Philips LED TV PUS8804, 50 '', 55 '' i 65 '', HDR Dolby Vision / HDR10 + dźwięk z soundbara 2.1 i Android Pie 9.0, Smart TV.

adhd81

New member
ktoś tu chyba nie złapał ironii..........:lol:
a wracając do głównego tematu spieszę donieść że w/w tv udało mi się pozbyłć
markowy tv z tak zbugowanym oprogramowaniem to prawdziwy ewenement, nie wspominając o opieszałości wsparcia
przesiadka na TCLa to prawdziwe wybawienie choćby tylko ze względu na nieporównywalną ergonomię funkcjonalność duetu tv + pilot
Życzę wytrwałości posiadaczom Philipsów, PaPa
 

dawistr

New member
ktoś tu chyba nie złapał ironii..........:lol:
a wracając do głównego tematu spieszę donieść że w/w tv udało mi się pozbyłć
markowy tv z tak zbugowanym oprogramowaniem to prawdziwy ewenement, nie wspominając o opieszałości wsparcia
przesiadka na TCLa to prawdziwe wybawienie choćby tylko ze względu na nieporównywalną ergonomię funkcjonalność duetu tv + pilot
Życzę wytrwałości posiadaczom Philipsów, PaPa

Na jaki model się przesiadłeś. Mozesz wymienic plusy i minuay w porównaniu do pus8804?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 8804 daje sobie radę bez problemów. Możesz g kupić w programie Piątka Loco, i sam ustalasz ceny.
 

Maroski

New member
Ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum, serdecznie Wszystkich witam!

Przeczytałem wszystkie 30 stron odnośnie modelu PUS8804, do tego kilka testów i 3 różne strony ze specyfikacjami telewizorów i zgłupiałem.
Noszę się z zamiarem zakupu modelu 50PUS8804 lub 50PUS7504 ze względu na matrycę VA, ale różne źródła różnie to potwierdzają, a w szczególności polskie testy, które podają, że matrycę VA ma model 55", więc jak to w końcu jest? Model 50", czy 55" ma matrycę VA?
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum, serdecznie Wszystkich witam!

Przeczytałem wszystkie 30 stron odnośnie modelu PUS8804, do tego kilka testów i 3 różne strony ze specyfikacjami telewizorów i zgłupiałem.
Noszę się z zamiarem zakupu modelu 50PUS8804 lub 50PUS7504 ze względu na matrycę VA, ale różne źródła różnie to potwierdzają, a w szczególności polskie testy, które podają, że matrycę VA ma model 55", więc jak to w końcu jest? Model 50", czy 55" ma matrycę VA?
Podaj linki do tych testow.
50 i 58 pus ma va, 55 to ips.
 

Maroski

New member
Podaj linki do tych testow.
50 i 58 pus ma va, 55 to ips.

Na szybko test który pamiętam dotyczył modeli PUS7504 na stronie hdtv polska . com (na razie nie mogę inaczej podać linka) /testujemy-philips-pus7504-doskonaly-dzwiek-i-ambilight/4/

Porównywał ktoś jakość dźwięku/głośników w serii 7504 z 8804? Zauważalna jest różnica?
 
Ostatnia edycja:

vigi

Member
szukam tv dla starszej osoby i zacząłem się przyglądać modelowi 55pus7304 zauważyłem również, że 55pus7303 jest 400 zł tańszy... wiem że to model zeszłoroczny ale czy jakościowo odbiega od następcy warto dokładać te 400 zł?
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Poczekaj pare tygodni i cena jeszcze spadnie. Poprzedni model mozna dostać chyba na matrycy va, ale z wolniejszym androidem, okrojonymi BT.
 

philipek

New member
szukam tv dla starszej osoby (...)
pewnie znów "u handlowców" wywołam konsternacje...
koleżanko/kolego, przy zakupie TV w/w ściśle określonym celu - przeznaczeniu twoje propozycje (rozważania) są niefortunne
dlaczego, już wyjaśniam - osoby starsze jak najbardziej docenią duży ekran (>=50") ale równie istotna o ile nie ważniejsza jest kwestia dźwięku
PUS8804 gdyby nie bardzo ograniczone predefiniowane profile nastaw korektora audio oraz fatalny dostęp do wspomnianych nastaw byłby zdecydowanie lepszym wyborem (brak profilu "czysta mowa" znanego z konkurencji)
...i na koniec w sumie chyba najważniejsze, odbiorca z "Twojego targetu" na pewno nie polubi się z pilotami dołączonymi do wszystkich wymienionych powyżej - gdzie marketing wziął górę nad funkcjonalnością i ktoś kto szuka po prostu porządnego telewizora bez wodotrysków sieciowych będzie przeżywał ciężkie chwile, gdzie dostęp do funkcji typowo telewizyjnych jest utrudniony i są ubogie oraz ulokowane w mało poręcznym miejscu. Przykład: aby wygodnie i szybko zmienić profil audio trzeba się przebijać przez gąszcz menu i niestety tak jest niemal z każdym aspektem obsługi odbiornika jako tylko TV
 

philipek

New member
...ależ TAK! Oczywiście!! Sprzedaż najważniejsza :razz:
...a na przyszłość radziłbym czytać całość i to ze zrozumieniem - o ile to możliwe
:???:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pewnie nie jestem tak bystry, ale daję radę.
Ludzie jak mają instrukcję jak obsługiwać , nawet na kartce - w każdym wieku - dają radę.
Model PUS8804 w super, super ofercie z pakietem dla niebieskich.
 
Ostatnia edycja:
Do góry