Philips HMP3000

Slawko1

New member
Bez reklam
Gdzie obecnie można kupić odtwarzacz z wątku i za ile najtaniej? Szukałem dzisiaj na różnych stronach i nigdzie go nie widzę,nawet na Allegro nie ma ani jednej sztuki...
Przy okazji-czy ktoś moze sie wypowiedziec jak ten filipek ma sie do Wiwy HD-5? Warto w filipka zainwestować skoro są na tym samym chipsecie?

Jeśli nie potrzebujesz wyjścia optycznego którego niema Wiwa
to nie warto kupcowa Philipsa bo WIWA HD-5 sporo tańsza a te same możliwości.

Jest jeszcze trzecia opcja Asus O!Play MINI
który to po ostatniej aktualizacji firmware 1.15
ma najlepiej dopracowane oprogramowanie.
 

amnesia

New member
kurde też szukam tego philipsa w ludzkiej cenie i póki co tylko jeden sklep oferuje go za 285zł :/ czyżby odtwarzacz był za dobry i philips z niego zrezygnował?
 

maderos

Member
Bez reklam
Dla tych co sa niezdecydowani. Philips pieknie sie prezentuje obok telewizora. Asus przy nim to tandetne pudelko. Poza tym w asusie usb jest z przodu, a to juz porazka. Wiadomo, ze bebechy maja te same, wiec tu tylko wyglad wchodzi w gre

Wysłane z mojego LT15i
 

frantic6

New member
kupiłem owego philipsa ponad miesiąc temu i jestem bardzo zadowolony, kumpel wczśniej kupił i dlatego taki mój wybór. kupowałem z morele.net bo też nie mogłem nigdzie znaleźć.
Dzisiaj byłem w Centrum Handlowym Targówek - Wawa,w Saturnie i widziałem około 20 sztuk philipsa w cenie 249zł!!!!
 

maderos

Member
Bez reklam
Ano, jak nie zależy Ci na dźwięku HD to jest to dobry plejerek. Ale cala reszta na minus, niestety. Wiem co pisze, sam miałem hmp5000...
 

Grendel

New member
Maderos, ale co na minus. HMP5000 to inny model, w którym implementacja niektórych usług się po prostu nie udała. HMP3000 jest prostszy i to jest jego zaleta.
Co ci przeszkadza w HMP3000 a w Wiwie jest ok? Bo chyba nie wykonanie i nie oprogramowanie?
 

maderos

Member
Bez reklam
Hehe. Pisalem juz pare postow wcześniej, ze Philips sie piękne prezentuje obok tv. I to jest jego najwieksza zaleta. Hmp5000 to taki 3000 tyle ze z dostepem do sieci. Wiwa bije tego Philipsa przede wszystkim szybkością dzialania, dzwiekiem hd. Dla mnie to sa najważniejsze 2 sprawy.

Wysłane z mojego LT15i
 

canoee

New member
Czy ktoś może rozwiązał problem z zanikającym dźwiękiem? Przetestowaliśmy już wszystkie ustawienia, mamy wgrany najnowszy soft.... Niektóre filmy się tną a inne nie. Czasem ten sam film się tnie a czasem nie... naprawdę trudno znaleźć przyczynę. Myśleliśmy już że to wina pendrive'a ale na kilku różnych problem się powtarza (testowane m.in. na Sandisk 8gb, 16gb z tych szybszych). Czy to może być wina kabla lub ustawień telewizora? Zauważyliśmy że w grach na ps3 czasami dźwięk zanika. Telwizor Philips 42PFL7406.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
powiem Ci ze nie wiem nie znam się na philipsah ale dziwne żeby sprzęty z tej samej marki ze sobą nie współpracowały u mnie na samsungu nie zanika dzwięk, więc to raczej musi być coś z tv albo jakies ustawienia, albo nie współpracuje dobrze z tym odtwarzaczem co było by najmniej prawdopodobne skoro to ta sama firma i na ps3 dzieje się to samo, to musi być wina tv tylko kwestia o co chodzi, poszperaj w opcjach
 

Grendel

New member
Może to banalna odpowiedź, ale sprawdź może na innym telewizorze? Weź odtwarzacz do znajomego i tam sprawdź? Może zmień/pożycz kabel? Playerek podpięty jest tym samym kablem co PS3?
Przyczyn może być kilka i trudno jest to cholerstwo czasami zlokalizować. Pozostaje ci eliminować po kolei możliwe przyczyny.
 

darqman

Member
Player posiadam od 2 tyg, nie stwierdzam żadnych problemów z zanikającym dźwiękiem ani zacinaniem filmów. Wszystko działa płynnie, istnieje zgłaszany problem z powiększaniem napisów, maksymalna czcionka to 22 mi osobiście to nie przeszkadza bo i tak oglądam na 20;-) ale faktycznie jest problem, urządzenie zapamiętuje ustawienia napisów raz ustawiasz i masz spokój. Softu jeszcze nie aktualizowałem wszystko działa więc po co kusić a nuż cosik zmaścili w nowym sofcie:p. Mam podpięty dysk 2,5" 500 giga ntfs czyta bez problemu a po wyłączeniu usypia. Chcę dodać że świadomie zdecydowałem się na model bez neta bo chciałem prosty player bez zbędnych bajerów do filmów FHD a do tego nadaje się świetnie.
 

effendi360

New member
Jeżeli masz możliwość, chciałbym abyś odpalił na nim jakiś film 3D SBS w 1080p i powiedział jak to lata. Czy chodzi płynnie, czy z czasem nie ucieka dźwięk itd.
 

darqman

Member
Nie posiadam żadnych filmów w 3D, postaram się coś ściągnąć:). Jak będę już miał materiał dam znać jak to lata.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Nie no bez przesady przecież Asus ma zapewne inny soft

Mam taki problem - kupiłem tego Philipsa kilka dni temu ,podłączyłem do normalnego telewizora kablem video/cinch który był w zestawie i nie chce odtwarzać plików HD czyli większych od 720 X 576 czy to normalne ? ,czy może trzeba coś zmienić w ustawieniach .Wielkie dzięki jak ktoś chciałby pomóc
 
Do góry