Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

digipad

New member
Czy do tego TV mogę podłączyć przez bluetooth słuchawki lub głośnik? Z tego co pamiętam, to chyba nie, ale może jest jakieś obejście albo jakaś aplikacja?
 

janunio

New member
Bez reklam
MU7000 ma jasność 300 NIT
PUS7502 ma 400 NIT czyli o 1/3 jaśniejszy HDR.
IPS dla mnie jest lepszy od VA.
Wolę także ANDROIDA od martwego smarta by Samsung.
Sam - 4 000 pln, Phil - 3 400 pln.
No i wykonanie - rama z litego aluminium. To jest klasa wyżej niż MU7000.
Dodatkowo pilot z klawiaturą, AMBILIGHT, obrotowa centralna podstawa, belka audio skierowana w stronę widza ...
To jest wyjątkowo udany model.
Odpowiednika w 2018 można znaleźć za Odrą jako 8503.
 
Ostatnia edycja:

klonxxx

Banned
MU7000 ma jasność 300 NIT
PUS7502 ma 400 NIT czyli o 1/3 jaśniejszy HDR.
IPS dla mnie jest lepszy od VA.
Wolę także ANDROIDA od martwego smarta by Samsung.
Sam - 4 000 pln, Phil - 3 400 pln.
No i wykonanie - rama z litego aluminium. To jest klasa wyżej niż MU7000.
Dodatkowo pilot z klawiaturą, AMBILIGHT, obrotowa centralna podstawa, belka audio skierowana w stronę widza ...
To jest wyjątkowo udany model.
Odpowiednika w 2018 można znaleźć za Odrą jako 8503.

Większych głupot nie czytałem już dawno. MU ma jasność 500nitow.Dodatkowo matryce o dużo wyższym kontraście. HDR na Philipsie nie istnieje przy matrycy IPS z niskim kontrastem. Dodatkowo Sam ma dużo lepszy system upłynniania obrazu.Philips pomimo matrycy 120 Hz ma fatalne odwzorowanie ruchu( obraz jest jak na matrycach 60Hz). Można podniecać się kawałkiem aluminium ale TV kupuje się dla dobrego obrazu. Smart Samsunga nie sprawia problemów i ma praktycznie wszystko co potrzeba. W Philipsie trzeba się modlić żeby po kolejnej aktualizacji TV dalej działał.7502 jest całkowicie nieoplacalnym wyborem na dzień dzisiejszy.
 

latonio

Member
Większych głupot nie czytałem już dawno. MU ma jasność 500nitow.Dodatkowo matryce o dużo wyższym kontraście. HDR na Philipsie nie istnieje przy matrycy IPS z niskim kontrastem. Dodatkowo Sam ma dużo lepszy system upłynniania obrazu.Philips pomimo matrycy 120 Hz ma fatalne odwzorowanie ruchu( obraz jest jak na matrycach 60Hz). Można podniecać się kawałkiem aluminium ale TV kupuje się dla dobrego obrazu. Smart Samsunga nie sprawia problemów i ma praktycznie wszystko co potrzeba. W Philipsie trzeba się modlić żeby po kolejnej aktualizacji TV dalej działał.7502 jest całkowicie nieoplacalnym wyborem na dzień dzisiejszy.


Jestem bardzo ciekaw, czy używałeś tego Philipsa choć jeden dzień? To raczej ty nie pisz bzdur.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
MU7000 ma jasność 300 NIT
PUS7502 ma 400 NIT czyli o 1/3 jaśniejszy HDR.
IPS dla mnie jest lepszy od VA.
Wolę także ANDROIDA od martwego smarta by Samsung.
Sam - 4 000 pln, Phil - 3 400 pln.
No i wykonanie - rama z litego aluminium. To jest klasa wyżej niż MU7000.
Dodatkowo pilot z klawiaturą, AMBILIGHT, obrotowa centralna podstawa, belka audio skierowana w stronę widza ...
To jest wyjątkowo udany model.
Odpowiednika w 2018 można znaleźć za Odrą jako 8503.




Coś ci gościu się pomyliło ?"Wolę także ANDROIDA od martwego smarta by Samsung " LG I Samsung maja najszybsze działające Smarty ( webos i Tizen ) Piszesz takie głupoty jak " martwy smart samsung " Idz do lekarza z głową bo coś masz nie równo pod sufitem
 

janunio

New member
Bez reklam
Co to za opcja p.t. szybko działający SMART ?
Ikonki latają na pokazie w sklepie ?
Prawda taka, że dziś większość usług SMART w TV LG czy SAMSUNG to są opcje odpłatnego korzystanie i dostępu do treści.

Czy szybszy dostęp do odpłatnych treści ma jakiekolwiek ma znaczenie ? Proszę raczej o pisanie ile trzeba dać miesięcznie za kolejne usługi SMART. LG i SAMSUNG pobierają kwoty od dostawców w/w usług i treści. Jeleni wśród promotorów nie brakuje ...


OK, inaczej;
podaj co to za darmowe treści dostaniemy od TV:
- SAMSUG,
- LG,
- SONY.
- PANASONIC ...
Podaj szybko bo czekamy ...
Nie pisz HDR YT bo tego nie ma ...
 
Ostatnia edycja:

janunio

New member
Bez reklam
Cieszy, że tanie matryce 50 Hz od SAMSUNG są lepsze od matryc 120 HZ LGD. Philips ma znakomite odwzorowanie ruchu dzięki natywnym 120 Hz. Nie ma innej drogi oceny niż parametr techniczny.
Ocena amatora o pisaniu tzw, głupot robi wrażenie.
Mam nadzieję, że dostaniesz mocnego bana od Kiki. Resztę napisz na forum *************** i GMER. Czekamy ...
 

klonxxx

Banned
Co to za opcja p.t. szybko działający SMART ?
Ikonki latają na pokazie w sklepie ?
Prawda taka, że dziś większość usług SMART w TV LG czy SAMSUNG to są opcje odpłatnego korzystanie i dostępu do treści.


Zmień lekarza bo chyba bierzesz niewłaściwe leki.Odpłatne korzystanie dobre bujdy dla dzieci ...
Smart w LG i Samsunu ma praktycznie wszystko co jest potrzebne.Android ma może i więcej możliwości ale jak na razie najważniejsze aplikacje trzeba instalować w wersji dla tabletów czy telefonów ...
PUS7502 we wszystkich profesjonalnych testach wypada kiepsko pod względem płynności ruchu (prawie wszystkie modele Philipsa mają z tym problem).Sama matryca 120 Hz nic nie daje jak nie ma odpowiedniego sterowania(tylko wtedy możemy wykorzystać jej zalety).A systemy poprawy płynności w Philipsie działają kiepsko powodując artefakty,rozmycia.Ja wierzę profesjonalnym testom oraz własnym oczom.Nie komuś kto dostaje kasę za pisanie pozytywnych opinii na temat Philipsa i troluje innych producentów podając fałszywe informacje o ich produktach.
 

Zeniffar

New member
Hej czy jest gdzieś dostępna rzetelna recenzja tego tv? Jest tu bardzo dużo stron do czytania... a interesują mnie w zasadzie dwie rzeczy, jak tv sprawdzi się z Xbox one x, oraz z telewizją satelitarną poprzez dekoder vu+ solo 4k? Warto w tej cenie czy szukać czegoś innego, jednak aktualnie mam abilight plus hue i raczej nie chce z tego rezygnować.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

LEVISS

Member
posiadam 7502 w 65 calach i jestem bardzo zadowolony a mam 4 tv tez samsunga lg i 2X philips 7502 plus 7509 powiem tak nie narzekam na philipsa
 

digipad

New member
posiadam 7502 w 65 calach i jestem bardzo zadowolony a mam 4 tv tez samsunga lg i 2X philips 7502 plus 7509 powiem tak nie narzekam na philipsa
Podobnie jest w moim przypadku. Użytkuję tego Philipsa od września 2017r. I nie mam z nim żadnych problemów. Jestem z niego mega zadowolony.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Co do aplikacji to zadaj sobie pytanie z czego chcesz korzystać. Jak maz czas i potrzeby to np. Kodi robisz mieć androida. Jeżeli yt nawet bez hdr oraz netflix to każdy to ma. Pozdrawiam
 

Lesiuu

New member
Dzięki wielkie za kalibrację. Mam tylko pytanie czy obraz musi być w niej taki ciemny. Ogólnie kolory są ok, jakość obrazu też tylko właśnie ta jasność ekranu. TV oglądam w średnio zaciemnionym pokoju w ciągu dnia. Czy samo podniesienie kontrastu wystarczy czy coś można jeszcze dostroić ?
 
Do góry