Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tej ofercie masz z wtyczkami i Kalibracją.

Philip Android 8,0 będzie w 44 tygodniu do modeli 2018.
Do modeli 2017 miesiąc później , a do modeli 2016 pod koniec roku.
 

Witek67

New member
Telewizor wczoraj przyjechał. Podłączyłem do nc+ i... szczęka opadła. Obraz REWELACJA. Nic nie rwie, nie zmuży, nie ma problemów z przejściami pomiędzy scenami. Czarny, jak dla mnie jest czarny. Kolory, ostrość, kontrast na bardzo dobrym poziomie. Może wieczorem poustawiam wg wskazówek kikiego i zobaczę czy będzie jeszcze lepiej.
W przyszłym tygodniu napiszę jak sprawuje się tv po dłuższym użytkowaniu.

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Telewizor wczoraj przyjechał. Podłączyłem do nc+ i... szczęka opadła. Obraz REWELACJA. Nic nie rwie, nie zmuży, nie ma problemów z przejściami pomiędzy scenami. Czarny, jak dla mnie jest czarny. Kolory, ostrość, kontrast na bardzo dobrym poziomie. Może wieczorem poustawiam wg wskazówek kikiego i zobaczę czy będzie jeszcze lepiej.
W przyszłym tygodniu napiszę jak sprawuje się tv po dłuższym użytkowaniu.

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka

Możesz napisać jak wygląda podświetlenie matrycy ,szczególnie w sytuacji kiedy obraz jest całkiem jasny (biały ) -czy są plamy .Jaki jest dźwięk z tego telewizora
 

Witek67

New member
Na białym tle nic nie zauważyłem. Natomiast w nocy na czarnym tle widać minimalnie jaśniejsze miejsce na dole ekranu, ale nie przeszkadza mi to w oglądaniu. W końcu to tylko średnia klasa. O dźwięku się nie wypowiem, bo podpiąłem zestaw kina domowego.
Generalnie polecam ten tv.

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To chyba wyższa klasa telewizora więc można wymagać więcej .W katalogu wyżej są już tylko modele OLED .Jeżeli dane w specyfikacji są prawdziwe to wypada znacznie lepiej niż model np. 7803 szczególnie wartość PPI i Colour Gamut
 

Witek67

New member
Z tą klasą wyższą to bym polemizował. Jeśli tak klasyfikujemy telewizor za 6000, to jak sklasyfikować taki za ponad 10000?
Moim zdaniem w tej cenie to jest właśnie klasa średnia i ten Philips się do niej zalicza.

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka
 

kaboom7

New member
Witam,

Kupiłem wczoraj 55PUS8303 i wydaje mi się że telewizor ma jakiś problem z podświetleniem. Załącznik trochę słaby ale widać o co mi chodzi - na czarnym tle widać jaśniejsze plamy. Co o tym sądzicie? Warto zwrócić tv czy coś poustawać? Chwilowo wszystkie ustawienia są domyślne.

Pozdrawiam
 

Attachments

  • 20180902_194915.jpg
    20180902_194915.jpg
    939,4 KB · Wyś: 210

Karol1976

Active member
Bez reklam
Witam,

Kupiłem wczoraj 55PUS8303 i wydaje mi się że telewizor ma jakiś problem z podświetleniem. Załącznik trochę słaby ale widać o co mi chodzi - na czarnym tle widać jaśniejsze plamy. Co o tym sądzicie? Warto zwrócić tv czy coś poustawać? Chwilowo wszystkie ustawienia są domyślne.

Pozdrawiam


REKLAMACJA I NIE CZEKAJ NA NIC !!!! Wada podświetlenia , reklamuj go i niech ci go wymienią , nic nie zrobisz z tym !!!
 

Witek67

New member
Więc korzystaj z możliwości :)
Najgorsze, że taką wadę można dostrzec dopiero w ciemnym pomieszczeniu.

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry