Philips prezentuje 2. generacji OLED TV, POS9002/12

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz rację powinien jeszcze - "usuwa ciążę i krawaty wiąże".
Wszyscy w Polsce bez wyjątku są zadowoleni z zakupu Philipsa.
Nie ma telewizorów na świecie które robią wszystko - jeszcze takich nie wyprodukowali .
Wpisy są często jak na ceneo - zwykłych hejterów.
Nie widzieli na oczy i nie stać ich na zakup więc plują na oślep wpisując totalne głupoty.
Kto ma ten jest bardzo zadowolony.
Nikt nie usuwa żadnych wpisów, więc nie pochlebiaj sobie.
 

Domely

New member
Masz rację powinien jeszcze - "usuwa ciążę i krawaty wiąże".
Wszyscy w Polsce bez wyjątku są zadowoleni z zakupu Philipsa.
Nie ma telewizorów na świecie które robią wszystko - jeszcze takich nie wyprodukowali .
Wpisy są często jak na ceneo - zwykłych hejterów.
Nie widzieli na oczy i nie stać ich na zakup więc plują na oślep wpisując totalne głupoty.
Kto ma ten jest bardzo zadowolony.
Nikt nie usuwa żadnych wpisów, więc nie pochlebiaj sobie.

Kiki bądź proszę obiektywny i nie opowiadaj że wszyscy są zadowolenia z zakupu Philipsa!
Ja jako posiadacz Philipsów już od 15 lat będąc obiektywnym stwierdzam że są setki a może tysiące niezadowolonych z Philipsa. Wystarczy wspomnieć modele PFL6008 czy PFL7001 a i niektóre późniejsze... Fakt - obraz i dźwięk żyleta ale jakość, trwałość, funkcjonalność, obsługa serwisowa to DRAMAT.
Śmiem twierdzić, że większość użytkowników modelu PFL6008 początkowo bardzo zadowolonych po tym modelu porzuciła Philipsa na zawsze.
Niestety.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Recenzent Steve Withers w dniu 25 października 2017 opublikował na portalu avforums.com recenzję
telewizora Ultra HD OLED Philips 55POS9002 .

https://www.avforums.com/review/philips-55pos9002-uhd-4K-hdr-oled-tv-review.14095

Podsumowanie . Telewizor ten otrzymał rekomendację portalu avforums.com . Recenzent dostrzegł
jednak występujący błąd (błędy) w oprogramowaniu i uwagi o tym zostały przekazane producentowi . :neutral:
BTW,
Potwierdził zatem , to o czym napisałem wcześniej , że oprogramowanie wymaga dopracowania .
( po prostu występują błędy wieku dziecięcego , o czym również pisali użytkownicy niemieccy ,
czy duńscy na forum(forach) w ich krajach)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Domely

New member
Wczoraj przypadkiem byłem w Saturnie i oglądałem to cudo. Standardowo Philipsy były powyłączane a sprzedawca mocno odradzał mi ten model i ogólnie Philipsy a namawiał na Sony (też zdziwienie bo zawsze tam Samsung jest numerem 1) ale ponieważ ten ostatni nie oferuje OLEDów to sprzedawca chyba nie zaczynał gadki. I tak poprosiłem o włączenie tego Philipsa i trochę potestowaliśmy (dalej go odradzał). Ponieważ był mały ruch sprzedawca zaproponował postawienie obok siebie 3 modele - tego Philipsa, Sony A1 i LG B7. Puszczaliśmy różne materiały na tych TV, z Youtuba w 4K, z pen drive'a i zwykła antena naziemna. Wnioski mam takie:
- w 4K Philips i Sony porównywalne, LG trochę gorzej
- z pen drive'a FHD j.w.
- telewizja cyfrowa naziemna zdecydowana przewaga Sony (naprawde dużo lepiej przetwarza obraz - chyba procesor lepiej ogarnia)
- płynność ruchu w zdecydowanie lepiej Philips
- kolory zdecydowanie Sony
- o LG piszę najmniej bo jakoś tak zazwyczaj słabiej
- aha i jeszcze jedna ważna rzecz - WRESZCIE Sony montuje porządne głośniki w TV, w tym konkretnym modelu jest ich kilka i w nodze z tyłu jest porządny głośnik basowy, wg mnie dźwięk jest naprawdę rewelacyjny (do tej pory w topowych modelach 83.. i 95.. to była porażka i bez soudbara nie dało rady). Philips mam wrażenie niestety poszedł w drugą stronę i jakość dźwięku raczej osłabła w porównaniu do poprzednich modeli
- ale za to Philips ma Abmi który uwielbiam

Ceny?
Philips 8999, Sony 11999, LG 9999
po rabacie od sprzedawcy 8100, 11000 o LG nawet nie pytałem...

Podsumowując:
- każdy powinien sam ocenić co wy wybrał i dlaczego
- bardzo kusi ten Sony jakością obrazu, kolorami i jakością dźwięku (wreszcie)
- ja bym pewnie wybrał Philipsa szczególnie biorąc pod uwagę cenę (jednak różnica według mnie nie jest warta dopłacania 3 tysi do Sony)
- a poza tym trudno mi zrezygnować z Ambi

Mój brat np wczoraj wybrał - kupił Philipsa ale fakt jest taki ze nawet nie oglądał Sony ze względu na cenę...
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Recenzent Vincent Teoh na filmiku rozpakowuje i przedstawia menu ustawień obrazu w telewizorze Ultra HD OLED Philips 55POS9002 . Może się komuś przyda .

https://www.youtube.com/watch?v=Xk2kgtsNeyw

Philips 55POS9002 4K UHD OLED TV - SDR picture settings . Kalibracja z Darko na filmiku .

https://www.youtube.com/watch?v=uGemDM2Lr90

Jeszcze jeden filmik zrealizowany przez recenzenta chorwackiego Darko Hlusicka .

https://www.youtube.com/watch?v=GWNFOsmRNiQ

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Paw3los

New member
Witam uprzejmie,

Recenzent Vincent Teoh na filmiku rozpakowuje i przedstawia menu ustawień obrazu w telewizorze Ultra HD OLED Philips 55POS9002 . Może się komuś przyda .


:kom:

A widziałeś, jak on to rozpakowuje? "Profesjonalista"... Niestety w przypadku TV należy czytać instrukcję rozpakowywania - każdy producent ma inną. W tym przypadku zewnętrzny, gruby worek służy do wyciągnięcia TV z dolnej części kartonu. Każdy inny sposób rozpakowania grozi pogięciem/pęknięciem cienkiego ekranu.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
A widziałeś, jak on to rozpakowuje? "Profesjonalista"... Niestety w przypadku TV należy czytać instrukcję rozpakowywania - każdy producent ma inną. W tym przypadku zewnętrzny, gruby worek służy do wyciągnięcia TV z dolnej części kartonu. Każdy inny sposób rozpakowania grozi pogięciem/pęknięciem cienkiego ekranu.

Witam uprzejmie,

Przede wszystkim , jak już krytykujesz , to powinieneś podać również link , który ja podałem w swoim poście , aby użytkownicy tego forum mogli zobaczyć szybciutko , w jaki sposób recenzent Vincent Teoh rozpakowuje ten telewizor . :-|
Telewizor ten niewiele waży , więc moim skromnym zdaniem można go rozpakować również w ten sposób
, jak to zrobił recenzent Vincent Teoh . Jak ktoś jest "słabowity" to rozpakuje ten telewizor z osobą
towarzyszącą i będzie bezpiecznie rozpakowany . Każdy powinien mierzyć swoje siły na zamiary co chce zrobić , ja tak uważam . :-|
O profesjonalizm tego recenzenta bym się nie obawiał , wie co robi bez dwóch zdań . :-|
Natomiast obudowa tego telewizora mogłaby być wykonana z lepszych materiałów moim zdaniem . :-|
BTW , 10 czerwca 2017 w swoim poście podałem link do rozpakowania telewizora OLED Philips 55POS9002 .
https://www.youtube.com/watch?v=tdDoliNHqI0
Podobne rozpakowanie telewizora , jak to zrobił recenzent Vincent Teoh .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz spać spokojnie - obudowa jest wykonana z najlepszych materiałów.
Jak na razie jesteś jedyny na świecie który to krytykuje.
Użytkownicy wszyscy bez wyjątku są zachwyceni.
Brawo TY .
 

accu

New member
Bez reklam
Możesz spać spokojnie - obudowa jest wykonana z najlepszych materiałów.
Jak na razie jesteś jedyny na świecie który to krytykuje.
Użytkownicy wszyscy bez wyjątku są zachwyceni.
Brawo TY .

Witam uprzejmie,

Dziękuję , że dostrzegłeś moją uwagę , dotyczącą obudowy telewizora Ultra HD OLED Philips 55POS9002 , ale nie jest ona tylko moja . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Test kolejny " w ciemno" telewizorów OLED: Philips 55POS9002 , LG55C7 , Panasonic 55EZ952 , Sony 55A1 .


https://www.avforums.com/news/philips-9002-oled-tv-wins-blind-shootoot.14195

Głosy ciekawe w dyskusji na avforums. com . Podzielam opinię użytkownika : GadgetObsessed .
BTW, moim zdaniem obraz na ekranie telewizora w trybie : żywym , jest ustawiany w telewizorach
wystawionych w sklepach na ekspozycji , aby przyciągnąć oglądających telewizory .
Ustawiają go również użytkownicy , którzy lubią jaskrawe kolory , nic mnie do tego .
Natomiast ja preferuję wyświetlany tryb obrazu na moich ekranach telewizorów LCD Sony i Philips ;
tryb własny (osobisty) .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dla odmiany test telewizora Ultra HD OLED Philips 55POS9002 na włoskim portalu dday.it .
Testujący zrobił zdjęcie górnej krawędzi telewizora . Dostrzegł bowiem , że jest ona lekko falista . (zakrzywiona)

Philips OLED 9000 in prova. Tanta qualit

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:
Do góry