Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

per00

New member
Rozwiązałem problem z odtwarzaniem napisów poprzez mx Playera teraz na złość albo włączy się sam dźwięk albo nie odtwarza dźwięku lub jak jest obraz i dźwięk to obraz jest jakby podzielony i pokazuje w dwóch tych samych częściach... podpowiedźcie ludzie bo juz ręce opadają a nie kupiłem tv do oglądania kablówki czy youtube'a.
 

per00

New member
dzięki Kiki dopiero przeczytałem wiadomość także jutro skorzystam. Natomiast wyskoczył kolejny problem, tym razem youtube wyświetla video w małym kwadraciku na środku ekranu. Mam już powoli serdecznie dość tego telewizora.
 

derwal

New member
A ja chciałbym się zapytać czy jeszcze ktoś ma problem z samoczynnym włączaniem się odbiornika? Czy ktoś wie, jak temu zapobiec? To jest bardzo irytujące.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Zmieniłem miejsce zamieszkania i jeszcze nie montowałem wieszaka. Dlatego pytam, żeby później po zakupie 65" wszystko się spasowało.
 

andybond

New member
https://toengel.net/philipsblog/201...-2018er-tvs-mit-android-tv-7-tpm171e-3-0-208/

Macie, ssijcie, instalujcie. OTA niestety nie widać, trzeba ręcznie na pendrive-a :) Pozdrawiam.
Zassałem z polskiej strony Philipsa i zainstalowałem przez USB z nadzieją że stanie się cud odnośnie sync DTS.Wiecie co zrobili?! Teraz po aktualizacji DTS ani widu ani słychu.Dźwięk do AVR wędruje w formacie DD! Nie wiem co jeszcze skopali,ale MxPlayer przestał odtwarzać jakikolwiek dźwięk przestrzenny. Wbudowany odtwarzacz przy materiale UHD HDR nawet nie próbuje odtwarzać.DNO.
 

fotohobby

New member
Zassałem z polskiej strony Philipsa i zainstalowałem przez USB z nadzieją że stanie się cud odnośnie sync DTS.Wiecie co zrobili?! Teraz po aktualizacji DTS ani widu ani słychu.Dźwięk do AVR wędruje w formacie DD! Nie wiem co jeszcze skopali,ale MxPlayer przestał odtwarzać jakikolwiek dźwięk przestrzenny. Wbudowany odtwarzacz przy materiale UHD HDR nawet nie próbuje odtwarzać.DNO.

A KODI ? Próbowałeś może instalować inne apki do odtwarzania z USB ?
 

andybond

New member
Piszcie, co poprawili i co schrzanili w nowym sofcie. Może coś nowego? Jak się sprawuje na tym telewizorze?
Jedyna nowość,to podczas przełączania kanałów,na dole mamy timeline z programem aktualnym i następnym.Aha i po raz kolejny(chyba czwarty) od instalacji,usuwam domyślne aplikacje typu arte,Fishing TV....Po ponownym włączeniu,pomimo wcześniejszego odinstalowania,appki znów stoją na ekranie Home.

A KODI ? Próbowałeś może instalować inne apki do odtwarzania z USB ?
Kodi i UHD HDR-zapomnij o płynności.nie mówiąc o wsparciu dla DTS.
 
Do góry