Philips PML9008 Telewizor Xtra, Mini LED 4K: zaktualizowane ceny .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trzeba jechać do dobrego sklepu i sprawdzić na własne oczy.
Wystarczy prawidło ustawić.
Mini LED gra bardzo dobrze.
Chyba że ktoś celowo go ustawi...
Stare sztuczki.
Myślałem że już tego robią.
 
Znalazłem coś takiego może się przyda. Swoją drogą, to "obcinają" w tych telewizorach, co tylko się da🙈
 

Attachments

  • 2023-11-08_Philips_P5-Perfect-Picture-Engine_Generations-1024x391.png
    2023-11-08_Philips_P5-Perfect-Picture-Engine_Generations-1024x391.png
    221,5 KB · Wyś: 192
  • 2023-11-20_Toengels-Philips-Blog_Philips-TV-Overview-Range-Line-up_2023.png
    2023-11-20_Toengels-Philips-Blog_Philips-TV-Overview-Range-Line-up_2023.png
    400 KB · Wyś: 193
Kiedyś, dobre kilka lat temu w niektórych telewizorach można było wejść do menu serwisowego i aktywować funkcje, które normalnie były dostępne w wyższych modelach. Ciekawe czy nadal istnieje taka możliwość 🤔
 

Rafpio76

New member
Jednak nie oddaję. I tak nic lepszego od Philipsa (ambilight) w tej cenie nie dostanę. A zastrzeżenia do obrazu mam tylko dla sygnału z dekodera tv. Z innych źródeł jak USB czy internet obraz jest znakomity. Czyli to nie problem matrycy a oprogramowania. Albo trzeba będzie zrobić kalibrację albo liczyć na aktualizację softu. Acha, znalazłem jednego "martwego" piksela, ale widać go z odległości 30cm, tak więc do przeżycia.
 
Jednak nie oddaję. I tak nic lepszego od Philipsa (ambilight) w tej cenie nie dostanę. A zastrzeżenia do obrazu mam tylko dla sygnału z dekodera tv. Z innych źródeł jak USB czy internet obraz jest znakomity. Czyli to nie problem matrycy a oprogramowania. Albo trzeba będzie zrobić kalibrację albo liczyć na aktualizację softu. Acha, znalazłem jednego "martwego" piksela, ale widać go z odległości 30cm, tak więc do przeżycia.
Ja zamówiłem i nawet dotarł do sklepu aby odebrać, ale zbyt dużo się naczytałem na jego temat i zrezygnowałem. Może, może gdyby wsadzili do niego P5 z AI, to kto wie, ale że jest niby 7 gen. ale jakoś strasznie okrojony, to przeważylo. Teraz czekam na TCL C805 który ma chyba wszystko lepsze za wyjątkiem Ambilight-a rzecz jasna.
 

Rafpio76

New member
Mały update w sprawie jakości obrazu z dekodera. Przełożyłem przewód z portu hdmi 1 do hdmi 2 i Eureka!!! Jest tak jak powinno być, idealna czerń bez żadnej poświaty czy plam. A porty opisane są jednakowo: 4k 120Hz ARC. Można ze spokojem zacząć spłacać raty 😃
 
Mały update w sprawie jakości obrazu z dekodera. Przełożyłem przewód z portu hdmi 1 do hdmi 2 i Eureka!!! Jest tak jak powinno być, idealna czerń bez żadnej poświaty czy plam. A porty opisane są jednakowo: 4k 120Hz ARC. Można ze spokojem zacząć spłacać raty 😃
Ciekawe dlaczego tak się działo🤔 Skoro "wyciągnąłeś" idealną czerń na IPS i 80 strefach wygaszania więc na VA i 386 strefach w telewizorze,który ja zamowiem też nie powinno być źle. Ale jedną rzecz na pewno mamy identyczną....raty 🤣
 
Do góry