Philips PUS8535 - ustawienia obrazu.

ediPL

New member
20201217-093555.jpg




Sorry w poście wyżej zle napisalem, tu mam włączone ustawienia HDR naturalny
 
Ostatnia edycja:

12jojko

Banned
U mnie to wygląda tak samo, czerń jest czarna, tylko nad szklanką widać trochę jaśniejsze. Też zależy z jakiej odległości zrobi się zdjęcie i w jakich warunkach. Jak się zmniejszy jasność na tv np. do 45, to tego jasnego nie będzie widać, ale wtedy się gubi te tzw. szczegóły w cieniach. Szczegóły w cieniach ustawia się zmieniając jasność i kontrast obrazu na specjalnych wzorach czerni i bieli, zazwyczaj wychodzi jasność 54 - kontrast obrazu 88, ale ja zawsze zmniejszam jasność do 50, bo mam wrażenie, że im wyżej, tym obraz bardziej za mgłą.
 
Ostatnia edycja:

12jojko

Banned
Najgorsze jest to, że jak się poczyta stare posty, do starszych modeli, to co roku powtarzają się te same problemy. Plus jest taki, że Philips chyba jako jeden z nielicznych producentów udostępnia aktualizacje dla starszych modeli, taki Samsung to olewa.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Planuje zakup tego tv w wersji 58 cali. Przeczytałem cały temat i na początku miałem już odpuścić ale te ostatnie wpisy pokazują ze chyba nie jest już tak źle... Reasumując jest sens zakupu czy nie? Nie ukrywam ze ambilight kusi....Ewentualnie może 55PUS8804/12?
 
Ostatnia edycja:

ediPL

New member
Planuje zakup tego tv w wersji 58 cali. Przeczytałem cały temat i na początku miałem już odpuścić ale te ostatnie wpisy pokazują ze chyba nie jest już tak źle... Reasumując jest sens zakupu czy nie? Nie ukrywam ze ambilight kusi....Ewentualnie może 55PUS8804/12?

Ja zachęcam do kupna,nie widzę w tv nic złego ale z chęcią poszukam jeśli mnie ktoś ze znawców ukierunkuje na co patrzeć. Ja wybierałem między tym Philipsem lub Sony 55" KD55XH9005 który był nieco droższy ale znowu bez ambilight i miał mniejszą matrycę.

Na philipsa przesiadłem się ze starego LG 42LM660S także dla mnie zmiana na ogromy plus
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kup może u Kikiego, tak jak ja planuję u niego kupić. On przed wysyłką sprawdza czy z obrazem jest wszystko ok, skalibruje, wgra wtyczki. A jak Ci nie podejdzie to zawsze masz 14 dni na zwrot.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
myślałem żeby kupić u niego, ale jak wejdę na stronę to tam przy philipsach nie ma cen, Zresztą teraz wszędzie sa promocje z ratami 0%, wiec nie musiał bym obciążać budżetu na przed świętami.
Który lepszy 55PUS8804/12 czy 58PUS8535/12??
 
Ostatnia edycja:

12jojko

Banned
Dziwne, wyższe rozdzielczości z mojej serii 8505 mają nową aktualizację na stronie Philipsa, a do mojego 43-cale dalej jest tylko ta z października, tv też nie wykrywa nowej aktualki. Chyba mam model bez wad xD
 

Petru23

Banned
Tak wiem gdyby tv spadł, stracony np podczas remontu przez osobę trzecią ��


Absolutnie. Wtedy mogą poprosic o notatkę policyjna ze zniszczenia mienia. To ma być zdarzenie losowe a nie bycie pierdołą ;) a podczas remontu powinieneś zabezpieczyć tv, najlepiej zdejmując.
Ciężko będzie uzasadnić upadek tv podlegający pod ubezpieczenie.
Tak to każdy pod koniec trwania ubezpieczenia rzuciłby tv o ziemię i zarzadal nowy.

Prędzej stojąc przed TV zaslables i przewróciłeś się na tv.
 

ediPL

New member
Absolutnie. Wtedy mogą poprosic o notatkę policyjna ze zniszczenia mienia. To ma być zdarzenie losowe a nie bycie pierdołą ;) a podczas remontu powinieneś zabezpieczyć tv, najlepiej zdejmując.
Ciężko będzie uzasadnić upadek tv podlegający pod ubezpieczenie.
Tak to każdy pod koniec trwania ubezpieczenia rzuciłby tv o ziemię i zarzadal nowy.

Prędzej stojąc przed TV zaslables i przewróciłeś się na tv.


Ooo cena rada 👍 zapamiętam 😉
 

rafallo777

New member
Te dodatkowe gwarancje to nabijanie ludzi w butelke.
Po 2 latach sklep ma wywalone na to, ze zaplaciles extra frajer za ubezpieczenie. To Ty musisz uzerac sie o przyznanie racji przed ubezpieczycielem.
Albo przyzna albo odmowi. Loteria.
Kazdy Ci w sklepie mowi, ze mozesz siekiera matryce rozwalic, ale co z tego jak sklep pp 2 latach ma wywalone?
 
Do góry