Philips PUS7502 test - czyli niepokorny telewizor z nowym procesorem P5 i hat trick ambilight.

mlody1912

New member
Jeszcze jedno pytanie - w tym telewizorze jest Bluetooth??
widziałem 2 komentarze (jeden powtarza się na kilku stronach), że ten telewizor go nie ma...
 

Rafaldob

New member
Po pewnym czasie przygody z tym modelem pod moj dach trafił model 8102.
Jestem bardzo usatysfakcjonowany z tej wymiany i wiem że gdybym kupił TV w innym miejscu nie bylbym dzisiaj tak usatysfakcjonowany. Tutaj wielkie dzieki KIKIemu za umozliwienie wymiany. Finalnie kupujemy wrazenia z uzytkowania a nie sprzet. 7502 nie byl dla mnie, pewne wady/cechy nie dawaly mi wspomnianej satysfakcji. Teraz mam czern o ktora mi chodzilo (plus inne).
KIKI dzięki.
 

Mangus112

New member
@do użytkowników.
Jak oceniacie ten model? Obraz, płyność, dźwięk i multimedia? Podobno ten nowy procesor p5 kiepsko radzi z ruchem?
 

andybond

New member
@do użytkowników.
Jak oceniacie ten model? Obraz, płyność, dźwięk i multimedia? Podobno ten nowy procesor p5 kiepsko radzi z ruchem?
Obraz ujdzie a o płynności odtwarzania zapomnij. plik mkv UHD HDR z dźwiękiem DTS,nie do odtworzenia,bo albo:
Odtworzysz w miarę płynnie w MxPlayer bez DTS,albo z DTS ale co chwilkę zacinka w firmowym odtwarzaczu.
W dodatku nie tylko ja pisałem o wyprzedzeniu dźwięku DTS względem obrazu.
 

per00

New member
Jestem w posiadaniu TV od niedawna i próbuje ugryźć jakoś temat wyświetlania polskich znaków przy wyświetlaniu filmu z zewnętrznego dysku. Podajcie sprawdzoną metodę bo mi już ręce opadają...
 

andybond

New member
Trochę techniki i się gubimy - co ?
O czym ty piszesz? Że niby nie potrafię obsłużyć Philipsa? Z LG,Samsungiem Sony,Blaupunktem dawałem radę a Philips to jakaś elitarna jednostka? Masz DTS z MxPlayera? Firmowy odtwarzacz ci nie rwie obrazu UHD HDR z dysku? Z NAS zapewne tez nie masz problemów łącznie z napisami?
niestety podzielam rówieź twoją opinię. DTS, napisy, sklep play, filmy z NAS to ogromna porażka tego TV. Jeżeli ktoś myśli o zakupie to proszę się dobrze zastanowić. Obraz i procesor to nie wszystko.
 

czehuziom

New member
Czy takie podswietlenie jest normalne?
 

Attachments

  • 57A22B8B-D61D-42B6-B0D1-F6030D930717.jpg
    57A22B8B-D61D-42B6-B0D1-F6030D930717.jpg
    15,9 KB · Wyś: 94

czehuziom

New member
kiki, tak to wyglada jak jest czarne tlo. Dokladnie tak samo. Szczegolnie widoczne jest to jak sie oglada filmy z netflixa, poniewaz filmy nie sa tam rozciagniete na caly ekran. Jak jest typowa czarna czern to tak to wyglada
 
Ostatnia edycja:
Do góry