Philips LED TV PUS8804, 50 '', 55 '' i 65 '', HDR Dolby Vision / HDR10 + dźwięk z soundbara 2.1 i Android Pie 9.0, Smart TV.

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
USB boczne jeat 3.0, czyż nie?
419e685b07c13a36bd89f98b32be6079.jpg


Taptalk
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Najlepiej to się przejść do sklepu i będzie widać czy posiada usb 3.0 , od razu widać , albo ktoś może ma już i może potwierdzić tutaj czy jest czy nie ma ?
 

dawistr

New member
Dlatego te porty usb w pus8804 to zagadka.
Normalnie usb 3.0 ma 900mA, jednak jest jeszcze standard USB 2.0 BC (batery charging): 5 V i 0,5–1,5 A.

Dlatego chciałbym żeby potwierdził ktoś, kto może fizycznie sprawdzić.
 

philipek

New member
EPG - opis via Wikipedia
Oryginalna instrukcja - 16.3 Korzystanie z przewodnika telewizyjnego

...taa i znowu ja, zwracam uwagę na "doskonałość" oprogramowania całej rodziny tegorocznych "philipsiaków"


Dla zainteresowanych odnośnie zgłaszanego prze zemnie problemu z odtwarzaniem video:
To zachowanie jest już badane przez Inżynierów działu technicznego Philips.
Jako tymczasowe obejście możemy zaproponować użycie zewnętrznych aplikacji do odtwarzania wideo, takich jak VLC lub KODI, które implementują dedykowany mechanizm regulacji formatu obrazu.
słowo klucz, Inżynier ...hehe - pożyjemy, zobaczymy
 

Kurakaodr

Member
Kodi "leczy" wszelkie "niedociągnięcia" w świecie szeroko rozumianych multimediów, obowiązkowy "element" w sprzęcie świadomego użytkownika "universum" Androida
e020.gif
k045.gif


"Kodi rządzi, Kodi radzi, Kodi nigdy Cię nie zdradzi"
g015.gif
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Przypomina mi się wiejski znajomy, który sprzedał fantastyczny przedwojenny motocykl przez internet i zszokowany patrzył jak kupujący wsiada i rozpędza się powyżej 50-ki. Dopiero od kupującego dowiedział się, że ten motocykl ma biegi...
 

philipek

New member
1334070597_by_gryzia67_500.jpg

...ja będąc nabywcą markowego TV PHILIPS 55PUS8804 - oczekuję produktu przetestowanego zgodnego ze specyfikacją, w którym ewentualne błędy będą na bieżąco eliminowane, a sensowne sugestie użytkowników adoptowane do produktu.
...tyle i tylko tyle, chociaż czytając niektóre wpisy powinienem chyba najwyraźniej napisać - że aż tyle :razz:
 
Do góry