Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

mik61

New member
Tutaj informacja o wyłączeniu zasilania:
Feedback thread - QM152E_0.4.45.4 for 5500, 6400 and 65x0 series

Oczywiście nie pomaga to na problem z ustawieniami. Ale te mnie akurat nie dotyczą. Natomiast po wyłączeniu zasilania ustąpił problem na brak podglądu obrazu podczas zmiany ustawień.

O dupę to wszystko rozbić do puki nie zrobią normalnie działającego oprogramowania do puty nie zacznie to działać jak powinno, to jest kpina ze strony Philips czyste naciągarstwo i szyderstwo z konsumenta
 
Ostatnia edycja:

lukasz1983

New member
Powiem Ci, że reklamacja z tytułu rękojmi też nie jest łatwą przeprawą. Ja właśnie staram się z RTV Euro AGD dogadać, by mojego 6550 wymienić na TV innego producenta. Pierwsza reklamacja odrzucona, bo serwis z Radomia stwierdził, że TV jest w pełni sprawny i moje roszczenia są bezzasadne. Oczywiście odwołałem się i powołałem się na zapewnienia samego Philipsa, który potwierdza, że są problemy z oprogramowaniem. Czy to wystarczy? łudzę się, że tak. Ktoś tam wspominał wcześniej o pozwie zbiorowym. Nie wiem, na ile może to wypalić, ale na miejscu samego Philipsa wstydziłbym się wypuszczenia takiego bubla. Jak można było wypuścić na rynek aż tak niedopracowany produkt. Jeśli po raz drugi odrzucą moją reklamację, to nie będę miał innego wyjścia i będę zmuszony go używać dalej. Ma ktoś jakieś propozycje, co zrobić w takiej sytuacji i czy trzecie już reklamacja ma jakiś sens?
 

prezmer

New member
Nie wiem, na ile może to wypalić, ale na miejscu samego Philipsa wstydziłbym się wypuszczenia takiego bubla. Jak można było wypuścić na rynek aż tak niedopracowany produkt.

Pytanie tylko, czy inne produkty oferują lepszą jakość. Jako alternatywę dla PFH 6550 brałem Sony KDL 809C ale okazuje się że tam też jest mnóstwo problemów z Androidem.
Problem jest jeszcze taki że wydanie większej kwoty na TV też nie gwarantuje braku problemów (np. seria Philipsa 8000).
 

maroani

New member
Pytanie tylko, czy inne produkty oferują lepszą jakość. Jako alternatywę dla PFH 6550 brałem Sony KDL 809C ale okazuje się że tam też jest mnóstwo problemów z Androidem.
Problem jest jeszcze taki że wydanie większej kwoty na TV też nie gwarantuje braku problemów (np. seria Philipsa 8000).

Zatem trzeba czekać szkoda że cross talk jest aż tak duży nie da się tego oglądać... ,niby 3D temat drugorzędny ale skoro ma i to aktywne które oferują z reguły droższe modele to powinno jakoś działać...
 

mik61

New member
Kolego poczytaj regulamin serwisu jesli powinien być zapis że jeżeli naprawa trwa dłużej niz 31 dni należy się wymiana tak miałem z telefon LG G3 z tym że u nich to jeśli naprawa trwa dłużej niz 2 tyg. i dostałem nówka telefon
 

BassQ

Klub HDTV.com.pl
VIP
oprogramowanie

witam najnowszy soft miał pomóc odnosnie pamietania ustawien obrazu
nie działa
oprócz tego pojawiły sie notoryczne problemy z pamietaniem wifi oraz dziwnie zachowujace sie menu wyboru zródła obrazu np

ogladamy cos na hdmi 1 i co jakis czas pokazuje sie samoczynnie pole wyboru zródła lub samo zródło np hdmi i robi sie czarny obraz :(

dziwne

ale najlepsze jest instalowanie aplikacji przed aktualizacja pobierał szybko dane i instalował teraz 100mb pobiera 30minut.

ale zauważyłem ze mniej jest błedów odnośnie funkcji perfect motio ( dla niektórych teatru ) teraz jeszcze rzadziej sie przycina co mniej denerwuje .
 

prezmer

New member
oprócz tego pojawiły sie notoryczne problemy z pamietaniem wifi oraz dziwnie zachowujace sie menu wyboru zródła obrazu np

ogladamy cos na hdmi 1 i co jakis czas pokazuje sie samoczynnie pole wyboru zródła lub samo zródło np hdmi i robi sie czarny obraz :(
U mnie żadnych problemów z wifi nie ma, nic się też nie dzieje z wyborem źródła. Czy po ugradzie odłączyłeś zasilanie i wybrałeś opcję reinstalacji?
 

beno0

New member
Jestem za pozwem zbiorowym.
Wczoraj prawie TV wyrzuciłem przez okno. K..wa kupiłem bubla i to na raty.
A znajomy ostrzegał, że to nowość, że android. Masakra.

Mam prawie (a może więcej) wszystkie problemy jakie tutaj czytam.
3D nie sprawdzałem.
 

Kraśka1

New member
Ja to się wcale nie znam na tych telewizorach. Chciałam chłopakowi na urodziny jakiś mały kupić z opcją monitora, ale widzę tylko różnice w cenach, a poza tym to nie wiem na co się decydować. Mógłby ktoś doradzić? Z tych co są tutaj taniomania.pl/t/philips ?
 

prezmer

New member

dark c

New member
Pytanie tylko, czy inne produkty oferują lepszą jakość. Jako alternatywę dla PFH 6550 brałem Sony KDL 809C ale okazuje się że tam też jest mnóstwo problemów z Androidem.
Problem jest jeszcze taki że wydanie większej kwoty na TV też nie gwarantuje braku problemów (np. seria Philipsa 8000).

No właśnie... Ja też celowałem w ten model Sony KDL 50W809C, jeśli by mi się udało wywalczyć zwrot kasy za Philipsa, ale jak poczytałem, to tam wcale nie lepiej... Telewizor od Sony potrafi się zawiesić i świecić na biało, z andkiem też jakieś problemy, itd., itp. Trochę nie mam alternatywy, co zamiast tego Philipsa i to ostudziło mój zapał z walką o zwrot pieniędzy... Boję się tylko, że o ile teraz jest dobrze (nie licząc zapamiętywania ustawień i 3d), to za jakiś czas tv znowu zacznie żyć swoim życiem i wtedy się obudzę z ręką w nocniku... Tu jednak nie mam pewności, że z innym tv tak nie będzie, chyba, że jest jakiś mega model w podobnych pieniądzach z doskonałym obrazem o podobnej jakości do Philipsa i Sony, ale o tym nie wiem... Co robić? Jak żyć Panie Premierze?
 

bartson2

New member
Jestem za pozwem zbiorowym.
Wczoraj prawie TV wyrzuciłem przez okno. K..wa kupiłem bubla i to na raty.
A znajomy ostrzegał, że to nowość, że android. Masakra.

Mam prawie (a może więcej) wszystkie problemy jakie tutaj czytam.
3D nie sprawdzałem.

Dzwonię zaraz do nich i zapytam ile jeszcze potrzebują czasu na poprawkę softu, bo są chętni do pozwu zbiorowego :)
 

Bravolot

New member
Ja dzisiaj rano dzwoniłem i mówili że w następnym sofcie poprawią sprawę 3D ale z youtube nic nie zrobią.

Tylko, że to raczej nie jest kwestia działania samego YT tylko problemy z oprogramowaniem TV bo jak wytłumaczyć to, że YT działa - z tym, że raz jest z wizja z dźwiękiem, a raz nie ma wizji tylko sam dźwięk - gdy kilkakrotnie wyłączysz i włączysz telewizor "z pilota", to YT "zaskakuje" i jest wizja + dźwięk.

Odnośnie poprawki softu w sprawie 3D rozumiem, że nie byli w stanie bliżej określić terminu ? ;-)
 

mik61

New member
Tylko, że to raczej nie jest kwestia działania samego YT tylko problemy z oprogramowaniem TV bo jak wytłumaczyć to, że YT działa - z tym, że raz jest z wizja z dźwiękiem, a raz nie ma wizji tylko sam dźwięk - gdy kilkakrotnie wyłączysz i włączysz telewizor "z pilota", to YT "zaskakuje" i jest wizja + dźwięk.

Odnośnie poprawki softu w sprawie 3D rozumiem, że nie byli w stanie bliżej określić terminu ? ;-)

Zgadzam się to są pseudo programiści sprawa Youtube powinna być sprawą najprostszą... JA DOSTAŁEM EMILA WŁAŚNIE O TREŚCI:

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie państwa zgłoszenia. Chcielibyśmy przekazać państwu następujące informacje.
Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji.
Sprawę kierujemy do specjalisty produktowego i skontaktuję się z Panem ponownie, jak tylko znajdziemy rozwiązanie.

PO 3 TYGODNIACH NO FAJNIE :/
 
Ostatnia edycja:

Bravolot

New member
Zgadzam się to są pseudo programiści sprawa Youtube powinna być sprawą najprostszą...

Wiesz, gdy rozmawiałem z pracownikiem infolinii Philipsa to cały czas zastrzegał, że YT jest aplikacją firmy Google i to po stronie Google leży rozwiązanie tego problemu. Oczywiście mój argument, że to raczej nie wina aplikacji tylko telewizora ponieważ YT raz działa, a raz nie działa na TV, jakoś w ogóle nie docierał do rozmówcy.

Dzisiaj wieczorem będę aktualizował oprogramowanie do wersji z 02.11.2015 i zobaczę co z tego wyjdzie. Tak na marginesie okazało się, że mam 14 dni (a nie jak mi podał pracownik sklepu 30 dni) na ewentualny zwrot / wymianę TV do Saturna. Więc praktycznie zostały mi 2 dni (do najbliższej soboty) na ostateczną decyzję, choć jak zastrzeżono Wszystko tak naprawdę zależy od uznaniowej decyzji Kierownika Sklepu (czyli w zasadzie od jego dobrego humoru).
 
Ostatnia edycja:
Do góry