Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

peter33

New member
Witam.!
Przeglądam ten wątek od jakiegoś czasu bo szukam nowego tv 55'philips 6550 lub sony 55'755c.Mam pytanie czy w ph 6550 ma ktoś podłączone nc+ lub c Polsat przez moduł CI+ czy jest w ogóle taka możliwość?
 

Solidworks

New member
LG się nie umywa do Philipsa dużo lepszy mam obraz na swoim PH + ps4 niż na tamym LG a do tego "choinka" z trybem gry robi swoje, fakt ma on wady w oprogramowaniu ale nie deklasuje to PH

i oto masz odpowiedź

Ja poczekam jeszcze do końca listopada i wtedy zacznę działać, nie uśmiecha mi się bawić w pakowanie odsyłanie czekanie itd. dla tego łudzę się trochę że naprawią to jakoś :(

Właśnie, że z takimi problemami PH+, LG jak i pozostałe marki pomijam Sony[ tam też nie jest kolorowo z andkiem] deklasują tego badziewiastego philipsa na starcie. PH miałem obraz może byc troche lepszy ze względu na matryce VA ale tylko wieczorami ze względu kontrast i czerń. Choinke miałem sporo czasu, sklep oddał mi kase za ten badziew, za dużo nerwów przez niego miałem. Kto go ma i jeśli go irytują pewne sytuacje z nim związane i popieprzone oprogramowanie, niech go czym prędzej odda.

Mam trochę tak jak Ty. Raz już naprawiali, i obawiam się, że tym razem kolejny raz oddadzą tv, zamiast pieniędzy, więc póki co odwlekam to jak mogę, gdyż na starość nerwowy jestem, a denerwować się nie lubię...;) Telewizor po wymianie płyty głównej nie miał żadnej zwiechy pilota ani sam się jeszcze nie włączył, więc jestem prawie pewien, że łatwo nie będzie mi go zwrócić.

Na aktualizacje naprawiającą 3d i te ustawienia jakoś nie liczę mocno, choć łudzę się jak Ty... Czytałem jednak w sieci, że po 3 lata się ludzie skarżą, proszą, i softu porządnego nadal nie ma... Błędy podobne i to w telewizorach z najwyższych półek, o wiele droższych niż 6550, szczerze więc wątpię, że nagle naprawią coś w tym modelu :/ Sam napisałem wczoraj kolejnego maila w tej sprawie, gdyż im nas więcej, tym może coś się ruszy, aaale...

Znajomy przechodził podobnie jak Ty, miał zeszłoroczny model Philipsa 55PU8700/12. Myślicie, że coś poprawią? HEH cała zeszłoroczna seria do tej pory boryka się z problemami, zawiechy etc. Dwa razy miał go w serwisie, potem dostał nowy model, dalej to samo :) . Zawiechy, czasem przymulanie przy filmach, TV sam się wyłaczał albo i włączał . Już nie wspomne o sofice, bo by można tom napisać. Pomagało jedynie wyciągnięcie wtyczki z gniazdka. Sklep nie oddał kasy. Sprzedał tego szrota na allegro. Nigdy już nie kupi Philipsa. Tak samo jak ja. Ten cały ambilight to jak pajęczyna/pułapka na owady.
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
Witam.!
Przeglądam ten wątek od jakiegoś czasu bo szukam nowego tv 55'philips 6550 lub sony 55'755c.Mam pytanie czy w ph 6550 ma ktoś podłączone nc+ lub c Polsat przez moduł CI+ czy jest w ogóle taka możliwość?

Kolego mam model dokladnie 50PFH6550/88 akurat ten konkretny model nie ma tunera satelitarnego jest wejscie CI ale Do tv kablowej
 

Bravolot

New member
Witam.!
Przeglądam ten wątek od jakiegoś czasu bo szukam nowego tv 55'philips 6550 lub sony 55'755c.Mam pytanie czy w ph 6550 ma ktoś podłączone nc+ lub c Polsat przez moduł CI+ czy jest w ogóle taka możliwość?

Żeby móc korzystać z modułu CAM oferowanego przez operatora telewizji satelitarnej powinieneś mieć w telewizorze wbudowany tuner DVB-S/S2. Modele Philipsa dedykowane na rynek PL mają oznaczenie PFH i te modele nie mają wbudowanego takiego tunera, więc lipa. Musiałbyś celować w Philipsa PFK 6550, który taki tuner posiada wbudowany, ale nie spotkałem się z tymi modelami w sprzedaży w Polsce.
 

maroani

New member
czy po ostatniej aktualizacji udało się komuś uruchomić youtube ?? mam tylko sam dzwiek bez obrazu:/ pfh6510


Tak ale dopiero po zrealizowaniu ponownej reinstalacji sprzętu ale z 3D jeżeli chodzi o youtuba dalej jest bez zmian. Poza tym 3D z usb działą lecz niestety jest duże rozmycie scen które są bezpośrednio za głównymi postaciami czyli drugi plan... nie ma wrażenia głębi... tylko jest rozmycie..
 

maroani

New member
Tak ale dopiero po zrealizowaniu ponownej reinstalacji sprzętu ale z 3D jeżeli chodzi o youtuba dalej jest bez zmian. Poza tym 3D z usb działą lecz niestety jest duże rozmycie scen które są bezpośrednio za głównymi postaciami czyli drugi plan... nie ma wrażenia głębi... tylko jest rozmycie..
I tak za każdym razem gdy chce się odpalić film z USB 3D bo teraz próbuję odpalić film w 3D z USB i czarny ekran ponownie przy przełączeniu w ten tryb jakaś porażka...
 

mik61

New member
I tak za każdym razem gdy chce się odpalić film z USB 3D bo teraz próbuję odpalić film w 3D z USB i czarny ekran ponownie przy przełączeniu w ten tryb jakaś porażka...

Sciagnij jakies byle jakie demo 3d wlacz i wylacz i potem od razu zaskoczy ci 3d w filmie w ktorym teraz masz czarny ekran nie wiem czym to jest spowodowane ale jakie kolwiek demo zawsze dziala tak jakby tv nie chcial zalapac 3d
 

mik61

New member
Skąd ściągasz te demka? czy to dedykowane dla philips-a?

Kolego pobralem z torrentow najmniejsze demo 3d samsunga wlaczam 3d ustawiam skalowanie wylaczam demo i wlaczam normalnie film ustawiam skalowanie i dziala inaczej mi tez film nie wskoczy idzie dzwiek ambi a obraz czarny. Wpisz sobie na youtube 50PFH6550 PROBLEM wyskoczy ci moj film jak to robie Michał tenerowicz a w reszcie filmu pokazany jest obraz 3d przez okulary jak brzydkie i rozmazane jest 3d
 
Ostatnia edycja:

bartson2

New member
Ma ktoś jakieś info od tych popaprańców w Philips odnośnie postępów czy dalej cicho? Ja już sie dziś upominałem w PH i żadnych konkretów jakiś przychlast odebrał

Dzwonię jutro zrobić dymy. Tracę cierpliwość.
Najlepsze jest to, że na stronie Philipsa moderator nie pozwala umieszczać negatywnych opinii i recenzji (ale prawdziwych i zgodnych z ich regulaminem), za to umieszczają jakieś "pozytywne" opinie osób po 50 roku życia, które się cieszą z lampek i obrazu... (wiek jest widoczny przy nicku recenzenta)
Temat nadaje się na zgłoszenie do UOKiK i chyba w końcu to zrobię.
 

bartson2

New member
Mam trochę tak jak Ty. Raz już naprawiali, i obawiam się, że tym razem kolejny raz oddadzą tv, zamiast pieniędzy, więc póki co odwlekam to jak mogę, gdyż na starość nerwowy jestem, a denerwować się nie lubię...;) Telewizor po wymianie płyty głównej nie miał żadnej zwiechy pilota ani sam się jeszcze nie włączył, więc jestem prawie pewien, że łatwo nie będzie mi go zwrócić.

Na aktualizacje naprawiającą 3d i te ustawienia jakoś nie liczę mocno, choć łudzę się jak Ty... Czytałem jednak w sieci, że po 3 lata się ludzie skarżą, proszą, i softu porządnego nadal nie ma... Błędy podobne i to w telewizorach z najwyższych półek, o wiele droższych niż 6550, szczerze więc wątpię, że nagle naprawią coś w tym modelu :/ Sam napisałem wczoraj kolejnego maila w tej sprawie, gdyż im nas więcej, tym może coś się ruszy, aaale...


Bardzo dobrze. Piszcie maile a jak będą nas nadal zlewać to po prostu załóżmy philipsowi pozew zbiorowy!
 

mik61

New member
Bardzo dobrze. Piszcie maile a jak będą nas nadal zlewać to po prostu załóżmy philipsowi pozew zbiorowy!

Jesli chodzi o pozew zbiorowy jestem ZA i oczywiscie przylaczam sie do tego. Jesli chodzi o opinie o prosukcie na stronie philipsa mojej negatywnej tez nie zaakceptowali mimo ze byla zgodna z regulaminem rob dym jak dalej bedzie zlewa to dzialamy
 

bartson2

New member
Moich wpocin na stronie www Philipsa w dziale opinie o produkcie oczywiście również nie zamieścili. Pewnie była zbyt merytoryczna i nie wychwalała ich TV pod niebiosa 😉

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Tak jak i moich. Ale nie odpuszczam i cierpliwie czekam na odpowiedź dlaczego moja recenzja nie została zaakceptowana skoro była zgodna z wytycznymi Philipsa i skoro zachęcają się do dzielenia opiniami i negatywnymi i pozytywnymi. I nie odpuszczę. Wysłałem już maila w kilka miejsc...
 
Do góry