Philips prezentuje 2. generacji OLED TV, POS9002/12

accu

New member
Bez reklam
Jestem po 12h użytkownika. Dłuższy opis zrobię później gdy dobrze go sprawdzę. Na razie mogę powiedzieć, że jest moc. Od bardzo bardzo dawna nie miałem sytuacji,że moje oczekiwania zostały przekroczone. Efekt wow trudno opisać, to coś jak przesiąść się z octavii do Tesli

Witam uprzejmie,

Napisz proszę , czy trafiłeś chociaż na prosty panel w telewizorze Ultra HD OLED Philips 55POS9002/12 . Pytam , bo zdarzają również się lekko "zakrzywione" i o tym piszą
między innymi niemieccy użytkownicy , czy duńscy . :-|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Vessunos

New member
Witam uprzejmie,

Napisz proszę , czy trafiłeś chociaż na prosty panel w telewizorze Ultra HD OLED Philips 55POS9002/12 . Pytam , bo zdarzają również się lekko "zakrzywione" i o tym piszą
między innymi niemieccy użytkownicy , czy duńscy . :-|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Czołem, gołym okiem wydaje sie być idealnie prosty. Po powrocie z pracy spojrzę jeszcze z poziomicą :)

BTW: efekt wow, znów to poczułem. Nie byłem fanem HDR, myslałem, że to zbędny bajer. Okazuje się, że jest przynajmniej jeden aspekt w którym ta technologia powoduje opad szczęki. GRY. W grach grafika jest nierealistyczna, naziwjmy to nieco bajkowa i wyolbrzymiona. To sprawia, że OLED z HDR robi niesamowite wrażenie. Czarna czerń i refleksy świetlne w Horizon Zero Down - mega. Nawet żona powiedziała, że jest "ale ślicznie" :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Hej, dostępność bez zmian styczeń 2018 .
Cena specjalna dla 10 osób które się zapiszą w kolejce zagwarantowana.
 

accu

New member
Bez reklam
Zawsze możesz sprawdzić i napisać więcej.
Model 55POS901 kosztował 12.999 zł
Model 55POS9002 kosztuje 8999 zł

Witam uprzejmie,

Dzisiaj tj. 13.10.2017 r. telewizor Ultra HD OLED Philips 55POS901F(z Twin Tuner) otrzymał nową wersję oprogramowania : QM161E_UB_0.15.209.0 . System operacyjny Android tego telewizora po jej wgraniu pracować będzie już w
wersji 7.1.2 (Nougat) . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Grabary

New member
Z tego testu wynika że b7v jest lepszy od pos9002 w takim razie c7v będzie jeszcze lepszy tzn bardziej dopracowany?
 
Ostatnia edycja:

2018

New member
9002 to budżetowy OLED !!! Masz panel LG OLED z topową jakością obrazu. Jeżeli większe wymagania to zadbaj np. o audio w TV.
Ale system Ambilight po za Philipsem to już chyba nie dostaniesz. Tak jak dwustronnego pilota z klawiaturą.
 

Grabary

New member
Nie mam większych wymagań chce po prostu kupić najbardziej opłacalny tv.

Tylko czy jest to pos9002 czy c7v

Co Wy byście kupili pod względem łatwości obsługi, użytkowania, wykończenia , kalibracji, jasności. No taki best of the best z tych dwóch . Co Wy byście wybrali na moim miejscu
 

Trwsxd

New member
Dokładnie miałem ten sam problem Lg cz Philips lecz nie miałem porównania bo Philipsa jeszcze nie było w sprzedaży ale postanowiłem zaryzykować i zamówiłem Philipsa w przedsprzedaży i to był strzał w 10 każdemu szczęka opada jak go widzi i to bez kalibracji wszystko chodzi płynnie kodi zainstalowane a pilot rewelacja klawiatura i mikrofon ułatwiają życie nie wspominając ambilight
 
Do góry