Philips PUS8535 - ustawienia obrazu.

zibilo75

New member
Ale ja nikogo nie zmuszam do robienia tej aktualizacji. Ja tylko Podaje przykłady miałem biało-szare to się też poprawiło Ale oczywiście miałem z wyświetlany z ceny na czarnym wszystko miałem tutaj zlane Harry Potter Harry Potter pierwszej części kiedy HDMI wchodzi do chałupy to zlewem mi się nawet cegłę tak samo były firmy na niektóre w Starej rozdzielczości na netflixie odkąd wgrałem ostatnią aktualizację i zrobiłem na nowo zainstalowanie tak tutaj polecił mi Filip sceny się poprawiły nawet nie mam tej szarości którą miałem.

tu nie chodzi o tło przy aplikacjach tylko o plamy na szarych scenach w filmach, na tle przy aplikacjach zawsze było ok
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Mi nie chodziło czy robić czy nie robić, bo jeżeli jest szansa to wiadomo że trzeba sprawdzić, tylko o to że to nie tę wadę miało to naprawić

Byłem u znajomego i jednak nie eliminuje jej... on miał taką samą sytuację jak ja i niestety nie niweluje tego...
 

Beeercik

New member
@Zibilo75: @darekimi A tutaj czasem nie chodzi o to, że po prostu po samodzielnych próbach ustawiania parametrów mieliście namieszane w ustawieniach obrazu i zainstalowanie telewizora od nowa po prostu przywróciło fabryczne ustawienia obrazu? :)
 

darekimi

New member
@Zibilo75: @darekimi A tutaj czasem nie chodzi o to, że po prostu po samodzielnych próbach ustawiania parametrów mieliście namieszane w ustawieniach obrazu i zainstalowanie telewizora od nowa po prostu przywróciło fabryczne ustawienia obrazu? :)


Nie ja ją tv kupiłem w listopadzie tło obraz był taki jak za mgłą i blade kolory. Po jego kalibracjach z tego forum i avforums obraz zdecydowanie się poprawił. Ostatnio spróbowałem tej instalacji od nowa i o dziwo obraz się wyostrzył i kolory żywe bez mgły,artefaktów nigdy nie miałem
 

zibilo75

New member
Powiem tak miałem 70 i ją oddałem wziąłem 65 i tam było wszystko okej ale nie byłem do końca z niej zadowolony Chciałem po prostu duże telewizor za dobrą kase. Więc z powrotem podjechałem do Media Markt oddałem 65 wziąłem 70 byłem w kontakcie z serwisem Philipsa jutro po kroku wysłali mi co mam zrobić. Tutaj nie chodzi o to że on traci ustawienia fabryczne Nie wiem po prostu co robi wiem że wgrywa jakby na nowo całe oprogramowanie i poprawia jakość Androida. A druga sprawa dla mnie już jest nie jest ważne co on zrobił ale że obraz mam perfekcyjny czarne to czarny.

@Zibilo75: @darekimi A tutaj czasem nie chodzi o to, że po prostu po samodzielnych próbach ustawiania parametrów mieliście namieszane w ustawieniach obrazu i zainstalowanie telewizora od nowa po prostu przywróciło fabryczne ustawienia obrazu? :)
 

12jojko

Banned
@Zibilo75: @darekimi A tutaj czasem nie chodzi o to, że po prostu po samodzielnych próbach ustawiania parametrów mieliście namieszane w ustawieniach obrazu i zainstalowanie telewizora od nowa po prostu przywróciło fabryczne ustawienia obrazu? :)

Ustawienia fabryczne obrazu przywrócisz poprzez samo zresetowanie do ustawień fabrycznych, a ponowna instalacja telewizora resetuje całego Androida.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ponowna instalacja telewizora skasuje wszystkie wgrane wtyczki w Androidzie (te co Kiki wgrywa) ?
 
Ostatnia edycja:
A

abramq

Guest
Ustawienia fabryczne obrazu przywrócisz poprzez samo zresetowanie do ustawień fabrycznych, a ponowna instalacja telewizora resetuje całego Androida.
No właśnie - czy wręcz nie cofa go do tej wersji, jaką wgrał producent w fabryce? Czyli wszystkie update-y, ściągnięte już po zakupie poszłyby do kosza - jeśli tak, to bardzo wątpliwa ta "metoda" naprawy...
 

12jojko

Banned
No właśnie - czy wręcz nie cofa go do tej wersji, jaką wgrał producent w fabryce? Czyli wszystkie update-y, ściągnięte już po zakupie poszłyby do kosza - jeśli tak, to bardzo wątpliwa ta "metoda" naprawy...

To już pytaj osób, które to robiły, ale skoro wsparcie philipsa najpierw kazało mu zrobić aktualizację, a potem zainstalować ponownie TV, to chyba nie cofa aktualizacji. Z tego, co się orientuję, cofnąć aktualizację oprogramowania można tylko poprzez wgranie starszej wersji przez pendrive'a.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
panowie najważniejsza sprawa jest taka że jeżeli ktoś miał plamy na scenach szaro_czarnych to ten zabieg NICZEGO nie zmienia
 

gacek585

New member
Odpaliłem dzisiaj Avengers w 4k HDR bitrate 45.9mbit, płakać się chce jak szarość zabiera kolory w ciemnych scenach. Człowiek wydał ponad 3tyś i nie za bardzo wiadomo co teraz z tym badziewiem zrobić.
 
A

abramq

Guest
Odpaliłem dzisiaj Avengers w 4k HDR bitrate 45.9mbit, płakać się chce jak szarość zabiera kolory w ciemnych scenach. Człowiek wydał ponad 3tyś i nie za bardzo wiadomo co teraz z tym badziewiem zrobić.
Masz 70 czy inny rozmiar? Ja dziś odbieram swoją 58-kę, jak będzie kicha to od razu zwrot :-/
 

Dancap

New member
Witam nie chce robić bałaganu wiec pod tematem "Telewizor LED Philips PUS8545 The One Performance, 43 '' / 50 '' / 58 '' / 65 '' i 70 ''
" podałem swoje ustawienia dla Philips PUS8545 58 cali.


Ja jestem bardzo zadowolony obecnie z obrazu a chciałem juz oddawać TV.
 
A

abramq

Guest
Witam nie chce robić bałaganu wiec pod tematem "Telewizor LED Philips PUS8545 The One Performance, 43 '' / 50 '' / 58 '' / 65 '' i 70 ''
" podałem swoje ustawienia dla Philips PUS8545 58 cali. Ja jestem bardzo zadowolony obecnie z obrazu a chciałem juz oddawać TV.
Mozesz tutaj wkleic linka?
 
Do góry