Czy po podłączeniu soundbara wyjściem optycznym jest regulacja głośności pilotem od telewizora ? Bo na wyjściu słuchawkowym nie można bez wchodzenia w ustawienia.
 

MikChy

New member
mam pytanie, czy dalej są problemy z tą serią telewizorów philips? słyszałem, że się zawieszają, czy są jeszcze jakieś inne problemy, z matrycami itd? Czy problemy udało się jakoś rozwiazać, chodzi mi konkretnie o telewizor Philips 50PFH6510
 

Adam12345678

New member
Witam
Jestem "szczęśliwym" posiadaczem modelu pfh6550/88 :).
Mam pytanie odnośnie miracast. Mianowicie telefon po włączeniu tej opcji widzi 2 urządzenia o tej samej nazwie 1 - 50pfh6550/88 z opisem ekran bezprzewodowy; 2 - 50pfh6550/88 z opisem QM152E. Łącząc sie do 1 tv pyta się o pozwolenie. Łącząc się do 2 bez żadnej zgody mam obraz kom. na TV. Wyłączając f-je miracast w opcjach tv znika nazwa 1, druga zostaje i można bez żadnych problemów połączyć się z TV. Ma ktoś coś takiego?
dzięki za odpowiedz
 

chreasy1

New member
Po pierwszych dniach uzytkowania W755C jestem zachwycony. Dwa inne tv w porownaniu do bubla Philipsa. Co do wymiany w Euro RTV, trzeba reklamacje zlozyc,a jak serwis nie uzna, to pisac odwolanie. 6550 jest na tyle awaryjny,ze zawsze mozna cos nowego podac przy reklamacji :)

Ja również kupiłem Sony50w805C i soniak miażdzy philipsa jakością obrazu i płynnością. Koniec nerwów i stresu z tym bublem.
 

mik61

New member
Witam
Jestem "szczęśliwym" posiadaczem modelu pfh6550/88 :).
Mam pytanie odnośnie miracast. Mianowicie telefon po włączeniu tej opcji widzi 2 urządzenia o tej samej nazwie 1 - 50pfh6550/88 z opisem ekran bezprzewodowy; 2 - 50pfh6550/88 z opisem QM152E. Łącząc sie do 1 tv pyta się o pozwolenie. Łącząc się do 2 bez żadnej zgody mam obraz kom. na TV. Wyłączając f-je miracast w opcjach tv znika nazwa 1, druga zostaje i można bez żadnych problemów połączyć się z TV. Ma ktoś coś takiego?
dzięki za odpowiedz

Tak kolego mam coś takiego ale wszystko działa jak powinno więc specjalnie bym się tym nie przejmował już nie pamiętam jak to widział u mnie jedno chciało potwierdzenia coś jak parowanie BT a drugie bez niczego szło :D
 

balekkombo

New member
Koledzy a działa wam miracast ? Otóż próbuje z laptopa asus k56 windows 7 połączyć się poprzez oprogramowanie Intel(R) WiDi.Pojawia się tylko komunikat łączenie wpisuję hasło i na tym się kończy... Obrazu nie przesyła testował ktoś ?
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Jak to mówią - nie można mieć wszystkiego. Na szczęście w tym roku w końcu umieścili tą regulacje bardzo pod ręką więc można do tych opcji szybko się dostać.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
 

Adam12345678

New member
dzięki za odpowiedz.
A czy wgłębiał się ktoś w włączenie instalacji z nieznanych źródeł albo root. W obecnej wersji ten android daje bardzo mało możliwość.
 

Adam12345678

New member
Koledzy a działa wam miracast ? Otóż próbuje z laptopa asus k56 windows 7 połączyć się poprzez oprogramowanie Intel(R) WiDi.Pojawia się tylko komunikat łączenie wpisuję hasło i na tym się kończy... Obrazu nie przesyła testował ktoś ?

U mnie działa ale przez dodatek w chrome, który zwie się google cast. Trochę miałem z nim problemów ale zabawa z wysyłaną rozdzielczością w końcu pomogła.
 
Do góry