Philips PML9008 Telewizor Xtra, Mini LED 4K: zaktualizowane ceny .

Rafpio76

New member
Ciekawe dlaczego tak się działo🤔 Skoro "wyciągnąłeś" idealną czerń na IPS i 80 strefach wygaszania więc na VA i 386 strefach w telewizorze,który ja zamowiem też nie powinno być źle. Ale jedną rzecz na pewno mamy identyczną....raty 🤣
Z tego co czytałem tu na forum to 9008 65 cali ma 144 strefy. Jednak to wciąż mniej niż 386 😃
 

Marlo

Active member
TCL 65” C805 ma 512 stref , 384 strefy ma 55” , Sony 55X90L ma 64 strefy, 65X90L 80 strefy, bardzo dobry TV,
pod warunkiem że się nie zwraca. uwagi na rozkwity wokół jasnych obiektów , które. są bardzo duże, mała
liczba stref daje znać o sobie.
 
TCL 65” C805 ma 512 stref , 384 strefy ma 55” , Sony 55X90L ma 64 strefy, 65X90L 80 strefy, bardzo dobry TV,
pod warunkiem że się nie zwraca. uwagi na rozkwity wokół jasnych obiektów , które. są bardzo duże, mała
liczba stref daje znać o sobie.
Od 2 godzin patrzę na C805 który właśnie przyszedł. Powiem tak, że nawet z pobieznymi ustawieniami na predce, to jest normalnie OLED😱
 

southstream

New member
Jutro jadę do sklepu zobaczyć jak odbiera ten na ekspozycji i wtedy podejmę decyzję. Poza tym oglądałem trochę kontentu z YouTube w 4k HDR i tam obraz jest idealny, bez tych wad. Czyli dzisiejsze telewizory (komputery) muszą mieć dobry sygnał wejściowy.
A mógłby kolega podrzucić ustawienia jakie zapodałeś? Ten zdj czarnego prostokąta działa na wyobraźnie... Myślę o tym modelu ale ustawienie go zajmie mi sporo czasu (przechodzę z tv 720-panasonic th42pv80) U mnie sygnał wejściowy oprócz streamingu to będzie 1080 (ps4) i chciałbym wiedzieć jak się prezentuje i skaluje
 

Gandalf01

New member
Czy Prawda jest że w 65pml9008 po wlaczeniu przełącza się na ekran startowy, nie pamięta ostatniego źródła - trzeba się ręcznie przełączyć na komputer?

Kolejny ew. mankament - nie można wejść do ustawień sprzętu z poziomu komputera - trzeba wrócić do systemu (domek), dopiero wtedy przeklikać się do ustawień ??

Ma takie mankemanty-moze ktoś z użytkowników sprawdzić u siebie?
 

Gandalf01

New member
Nie kupiłem jeszcze - możesz napisać jaka cena u Ciebie na 65pml9008 ?

Pytania i wątpliwość mojego kolegi - który chyba trafił na zła sztuke.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To tylko sprzęt , więc warto sprawdzić przed zakupem.
Cena 4999 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł.
 

Gandalf01

New member
Kilka, kilkanaście postów wcześniej wszystko jest napisane.
Słabo napisane i nie jasno - nie wiadomo czy nawet t 80 stref FALD jest...
Z
tymi strefami to chyba jest coś nie tak z tłumaczeniem. Bo na zagranicznych stronach (nie podam linku, bo blokuje post) znalazłem: "Featuring Mini LED backlighting with local dimming over 1024 zones, this Philips The Xtra 55PML9008 TV offers an intense visual experience"

Te wymienione w opisie 80 stref to może dotyczy czegoś innego, np. ambilighta, tylko ktoś poprzestawiał kolejność zdań? Bo juz zgłupiałem.
 

Gandalf01

New member
patrzac ilościowo to jest na poziomie 160 jak w TCL 65C745, o ile to jest w taki prosty sposób policzalne. A ile powinno być dla minileda?
 
Do góry