Philips PUS 7181 / 7101 opinie, wrażenia ?

Aurdi

New member
Jeżeli wkurza was obecna aplikacja YouTube zainstalujcie Smart YouTube TV w wersji 4K. Działa możliwość wyboru rozdzielczości, przewijanie wygodniejsze, materiały 4K lecą w 3K póki co i chyba też w 30 fps (tak mi się wydaje), ale nie ma przeskoku klatek jak w oryginalnej. Aplikacja do zainstalowania poprzez SideLoad i jest aktywnie rozwijania (jest na GitHub)
https://smartyoutubetv.github.io/en/
 

brodacz

Active member
Bez reklam
A mnie ciekawi dlaczego Stranger Things HDR na Netflix ma gorsza jakość niż te same sceny ujęte w Beyond Stranger Things. Ogólnie u mnie jakościowo serial blady, bez kontrastu i HDR zupełnie niewidoczny. Nawet przełączyłem w ustawieniach na jaskrawy HDR i bez poprawy.
 
Ostatnia edycja:

miet55

Member
Bez reklam
Po raz pierwszy wstawiłem na YT mat. 1080p 60 fps i lipa - przycina!!! Mam takie dobre 15 mb/s i na Galaxy S5 idzie dobrze. Znajomy wstawił 1080p/50 i też jego materiał tnie. 30 klatek idzie dobrze. Nie ma tu przypadkiem trochę winy nowa apka od YT?
 

flozbi

New member
Podłączyłem dekoder nki do swojego tv i mam pytanie, można jednym przyciskiem wejść na źródło hdmi1? Teraz muszę nacisnąć przycisk Sources i strzałkami w dół aż 7 nacisnąć żeby znaleźć hdmi1. Z góry dziękuję za pomoc.
 

johnydee

New member
Panie/Panowie,

PUS 7181 czy da się coś zrobić z tym wejściem słuchawkowym aby było podgłaśniane z pilota jak normalna funkcja ciszej głośniej? jak chce w YouTube zrobić wyjście słuchawkowe ciszej/głośniej to wywala mnie z YT bo podczas działania aplikacji nie wyświetla się boczne menu.

Ktoś coś poradzi na tą upierdliwą dolegliwość??
 

rakud29

New member
Witam
Jest taka opcja żeby sprawdzić w jakiej jakości oglądamy dany kanał
Czy HD czy ful HD
No oglądam film i chciałbym sprawdzić w jakiej jakości jest
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
65PUS8102_12-RCP-global-001


"i" jak Info.
 

krispol

New member
Witam wszystkich.
Mam problem z moim 55pus7181/12 a mianowicie chodzi o jego ustawienia. Na standardowych ustawieniach obrazu to co pojawia się na ekranie to jakieś nieporozumienie. Nie ma znaczenia czy jest to program w HD czy zwykły ( sygnał mam z kablówki po koncentryku bez żadnych dekoderów) Najgorzej wyglądają twarze-są jakieś takie przesycone kolorem, pomarańczowo-czerwone i lśniące. Klikając po kanałach zauważyłem, że najgorzej to wygląda w programach typu UWAGA, FAKTY, UKRYTA PRAWDA, SAMOCHÓD MARZEŃ i tego typu podobne produkcje. Próbowałem różnych ustawień i na niewiele to się zdaje pewnie dlatego, że do końca nie wiem jak to prawidłowo zrobić. Dzisiaj jeszcze z tym powalczę i zrobię fotki na jakiś testowych planszach. Jeżeli ktoś ogarnął temat ustawienia tego modelu to będę wdzięczny za pomoc.
 
Do góry