Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

xorgx3

New member
Czy do tego telewizora można podłączyć słuchawki bluetooth? Próbowałem kilka razy wyszukiwać je z poziomu TV, ale ciągle mi mówi, że nie znaleziono urządzeń w pobliżu.
 

marekwp2

New member
Witam wszystkich!! Z tego co mi wiadomo to bluetooth obsługuje tylko klawiatury.
Natomiast mam pytanie, czy polecacie ten model,bo szukam tv do 50cali max do wydania to 3500zł
 

matik70

New member
Witam.
Mam dziwne pytanie.

Mianowicie czy ktoś kto był w sklepach i oglądał ten model philipsa czy też pytał o niego i także dostawał odpowiedz od konsultanta "ee panie nie opłaca się lepiej brać tego etc itp " ??
Wiem , że to dziwnie brzmi ale w moim mieście byłem w każdym sklepie i w każdym mi go odradzali i wciskali coś innego. W rtv euro agd i media markt wciskali mi panasonica fx700 i 780 a w media expert sony xf85.

Zastanawiam się dlaczego sklepy tak na siłę odradzają tego philipsa.
Sam jestem nim mocno zainteresowany i liczę , że za tydzień w black friday będzie na niego jakaś zniżka i go kupię.

Pytanie ogólnie z ciekawości
 

czarek1234

New member
A ja pytanie jakie macie ustawienia tv pod konsole ps4 pro oprócz standardowego wyboru opcji Gra np czy gracie z upłynniaczem itp... Może ktoś znalazł idealny balans żeby wycisnąć z tego tv jak najlepszy obraz w grach ??? Pozdr

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

quarx

New member
wypnij sie na to co ci w sklepach doradzają czy odradzają.....przecież najczęściej ich fachow wiedza nie jest nawet elementarna..... a jeśli dodatkowo odradzają mimo że mają w sklepie to i handlowcy z nich nijacy.... czyli dno
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy wybiera co uważa .
W klasie cenowej lepszego niż PHILIPS na matrycy 100hz nie ma.
Sony jest tez ok ale jest znacznie droższy i zupełnie w innej klasie.
 

PiotrekZas

Member
Też się spotkałem w Euro, kiedy chciałem zobaczyć 55pus8303 jak wygląda i jak gra. Sprzedawca stwierdził że musi zapytać "osoby decyzyjnej" czy mogą rozpakować jedna z dwóch sztuk że stanu. Osoba się nie pojawiła przez pół godziny. Ja byłem tylko ciekawy bo poluję na 65 cali i już się zdecydowałem na 65pus8102. Ale ze mną czekały 2 osoby ktore byłyby zdecydowane na zakup, jakby tylko zobaczyly. Niestety nikt nam nie pokazał tego modelu. Klientowi polecili Samsunga. Naprawdę dziwne. Czyżby ten model to taki "biały kruk" że sprzedaje się go w pudełku?
 
Ostatnia edycja:

brunkson

New member
Witam, jestem tu nowy potrzebuje nowy tv w kwocie do 4tys zł, 50 cali( wiecej sie nie zmiesci) i mam dylemat nad wyborem. Czytam tutaj pozytywne tresci nt philips 8303 ale obawy mam z nim zwiazane takie ze samo przelaczanie sie miedzy kanalami w tv trwa dosc długo 2-3sek. Poza tym ostatni moja przygoda z philipsem była taka ze kabel optyczny do wejscia optycznego poprostu nie pasował, zbyt duża dziura w tv zbyt mały kabel hehe. Rozwazam zakup Panasonica FX780 gdzie za 4 stówki wiecej otrzymuje bez zadnych niespodzianek telewizor który emanuje dobrą jakością. Jak również interesuje mnie LG SK8500 tylko 50 calowe tv wchodzi w grę.
 
Ostatnia edycja:

quarx

New member
ostatni raz (sentyment) odpaliłem swojego poczciwego Philipsa 32PW9551 i poszedł w inne ręce......szkoda tylko że mały jak na obecne standardy, ale jakościowo nie miałbym żadnego problemu żeby do niego wrócić....to był czas.....i o kalibracji nikt non stop nie gadał....ehhhh szkoda
 

janunio

New member
Bez reklam
" ... ostatni moja przygoda z philipsem była taka ze kabel optyczny do wejscia optycznego poprostu nie pasował, zbyt duża dziura w tv zbyt mały kabel "
Test roku - nominacja !
 

quarx

New member
tak jak ja miałem kiedyś ostatnią przygodę z Samsungiem - zacząłem tę markę ignorować gdy z taśm chromowych w kasetach magnetofonowych ich produkcji zaczęły odpadać metaliczne opiłki....to było około 1993 roku i od tego czasu ta marka dla mnie nie istnieje.....
 

duszek666

New member
Witam .
Nie mogę znaleźć listy wspomaganych peryferi jak pady słuchawki głośniki jeśli ktoś wie gdzie można coś takiego znaleźć to prosiłbym o link.
Prosiłbym o kalibrację do 49 PUS8303/12.
 
Do góry