Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

derwal

New member
Ad. Greymir
Swoje wrażenia opisałem w wątku o 7502. Porównałem go do starych słuchawek od chińskiego, kasetowego walkmana, wrzuconych do głębokiego, plastikowego wiaderka. Leciwa Bravia z serii W4000 to przy Philipsie prawdziwa filharmonia, fontanna doznań dźwiękowych :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niestety nie będzie. W przyszłym tygodniu będzie 55PUS8303 i 75PUS8303 a w czerwcu 49 i 65PUS8303. Ale ceny rewelacyjne.
 

kacperhq

New member
Kiki prośba od forowiczów abyś podzielił się informacją o tych rewelacyjnych cenach :)


W chwili obecnej jest promocja na 49pus8303 na alegro cena 3699PLN z soundbarem o wartosci około
500-600PLN więc wychodzi jakies 3199 za TV. Cena wynika chyba z błędu więc nie wiem czy się długo utrzyma.
 

twinskillers

New member
@kacperhq
Posiadasz konsolę (PS4,XBoX... )?
Ogólnie jak TV ? Nie zamula (Android) ?
Mógłbyś napisać opinię ? :)
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

kacperhq

New member
@kacperhq
Posiadasz konsolę (PS4,XBoX... )?
Ogólnie jak TV ? Nie zamula (Android) ?
Mógłbyś napisać opinię ? :)
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nie mam konsoli, TV służy wyłącznie do Netflixa, castowania z hbo go oraz showmaxa, przy okazji tez KODI. Brak źródła sygnału telewizji liniowej.

Co do szybkości działania to po doświadczeniach ze starymi philipsami nie spodziewałem sie ze będzie tak szybko działał. Na razie po 2 dniach testowania wszystko chodzi płynnie. Udało mi się już wysypać youtube ale to z powodu moje eksperymentowania.

Co do jakości obrazu to powiem tyle ze nie siedze z planszami testowymi i nie sprawdzam czy czarny jest czarny czy śliwkowy. TV wisi w sypialni więc używam do w pełnym zaciemnieniu, obawiałem się trochę matrycy IPS z tego względu ale spokojnie za tą cene daje rade.
 

bartiboro

New member
@kacperhq
Kolego, czy mając obecnie plazmę Panasonic 42S10e, mogę oczekiwać po serii 8303 zmiany na +, czy raczej szukać innych tv?
 

Greymir

New member
Nie mam konsoli, TV służy wyłącznie do Netflixa, castowania z hbo go oraz showmaxa, przy okazji tez KODI. Brak źródła sygnału telewizji liniowej.

Co do szybkości działania to po doświadczeniach ze starymi philipsami nie spodziewałem sie ze będzie tak szybko działał. Na razie po 2 dniach testowania wszystko chodzi płynnie. Udało mi się już wysypać youtube ale to z powodu moje eksperymentowania.

Co do jakości obrazu to powiem tyle ze nie siedze z planszami testowymi i nie sprawdzam czy czarny jest czarny czy śliwkowy. TV wisi w sypialni więc używam do w pełnym zaciemnieniu, obawiałem się trochę matrycy IPS z tego względu ale spokojnie za tą cene daje rade.

Jak ze sportem albo z dynamicznymi akcjami w filmach?
 

marcel1

New member
Jest już może potwierdzenie specyfikacji 75PUS8303? VA i Direct LED?

displayspecifications tak twierdzi :)


Nie wiem jak traktować powyższe dane, realne czy nie.
 
Do góry