Philips PUS8303 test . Pierwszy telewizor z Nano Cell producenta, 100Hz, z procesorem P5 zamiesza na rynku.

Ivanovic

New member
Może nie - to tylko informacja ze strony aukcji "od Super Sprzedawcy Oficjalny sklep Philips TV".
W komputroniku zamawiałem też inne rzeczy i to mi odpowiadało poza tym nie wiem co to znaczy "niebiescy".
Tak czy siak nie rozwiązuje to mojego problemu. Podświetlenie i kąty pozostawiają bardzo wiele do życzenia, i nie wiem jak ustawić czerń na stałe.
W różnych scenach np czarne pasy na dole i górze ekranu są zadowalająco czarne a za moment w tej samej scenie zachodzi jakieś automatyczne rozjaśnienie i ten sam pas świeci psując cały efekt. Która opcja za to odpowiada?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na nierówne podświetlenie nie ma aplikacji.
Jakie masz ustawione podświetlenie matrycy ?
Kiedy kupiony telewizor ?
 

peteral

New member
Pozdrowienia! Czy ktoś może pomóc w kalibracji kolorów na noc ISF?
dowolne sugerowane ustawienia temperatury i nasycenia
Również, youtube hdr nie działa, jakieś sugestie?
Posiadam połączenie optyczne 90Mbps za pomocą kabla.
Dziękuję bardzo

:blagam:
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Pozdrowienia! Czy ktoś może pomóc w kalibracji kolorów na noc ISF?
dowolne sugerowane ustawienia temperatury i nasycenia
Również, youtube hdr nie działa, jakieś sugestie?
Posiadam połączenie optyczne 90Mbps za pomocą kabla.
Dziękuję bardzo

:blagam:

Co do kalibracji kolorów ISF to nie pomogę ale spróbuj na YouTube wpisać "Philips calibration" może coś będzie :)
Jeżeli chodzi o HDR na YT to na chwilę obecną ta wersja aplikacji nie wspiera HDRa, potrzebny jest update ze strony Google na który jak na razie nie możemy się doczekać... jedynie na platformie SAPHI YT HDR jest dostępny.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie mam prośbę możecie napisać kilka słów o jakości obrazu - jak telewizor wypada przy codziennym oglądaniu i jaki jest dźwięk
 

Witek67

New member
W jednym z marketów (ME) 65PUS8303 dostępny jest z kodem rabatowym za 5999. Taniej chyba nie znajdziecie na chwilę obecną
Zamówiłem w tej promocji. Powinien być jutro u mnie, ale na razie nie mam potwierdzenia wysyłki. Zobaczymy czy sklep przypadkiem nie anuluje zamówienia.

Wysłane z mojego Z1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry