Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

Gucio2004

New member
ok dzięki, właśnie wieczorem mam zamiar napisać do philips reklamację o 3d.
Po 3 miesiącach działania i 1 resecie , ostatnie dwa tygodnie tv zaczyna świrować.
 

pasazer

Member
Witam
Chciałbym kupić model 55" 6550 - do sypialni - właśnie z powodu Ambilight.
W salonie mam Samsunga H6400 i jestem z niego zadowolony. Śledzę to forum od pewnego czasu i juz sam nie wiem co mam myśleć...
Nie interesuje mnie 3D ale z drugiej strony nie chcę by się zawieszał, w nocy nagle sam włączał, itp.

Jak to jest na dzień dzisiejszy? TV działa poprawnie czy nie działa? W zakresie normalnego użytkowania.

Czyta pliki MKV i polskie napisy txt/srt?
 

mik61

New member
Witam
Chciałbym kupić model 55" 6550 - do sypialni - właśnie z powodu Ambilight.
W salonie mam Samsunga H6400 i jestem z niego zadowolony. Śledzę to forum od pewnego czasu i juz sam nie wiem co mam myśleć...
Nie interesuje mnie 3D ale z drugiej strony nie chcę by się zawieszał, w nocy nagle sam włączał, itp.

Jak to jest na dzień dzisiejszy? TV działa poprawnie czy nie działa? W zakresie normalnego użytkowania.

Czyta pliki MKV i polskie napisy txt/srt?

Hmm co do zawieszania od grudnia 2015 zawiesił się raz, co do włączania nigdy nie spotkały mnie takie przeboje jak tu nie których kolegów. Pliki MKV czyta polskie napisy txt/srt to samo
 

maroani

New member
W sumie już mogę opowiedzieć moją historię no więc kupiłem tv Philipsa 05/11/2015 w rtv agd model 55PFT6550/12 niby działał ok wszystko oprócz pamiętania ustawień oraz 3D, samoczynnie włączający się ambilight.
Po 3 aktualizacji straciłem cierpliwość i biorąc przykład z mik61 złożyłem reklamację serwisową. Zabrali tv i po 2 tygodniach się poddali stwierdzili że zwrócą mi pieniądze... Teraz wymieniam tv na inny model na pewno nie Philips... szkoda bo model był wsumie fajny. Niestety uważam że ambilight to nie wszystko. Obawiam się że osoby z tym modelem raczej 3D naprawionego nie doznają.

Pozdrawiam was wszystkich i mam nadzieję że mój nowy inny tv będzie się sprawował lepiej.
Mam zamiar zrobić eksperyment i wymienić na panasonica TX-55CR430E ponoć matryca 50 hz ale zobaczymy mam w razie czego 14 dni na oddanie...
Jak go będę miał na pewno napiszę jakąś recenzję.
 

dark c

New member
Witam
Chciałbym kupić model 55" 6550 - do sypialni - właśnie z powodu Ambilight.
W salonie mam Samsunga H6400 i jestem z niego zadowolony. Śledzę to forum od pewnego czasu i juz sam nie wiem co mam myśleć...
Nie interesuje mnie 3D ale z drugiej strony nie chcę by się zawieszał, w nocy nagle sam włączał, itp.

Jak to jest na dzień dzisiejszy? TV działa poprawnie czy nie działa? W zakresie normalnego użytkowania.

Czyta pliki MKV i polskie napisy txt/srt?

Jak Ci nie przeszkadza przełączanie na naziemnej co chwila trybu obrazu, bo po każdym przełączeniu programu TV ustawia na siłę Perfect Natural Motion na maxa (jak oglądasz pzrez jakiś dekoder, to tylko raz po włączeniu wystarczy przełączyć), skopane 3D, oraz to, że Ambi włącza się samo o różnych porach nocy (zazwyczaj nad ranem), co w sypialni nie jest fajne, to reszta jest ok. Obraz ładny, czerń głęboka, KODI i nieograniczona ilość filmów, muzyki i seriali. Poza tymi 3 przypadłościami póki co (odpukać) większych przygód nie mam. Natomiast muszę dodać, że zaraz po kupnie wymieniali mi płytę główną...;)
 

zgom

New member
Jak Ci nie przeszkadza przełączanie na naziemnej co chwila trybu obrazu, bo po każdym przełączeniu programu TV ustawia na siłę Perfect Natural Motion na maxa (jak oglądasz pzrez jakiś dekoder, to tylko raz po włączeniu wystarczy przełączyć), skopane 3D, oraz to, że Ambi włącza się samo o różnych porach nocy (zazwyczaj nad ranem), co w sypialni nie jest fajne, to reszta jest ok. Obraz ładny, czerń głęboka, KODI i nieograniczona ilość filmów, muzyki i seriali. Poza tymi 3 przypadłościami póki co (odpukać) większych przygód nie mam. Natomiast muszę dodać, że zaraz po kupnie wymieniali mi płytę główną...;)
A jak jest przy telewizji z modułu CAM, też się włącza przy zmianie kanału?
 

Xpablo

New member
Głównie szukam tv pod konsole, będę też oglądał filmy. W tym modelu spodobał mi się wyświetlany obraz, stal obok sony w755c i wydaje mi się że obraz był bardzo podobny. Budżet to tak max 2500-2700 zł.
 

CjRudi

New member
Jak u was z cloudingiem? Dokładniej pytam o posiadaczy 55 cali. Nie moge dodawać linków ale jak by ktoś chciał porównać, to mogę na PW wysłać.
 

Xpablo

New member
Dzięki. Sony mogę kupić za 2700zł. A jak mają się wymienione Samsungi (j6200, ju6400) do tego Philipsa? Chodzi mi głównie o jakość obrazu.
 

koboos

New member
Czyżby twórcy oprogramowania celowo umieścili aplikację uruchamiającą ambilight w nocy? :D
332m6f8.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry